2020 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis - 11:21
   

Lietuvos geležinkeliai

«
Autorius: Labai įdomu - Viso pranešimų: 13 - Tema sukurta: 2017-12-13 11:18:59
2018-10-17 07:11Aldona
Apie gelezinkelio profsajungas tai tyliu bvp nuo mmn neskiria
2018-09-12 21:23Ekspertas
Atejusi nauja komanda rodo neitiketinus finansinius imones rodyklius, tai tikru profesionalu komanda. Aciu, kad esate mielieji
2018-09-12 13:56Atsakymas užsienieciui
Profsąjungos seminarus organizuoja .....
2018-09-11 13:06uzsienietis
Cha ir jus manote, kad atejo sauni, gabiu zmoniu komanda? Tik nereikia juokinti, ju negalima net komanda pavadinti.Jie nepripazista kitokios nuomones, ju manymu viskas turi būti gerai ir tik gerai, nors taip nera. Ateje valdyti bendrove SITIE veikejai baigia ja visiskai sunaikinti- isgrudo lauk geriausius specialistus, liko tik jiems palankus neismaneliai arba prisitaikeliai. As nesuprantu kur ziuri profsajugos ir kodel nieko nedaro, kad darbuotojams butu geriau, geresnes darbo salygos, didesnis darbo uzmokestis, daugiau butu pagarbos paprastam zmogui
2018-09-03 15:40:)
Tu matai kaip.......... Nepakeičiami lyderiai seminarmas o kaip problemos sprendiamos ar Jų nėra ypač Vaiduotuose?
2018-08-17 08:36Info
Pagrindinėms LG profsąjungoms sekasi visai neblogai, seminarai vyksta ir Giruliuose, ir Trakuose, ir Radviliškyje, planuojami Klaipėdoje, Trakuose, Vilniuje. Poilsis persikelia į Šventąją. Dirbama darbo grupėse su administracija - peržiūrint pareigybes ir darbo užmokestį pagal naują High Group modelį. Šalinami trūkumai veikloje, kontroliuojamas KS vykdymas.
Labai įdomu skaityti ambicingus AB „ Lietuvos geležinkeliai“ veikiančių profesinių sąjungų jungtinės atstovybės,kurią sudaro RJPS padalinio Geležinkelininkų profesinė sąjunga, AB „ Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų profesinė sąjunga „Solidarumas“ ir Kauno geležinkelininkų sąjunga planus metų pabaigoje, pasirašyti KS. Bet pažadai pažadais lieka. Galėjo savo tinklapiuose ir painformuoti, kad nieko nesigavo. Bet ne, išmetė džiaugsmingus lozungus ir viskas. Taip 12 metų iš eilės. Nesulaukė jie savo šviesios ateities ir prie naujos valdžios. Darbo metodai juk liko seni, lipti per galvas. Kaip populistinėm profsąjungom nelabai kaip sekasi. Gaila...
2018-07-19 13:26Labai įdomu
Ir kaip sekasi Pagrindinems LG profsajungoms kurios taip sunkiai prie eks genar direktoriaus "dirbo"?
Neliko ignalinos, Giruliu, tai kur seminarai vedami?
2018-07-15 11:01Lietuvos Gelezinkeliai
Lietuvos Gelezinkeliai gerai dirba, subure jauna ir gabia komanda, toliau atlieka veiksmingus zingsius, kad imone klestetu...
2018-07-15 10:59Lietuvos Gelezinkeliai
Lietuvos Gelezinkeliai gerai dirba, subure jauna ir gabia komanda, toliau atlieka veiksmingus zingsius, kad imone klestetu...
2018-05-14 14:58Vladimir Moskvičiov (vladimirmoskviciov@gmail.com)
TEKO MAN ASMENIŠKAI TAM KAŽKOIAM ,,GELEŽINKELIO'' VADOVUI MANTUI BARTUŠKAI UŽDUOTI KELIUS KLAUSYMUS RADIJO LAIDOJE 102, 1 IR MANE ATJUNGE-,, MUZIKINE PAUZE'' JUK GERIAU NEGU IŠ ,MANES NETEKUSIO 2 KOJU DEL BLOGU DARBO SALYGU PILVIŠKIO GELEŽINKELIO STOTIES TERITORIJOJE TIESOS JIE NENORI GIRDETI -SAVUS PASTATE Į GELEŽINKELI VADOVAUTI-NEKOMPETITINGUS IR PRASIDEJO.........GEDA-GEDA-GEDA- O JUK MES DIRBOME IR MILIJARDUS PELNO NEŠEME Į VALSTYBES IZDA .....
2017-12-14 14:22Labai įdomu
Papildomos informacijos. Pasirodo bus kelios Kolektyvinės sutartys. Ar nebus taip kad Adminstracija pasinaudos nesutarimu ir vienai grupei padarys daugiau nuolaidų ar truputėlį pagerins ir taip susilpins kitą pusę?
Informacija iš Respublikinė jungtinė profesinė sąjunga Facebook paskyros :
"MUS NETENKINA – PASIRAŠYSIME SAVO
2017-12-20 d. numatoma patvirtinti AB „ Lietuvos geležinkeliai“ kolektyvinės sutarties 2018 m. redakciją. Bendrovės profesinės sąjungos pasirašyta kolektyvinė sutartis netenkina dalies darbuotojų bei kitų bendrovėje veikiančių profesinių sąjungų narių. Dėl šios priežasties 2017-11-22 d. AB „ Lietuvos geležinkeliai“ veikiančių profesinių sąjungų jungtinė atstovybė prisistatė dėl kitos kolektyvinės sutarties sudarymo, kuri galios tik tų profesinių sąjungų nariams.
AB „ Lietuvos geležinkeliai“ veikiančių profesinių sąjungų jungtinę atstovybę sudaro RJPS padalinio Geležinkelininkų profesinė sąjunga, AB „ Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų profesinė sąjunga „Solidarumas“ ir Kauno geležinkelininkų sąjunga.
2018-12-11d. AB „ Lietuvos geležinkeliai“ būstinėje prasidėjo derybos dėl pastarosios kolektyvinės sutarties sudarymo ir pasirašymo.
Apie derybų eigą informuosime."
2017-12-13 11:30Labai įdomu
Patikslinu citata paimta iš Facebook AB "Lietuvos geležinkeliai" darbuotojų profesinė sąjunga "Solidarumas" paskyros.
2017-12-13 11:22Labai įdomu
Nejaugi pasikeitus LG vadovybei ir profesinių sąjungų centrai įgauna kitą svorį. Skaitau Facebook ir negaliu patikėti prasidėjo Kolektyvinės derybos, bet iš profesinių sąjungų pusės nėra nuolatinių ir su kuria tik kalbėdvosi busvusi Administracija atstovų?
Tai čia kaip svorį prarado ar Naujoji administracija atrado svertų kažkokių?
Citata iš Facebook Soloidarumo paskyros: "2017-11-22 d. AB „Lietuvos geležinkeliai“ veikiančių profesinių sąjungų jungtinė atstovybė prisistatydama raštu kreipėsi į AB „Lietuvos geležinkeliai“ bendrovės generalinį direktorių Mantą Bartušką dėl naujos AB „Lietuvos geležinkeliai“ kolektyvinės sutarties derybų.
Jau 2017-12-11 d. įvyko pirmas susitikimas tarp AB „Lietuvos geležinkeliai“ veikiančių profesinių sąjungų jungtinės atstovybės (darbuotojų atstovų delegatų), į kurios sudėtį įeina 3 profesinės sąjungos (AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų profesinė sąjunga „Solidarumas“, Kauno geležinkelininkų profesinė sąjunga, Geležinkelininkų profesinė sąjunga) ir bendrovės AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovybės atstovai (darbdavio atstovų delegatai).
Pirmas susirinkimas įvyko ne pilnos sudėties tiek iš darbuotojų atstovų tiek ir darbdavio atstovų pusės ir sudarė bendrą 10 atstovų skaičių.
Iš darbdavio atstovų posėdyje dalyvavo AB „Lietuvos geležinkeliai“ Generalinio direktoriaus pavaduotojas – Linas Baužis, Personalo departamento Darbo santykių skyriaus vadovas Artūras Marčiulionis, Personalo departamento Atlygio ir veiklos valdymo skyriaus vadovė Inga Žutautaitė, Teisės ir personalo departamento Teisės skyriaus Komercinės teisės sektoriaus vyriausiasis teisininkas. Negalėjo dalyvauti gerbiama Personalo departamento direktorė Irena Jankutė-Balkūnė, kuriai linkime kuo greičiau pasveikti.
Iš darbuotojų atstovų posėdyje dalyvavo AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Stanislavas Fedaravičius, Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja Iraida Juzko, Kauno geležinkelininkų profesinės sąjungos pirmininkas Ramūnas Ramanauskas, Kauno geležinkelininkų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Donatas Maslauskas. Negalėjo dalyvauti gerbiami AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ tarybos narys Andrius Šlepikas (dėl mokymosi atostogų ir kuris yra išvykęs į Baltarusijos Valstybinį Transporto universitetą), ir Geležinkelininkų profesinės sąjungos pirmininkas Jurij Avdejev (kuriam tai pat linkime kuo greičiau pasveikti).
Susirinkimo metu įvyko trumpas susipažinimas tarp derybų šalių. Įvykusį posėdį tikrai vertiname produktyviai, nes pavyko susitarti dėl išreikštų praktiškai visų pasiūlymų.
Susirinkimo metu buvo pranešta ir apie delegatų koregavimą sekančiam sutikimui, kuris bus papildomai pristatytas raštu. O svarbiausiai 2017-12-11 d. susitikime jau dalyvavo naujas delegatas nuo darbuotojų atstovų Gerbiamas Mykolo Romerio Universiteto Teisės fakulteto Darbo teisės ir socialinės saugos katedros Lektorius – Advokatas Linas Vilys su kurio profesionalia pagalba tikimės pasiekti kuo geresnių rezultatų.
Po keletos būtinų dokumentų pristatymo AB „Lietuvos geležinkeliai“ bendrovei, artimiausiu metu bus suderinta sekančio susirinkimo data, kuriai jau turėtų būti pateikti visi naujos kolektyvinės sutarties pasiūlymai, pakeitimai ir galimi pasiūlymai atsikratyti jau nereikalingais nuostatais, kurie galimai įsigaliojus naujam LR DK jau nebeturės reikšmės ir teisinės galios ir būtų tik kaip pertekliniai.
Ateityje visa esama nauja informacija, kuri bus susijusi su nauja AB „Lietuvos geležinkeliai“ kolektyvine sutartimi dalinsimės ne tik su savo profesinės sąjungos nariais, o ir su visu AB „Lietuvos geležinkeliai“ bendrovės darbuotojų kolektyvų."
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai