2020 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis - 11:57
   

AR DAR REIKALINGAS TINKLALAPIS PROFSĄJUNGŲ NAUJIENOS?

«
Autorius: Redakcija (info@lprofsajungos.lt) - Viso pranešimų: 5 - Tema sukurta: 2017-08-24 15:13:21
2017-09-24 13:07Jelena
Reikalingas. Tik gaila, kad Haid Parkas is diskusiju tapo purvu drapstymo vieta. Bet cia jau musu profsajungeciu kulturos lygys.
2017-09-22 13:45Redakcija
Norime priminti, kad mes nesame jokios profsąjungos ruporas ir jeigu kada savo leteną ir čiulpiam, tai - savo sąskata :)
O dėl îdomesnės info tai lauktume pasiūlymų.
2017-09-21 23:41Gintaras
Labai jau nuobodi informacija ir per daug žmonių už mūsų pinigus leteną čiulpia. Geriau ne atskirą daryti, o dirbti efektyviai, kad nacionalinė spauda apie profsąjungas rašytų
2017-09-11 15:06Valdas.V.
Reikalingas
2017-08-24 15:33PN redakcija (info@lprofsajungos.lt)
INFORMACIJA KAINUOJA
PN kreipimasis į skaitytojus
PROFSĄJUNGŲ NAUJIENŲ (PN) puslapiuose informacijos apie darbuotojų teisių gynėjų aktualijas štai jau per DEŠIMT METŲ kasdien ieško 300-500 mūsų nuolatinių lankytojų. Redakcija stengiasi kuo objektyviau ir visapusiškiau informuoti skaitytojus apie darbuotojams rūpimas problemas, kovas dėl socialinių garantijų, kitus socialinius, ekonominius, visuomeninius reiškinius, turinčius įtakos žmonių gyvenimo gerovei.
Tačiau informacija kainuoja, - reikia bent minimalių lėšų redakcijos kabinetui nuomoti, tinklalapio domeno registracijai palaikyti, svetainės vietai serveryje, interneto, telefono ryšiams, buhalterinei apskaitai apmokėti, technikai įsigyti bei atnaujinti. Deja, redakcijos finansinė būklė beveik nuolat yra kritinė. Nesame išlaikomi jokios sąjungos, organizacijos ar fondo (ir todėl esame laisvi nuo įsipareigojimų kam nors tarnauti), labai retai gauname pajamų iš reklamos (nerašome apie įžymybių apvalumų dydžius arba jų ilgalaikius ar trumpalaikius santykius, kad generuotų daugiau paspaudimų) ar užsakomųjų straipsnių.
Nuoširdžiai dėkojame toms profesinėms sąjungoms ir su profsąjungomis nesusijusiems asmenims, kurios mus daugiau ar mažiau per pastaruosius dešimt PN leidimo metų daugiau ar mažiau dosniai rėmė, įskaitant ir tuos, kurie pervedinėjo mums vadinamuosius „du procentus“. Ir toliau prašome profesinių sąjungų ir kitų mūsų skaitytojų, kurie suinteresuoti, kad tinklalapis lprofsajungos.lt ir toliau egzistuotų, reguliariai teikti jam finansinės paramos. Esame ir būsime labai dėkingi ir už kelių ar keliolikos eurų pervedimus.
Primename, kad PN visą laiką leidžiamos savanoriškumo pagrindais, t.y. jo leidėjai-redaktoriai nei atlyginimų, nei honorarų už rašinius bei kitą darbą negauna. Be abejo, PN - leidžiamos ir redaguojamos tik dviejų žurnalistų - negali pasigirti visapusišku ir išsamius profsąjungų gyvenimo nušvietimu, tačiau jaučiamės jei ne vieninteliu, tai aktyviausiu VISŲ šalies profsąjungų gyvenimą vaizduojančiu tinklalapiu, kuriame stengiamasi akcentuoti svarbiausius jų darbus bei įvykius.
Dar kartą dėkojame ligšioliniams ir būsimiems rėmėjams! Oficialus tinklalapio leidėjas yra VšĮ „Profesinių sąjungų naujienos“, įforminta kaip paramos gavėja.
Mūsų rekvizitai:
Viešoji įstaiga „Profesinių sąjungų naujienos“ Įstaigos kodas: 302534511 Adresas: Jono Basanavičiaus g. 29a, LT-03109 Atsiskaitomoji sąskaita Pareigūnų kredito unijoje: LT065016200014000222.
P.S.Būsime dėkingi ir už pastabas bei kritiką. Ją galima pareikšti ir viešai, komentaruose prie publikacijų, ir siųsti el.adresais info@lprofsajungos.lt arba ramune@lprofsajungos.lt, taip pat mob.telefonu 370 645 58601.
Pagarbiai
PN leidėjai-redaktoriai
Ramunė Motiejūnaitė-Pekkinen
Juozas Steponas Stepšys
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai