2020 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis - 10:57
   

Viešumas

«
Autorius: Grazina - Viso pranešimų: 24 - Tema sukurta: 2013-02-20 14:10:47
2017-09-21 23:46Gedas
Nėra kada dirbt. Juk mokymai ir šventės vyksta. Vadovai ponais patapo ir susitarę su verslininkais tik apsimeta gynėjais
2017-05-13 14:56visiska siknute
isvada viena - pirmininkai turi uzleisti vieta jaunesniems lyderiams, tik kad tokiu jau neliko, visi issilakste, rado kitas sau veiklos nisas. ka profsajuzas gali pasiulyti aktyviam, jaunam zmogui? praktiskai nieko, nebent nusileisti iki tu pensininku lygio, vaikscioti i durnus piketus, kurie nieko nekeicia. bet net jeigu pirmininkas pasikeistu, ateitu rimtas, jaunas, ambicingas zmogus, vistiek situacija nesikeistu, nes sakines irregionines organizacijos pripratusios vegetuoti, nesiekti jokio rimto rezultatu, tiesiog plaukti pasroviui - nera nariu, tai ir nereikia, nax** jie reikalingi, nes tik problemu bus daugiau. visa lietuvisku profsajungu nauda - tai dalyvauti ekosoke, ir visokiuose projektuose, bent babkiu gali pasidaryti, paskraidyti po pasauli, o nariu organizavimo nereikia, nes tada reiks sunkiai dirbti. taip kad situacija tai visiska sikna, ir dabartiniai lyderiai yra neigalus ka nors is esmes pakeisti.
2017-05-12 21:09Info
Šiandien Seimo SRDK posėdyje nei vieno nac. centrų ar regiono vadovo. Penktadienis irgi laisvadienis. Tegu svarsto tuos siūlymus DK. O žiniasklaidoje "šoksim į trasą. Pavėluotai vėl.
2017-05-09 21:20Prioritetai
Vykstant intensyviems DK svarstymams Seime, LPSK pirmininkas savaitei išvyko į Norvegijos profsajungų suvažiavimą. Prieš tai dar paatstovavo mus ne Lietuvoje nemažai darbo dienelių. Solidarumo pirmininkė prieš tai irgi paatostogavo dešimtį dienelių. Jokių bendrų veiksmų, susitikimų su seimūnais. Tiesiog profsąjungų senas-naujas judėjimas "Mums ir taip gerai, greitai mūsų dar nenuvers".Jei kas, parduosim pastatus...O, jei geri valdžiai būsim, numes kokį projektėlį.
2017-05-08 19:26J****
Grazina, nu paziurek tu i profsajuzu lyderius, nu cerniauskas tai dar bent gilinasi i svarbius darbininkams klausimus, o kristina...geda ka nors ir sakyt. Nu ne jai but vadove, daugiau nenoriu komentuot.
2017-05-04 15:21Gražina
Ar matote kokius koordinuotus profsąjungų vadų žingsnius, diskusijas bendrai nuomonei prieš Seimui vėl svarstant DK ? Finišo tiesiojoj LPSK ir Solidarumo vadai keliauja po konferencijas, atostogauja, jokios darbo laiko panaudojimo bendram labui kontrolės nei ataskaitų apie naudą dalyvautuose renginiuose, profsąjungų pozicijas ir kt. Matome tik epizodinius pasirodymus TV, jokių susitikimų su Seimo nariais, frakcijomis ar komitetais net su saviškiais, net Trišalės narias. Juk neveikimas irgi yra VEIKIMAS tik prieš.
2016-08-11 14:06BNS
Atspėkite ką pareikš Premjeras po susitikimo su profesinėmis sąjungomis. OGI KAD PRITARĖ PROFESINĖS SĄJUNGOS LR Vyraisybės pateiktom ksmentinėm pataisymams.
2016-06-17 09:39BNS
Vakar vyko Nacionalinių centrų organizuotas mitingas. Per spaudos konferencijas ir kitas priemonės VADAI gyrėsi bus mitingo dalyvių apie 2000.
Tai dalyvauju ir skaičiuoju, skaičiuoju kažkaip iki 200 suskaičiuoju dalyvių. Galvoju ir kaip čia yra gal VADAI pasigyrė ar žurnalistai vienu nuliu per daug prirašė. Nu bet bala matė AČIŪ kad organizavo.
Vakare teko dalyvauti Socialdemokratų renginyje ir vienas aukštas partijos vadovas pareiškė, kad čia vieno Nacionalinio profesinių sajungu centro VADO ambicijos, už negautą vietą partijos sąraše.
Paskui dar kita replika tai kad patys nariai nepaliko savo VADŲ.
Nemiga kaip nekankina, ir lyg ne pilnatis bet vistiek galvoju o kodėl taip nesiseka MŪSŲ VADAMS. Prie butelio tai tokie viski KIETI vienas už kotą - padarys tą padarys aną ir t.t.
O gal čia viskas surežisuota? Nes vieno Nacionalinio centro atstovas net Premjero patarėja? Ir kaip neatsistatydino o gal bus numesta parama centrams pravalgyti.
O apie vienybę tai nekalbu :)
2013-03-07 07:49Juzė
Geras klausimas! O kas gali sutrukdyti?
2013-03-06 21:32Klausimas (fantastika)
Ar gali Nac. profsąjungų centrų vadovai įsidarbinti pas Nac. darbdavius ekspertais ?i
2013-03-04 12:01toeiliniui
gal gali nurodyti kur reikia rasyti projektus kad gautum tiek pinigu,tada kursiu profsajunga
2013-03-03 18:44Makiovija
Aš Jums tikrai į šį klausimą neatsakysiu, nekompetentinga :)
2013-03-03 18:41eilinis
Gerbiama Makliovija, kiek dešimtmečių reikia "susipažinimui", ir kiek tų problemų identifikavimui. Apie sprendimą nekalbu, nes per 23 metus net šių dviejų pozicijų niekaip negalima įsisavinti. Tai kada pradėsime spręsti? Kai mūsų nebebus? O juk gyventi norisi čia ir dabar. Gal iš projektų gaunant dešimtis tūkstančių- mirtingųjų bėdos benedomina?
2013-02-28 15:54Info klausimeliai
Klausimai
1. lpsk Vado isvyka i Estijos profsajungos atsistatydinacio pirmininko atsisVeiKinimo puota.
2. Lpsk gerenralines sekretores vizito kartu su LPK (pramoninkais) i Norvegija tikslai ir ataskaita apie nauja prasidedanti projekta , ar tiesa, kad vadu darbo uzmokesciui is projekto tik 20 tukst. LT ???)
2013-02-28 12:18Štai taip...
http://www.lprofsajungos.lt/?lang=lt&mID=7&pID=6237&order=DESC
2013-02-27 10:52Mintis
Dainuokim daina MAN GERAI kartu su vadukais....
2013-02-24 13:12Makliovijai
Kiek tu žingsnių jau buvo..?
2013-02-23 12:19Makliovija
Pirmas žingsnis į progresą - suvokti, kad reikia kažką keisti, tada reikia išanalizuoti esamą situaciją, kuri greičiausiai pasirodys apgailėtina, o tada - keisti. Šitas tinklalapis, suteikiantis galimybę profsąjungiečiams pasisakyti, kad ir anonimiškai, atlieka pirmąsias dvi funkcijas. Kol didžiųjų centrų didieji vedliai miega, apačios jau ima kelti bangas ir tai puiku, tai - kelias į progresą. Jau randasi ir tikrų lyderių-profsąjungiečių, kurie dar nepamiršo, kas iš tikrųjų yra profesinė sąjunga.
2013-02-23 02:52Senas Vilkas
Kol jus jausitės kaip vergai, tol jus ir busite vergais ir su jumis skaitysis kaip su vergais.
JOKIA PASAULYJE VALDŽIA NEBŪNA STIPRESNE DAUGIAU, NEI KALBA APIE SAVO STIPRUMĄ MUMS.
TAUTA, JOS ŽMONĖS NIEKADA NEBŪNA SILPNI DAUGIAU, NEI APIE TAI GALVOJA, PRIPAŽĮSTA IR KALBA PATYS.
Nėra tikslo gelbėti tu, kurie patys nenori gelbėtis arba tiki, kad juos išgelbės kažkas kitas.
http://www.armaitis.eu/failai/nera_tikslo_gelbeti.htm
2013-02-22 20:55???
Vis važiuoja, važiuoja. O kas važiuoja? Važiuoja tie, kas po tokių DOSNIŲ ATLYGINIMŲ, atsiligina vadams rankelių kilnojimais kai vadukams tinkamų pritarimų reikia. Paanalizuokite ir pagalvokite – kokie rezultatai yra po važiavimų? Kiek kolektyvinių kas pasirašė, ką iš eilinių narių apginė, kam gerą žodį pasakė? Na mažai kur kas gali pasigirti. Pirminėse grupėse pirmininkai aria, aria tie, kas yra pasišventę padėti, užtarti. Tie, kas gauna milžiniškus, patys sau sugalvotus – kiek, atlyginimus, narių nebegina. Gina darbdavius. Pavyzdys – Solidarumas ir Vilniaus Solidarumas. Skamba? Taip! Tik tiems, kas pajaučia „darbą, pagalbą“ šis skambus pavadinimas kelia mintis ne apie ginimą o savanaudiškumą vadų. Todėl ir nėra važiuojančių tarpe tų, kas turėtų važiuoti, kas nori ir kam reikia išmokti dirbti. Teisingai čia kas parašė, kad šviečiant saulei, matosi visos dulkės. Išrinktiesiems labai neparanku, kad dulkės vis labiau matytųsi. Darbdaviui gera kai pavaldinys neišprusęs yra, pr. elitui taip pat. O kam? Svarbu AŠ, mano ego. Nesvarbu, kad viskas pasiekiama nešvariai, kad žmonės pristatomi oru, t. y. niekuo. Ir kuom skiriasi profsąjungų elitas nuo elito valdžioje?
2013-02-22 16:38Kas važiavo?
2013 m. vasario 18 – 21 d. įgyvendinant Norvegų remiamą projektą, kuriame dalyvauja Lietuvos pramoninkų konfederacija kartu su profesinių sąjungų centrais - Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, Lietuvos profesine sąjunga Solidarumas ir Lietuvos darbo federacija, buvo organizuotas vizitas į Norvegiją projekto partneriams. Vizito tikslas – susipažinti su Norvegijos socialinio dialogo sistema, pasidalinti gerąja patirtimi. LDF
2013-02-22 14:44Makliovija
Kol nariai nepradės kelti bangų, tol taip ir bus
2013-02-21 08:45JS
Viešumas - kaip saulės šviesa. Kai saulė apšviečia kambarį, labai matomos tampa dulkės ir voratinkliai...
2013-02-20 14:20Grazina
Nac. profsajungų vadai susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministre, lankėsi su vizitu Azerbaidžiane, Briuselyje susitiko su EK pirmininku, dėl neįvardintų priežasčių vasario 22 d. LPSK atšaukė tarybos posėdį, atšaukė diskusiją socialinio draudimo klausimai.Internetiniame psl. nerasite nariams informacijos apie vykusių susitikimų rezultatus, valdybos posėdžio nutarimus. Ar nariai Lietuvoje yra tik statistai, kuriems informacija ir žinojimas tik kenkia ? Kaip tada tikėtis informacijos iš darbdavių ?
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai