2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 3:52
   

Nauja profsąjunga Klaipėdos uoste

«
Autorius: Egidijus (profsajungakrantas@gmail.com) - Viso pranešimų: 9 - Tema sukurta: 2012-12-30 22:52:11
2013-01-03 16:37Klausimas
Tai kaip suprantam "tą naują" ?
2013-01-02 17:22Nuomonei... (gch@hfg.com)
skambūs žodžiai ??? Nieko čia skambaus, tik normalus pasisakymas, pripažinkime faktą, kad pas mus profsąjungos yra silpnokos. Virš 20 metų egzistuoja jos, kaip nepriklausomos, kitos merdi beveik. Kur klystame, kad neaugame ?? Sugebame tik rietis tarpusavyje, pasirodyti geresniais už kitus. Reiki kažko naujo.
2013-01-02 17:05Nuomone
Organizacijos filosofiją lemia vertybės ir pasiekti rezultatai, ne skambūs žodžiai (čia iš patirties). Linkiu kuo geriausios kloties jaunimui vis tiek.
2013-01-02 10:32juozas
Butent, pagrindine musu veiklos filosofija ir bus paremta komandiniu darbu, o ne vieno karalaicio sprendimais. Pasikartosiu, kad daugelyje Lietuvos profsajungu panasiai ir vyksta. Bet, kaip beatrodytu keista, pavyko pritraukti daug ga
baus jaunimo, kuris nori dirbti. Tai sakau ir dziaugiuosi, nes 95-96 aisiais esu turejes profsajunginio darbo patirties. Ir vienijimasis su kt. sajungomis yra vienas is musu prioritetu.
2013-01-01 15:36Puikumelis
Puikumėlis, gerai startuojam Lietuvoje. Turim telktis ir eiti kartu pirmyn gindami teises darbe. Sveikiname naująją profsąjungą, kad nepritrūltų parako kovai.
2013-01-01 04:43VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
SVEIKINU
2012-12-31 20:27Antras pamokslininkas
"Profsąjungose dėmesį reikia sutelkti ne į kolegas, o į problemas. " Iš paties pasisakymo matosi , kad Jūs esate katinas ir norite vaikščioti vienas. Kam tuoj pulti entuziastą ir klaidinti? Profesinė sąjunga ir yra kolektyvinis gynybos ginklas, kuris ir remiasi į kolegas ir visi kartu kovoja . O jūs jau primetate dabartinių kunigaikščių taktiką. Pats gudriausias vadovas. nesigebantis ar nenorintis remtis nariais- veda į tai ką jau turime. Reikia permainų!Ir permainas pasieksime tik tada, kai išmoksime dirbti visi kartu, kovosime, derėsimės visi kartu, o nerodysime išmonės, kas gudresnis , kas mandresnis. Profesinėse sajungose turi išplisti kolektyvizmas, kurį su dabartinių vadų pagalba sugebėjo sunaikinti valdantieji. Sėkmės "Klaipėdos Smeltei" ir linkėjimai neužmiršti dirbti kolektyviai, o taip pat ne ieškoti konfrontacijos, bet rasti draugystę, paramą, susiklausymą su kitomis profesinėmis sąjungomis.
2012-12-31 09:39Pamokslininkas
Juozai, jei esi lyderis (nori tokiu būti) darai pirmą rimtą klaidą - nusiteikimas lenktyniauti, o ne bendradarbiauti yra kelias į niekur. Antra, tai, kad pirmas įkurtos profesinės sąjungos komentaras yra apie lygiavimąsį su kitais ir šviesulius, suprask - tamsiame profesinių sąjungų pasaulyje, rodo autoriaus kompleksus. Jums, pone, geriau eiti į verslą arba valstybės politiką nei į profesines sąjungas. Profsąjungose dėmesį reikia sutelkti ne į kolegas, o į problemas. Man daugiau optimizmo Jūsų ateitimi suteiktų komentaras apie Klaipėdos smeltės problemas ir tai, kaip jas spręsite, o ne Jūsų nusiteikimą būti Šviesuliu.
2012-12-30 23:00Juozas (profsajungakrantas@gmail.com)
2012-12-05 buvo įsteigta nauja profsąjunga "Smeltės Krantas" Klaipėdoje laivų krovos akcinėje bendrovėje "Klaipėdos Smeltė". Tai turėtų būti šviesulys Lietuvos profsąjungų gretose. Iniciatyva kilo iš jaunųjų darbuotojų, ir kaip nebūtų keista, mitas, kad visas jaunimas pabėgo į užsienį, subliuško. Susibūrė didelė grupė talentingo ir ambicingo jaunimo, kuri supranta profesinių sąjungą naudą, kaip savaime suprantamą dalyką. Beje, Vakarų pasaulyje tai yra savaime suprantamas dalykas jau daugelį metų. Laikas tikrai parodys šios organizacijos pasiekimus, manau parodys ir teigiamą pavyzdį kitoms profsąjungoms.
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai