2020 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis - 11:08
   

PN KOMANDOS ŠVENTĖ

«
Autorius: JS (info@lprofsajungos.lt) - Viso pranešimų: 14 - Tema sukurta: 2012-11-20 16:34:53
2012-12-01 11:43Juzė
Ne taip jau svarbu kaip tas Aleksandras išnyko.
Tai sąmoninga ar nesąmoninga PR klaidelė.
Įdomu, kad „Profsąjungų naujienoms“ labai nevykusiai bandyta pritaikyti manipuliaciją (žinomą PR triuką) pavadinimu „ETIKETĖ“. Kažkada apie ją rašiau.
„ETIKETĖ“ pakabinama, o argumentų – jokių!
Kažką taip pavyksta net labai „pigiai“ nupirkti.
.
Visai neabejoju, kad PN, egzistuodama beveik
neįmanomomis sąlygomis, bet puikiai konkuruodama su kita profsąjungine žiniasklaida, daug kam „rakštis ...“. O be to dar ir „pavydas...“
.
2012-11-29 21:53JS į Juzės komentarą
Aleksandras, teigiantis, kad PN skaldo profsąjungas, realiai egzistuoja.
O kaip jis atsirado Haidparke ir po keletos valandų dingo - tai jau kita istorija. Tai kol kas neviešinama "paslaptis".
Vis dėlto pakartosiu savo ankstesnę sąlygą: jei Juzė nusimes kaukę , parašys mums el. laišką arba čia pasiviešins - bus paaiškinta, kaip čia atsitiko.
O kad PN nebrauko komentarų, net ir prieš redakcijos žmones nukreiptų (kartais labai įžeidžiamų, šlykščių ir nepelnytų) - atidusis Juzė, be abejo, pastebėjo. Tuo jis galėtų įsitikinti dar kartą, nes jie visi ir dabar "tebekabo" tinklalapyje...
2012-11-29 20:11Juzė
Va, va ir mums su Nijolička pagailo Aleksandro. Dingo, ar kažkaip
tapo „nematomu“. O parašė (buvo parašęs) neblogai. Nijolička (ššš - labai jau ji įtari) net suabejojo – gal čia pačių PN redaktorių tokia gudrybė? Kokia gudrybė?
Nagi, pasak jos, tas „Aleksandras“ iš PN. Norėjo tik pasitikslinti
– skaldo ar neskaldo PN profsąjungas.
Ir būtų užvirusi diskusija! Oi, užvirusi... Vieni rašytų, kad skaldo, kiti – neskaldo. Gal net kokių svarių argumentų tam pateiktų. Ach, būtų labai, labai įdomu.
O , pasirodo, kad čia PN ne prie ko. Gaila, - dabar Aleksandras
išnyko ir kažin ar vėl atsiras... Gaila.
.
Tačiau labiausiai mus suintrigavo "A" komentaro pabaiga – raginimas
PN tinklapį boikotuoti. Buvome tiesiog sužavėtos radę dar vieną „juodųjų technologijų" pavyzdį . Beveik visai tokį patį, tik atvirkštinį, ką nesenai primygtinai naudojo vienas žurnalistas, ragindamas balsuoti už naujos AE statybas. Ir gavosi.... tiesiog nuostabus efektas, ane?
.
Aleksandrai, parašykit dar ir dar.... ! Sužavėtos, laukiam Jūsų!
2012-11-29 14:32JS - Smalsučiui
Priešingai - norime išgirsti, ką skaitytojas galvoja apie PN. Rašykite - būsime dėkingi.
Iš tiesų, girdime iš Jasinskio gatvės ateinančių prasitarimų, kad mūsų tinklalapis skaldo profsąjungas. Tuo buvo kaltinamas ir "Lietuvos profsąjungų" laikraštis, kai jį redagavo JS, paskui - RM... Buvo priekaištaujama net dėl to, kad mes skelbiame pranešimus apie profesinių sąjungų reitingus (pagal "Baltijos tyrimus".
Kol kas savo pozicijos neketiname keisti, nors informavimo požiūriu žinome patys, ko nepadarome - deja, neturime nei lėšų, nei jėgų...
Iš anksto dėkojame už kritiką ir palaikymą (jei tokio būtų).
Ačiū ir Smalsučiui. Beje, būtų garbingiau, jei jis pasirašytų tikru vardu ir duotų savo el. adresą: laišku paaiškintume, kas atsitiko su ta "išcenzūruota" tema...
2012-11-29 11:21smalsutis
o kur Aleksandro pasiulyta tema del PN tendencingumo.Visgi cenzura egzistuoja ir cia.Kas ne su mumis tas musu nedraugas.Visgi islindo JS ir RP nenoras isgirsti apie save ka skaitytojai galvoja
2012-11-23 20:10VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
SVEIKINU
2012-11-22 11:59LDF
Ramune,nuoširdžai sveikinu ir linkiu ištvermės ir sekmės,o dagiai nieko
blogo nedaro,tik paskatina geriau dirbti.Dar kartą sekmės Tau ir visam
,,kolektyvui''
2012-11-22 11:53Skaitytojas
Linkiu tapti tikru dagiu po didelėm pukuotom uodegom. Prie jų ne visada smagu ir saugu prisiartinti. Bet nors kartais bandykit.
2012-11-22 10:51Ramunė
Ačiū už sveikinimus :)
Dirbsime toliau, nors ir labai kai kam esame dagys po uodega :)
2012-11-22 10:21Maistininkai
Sveikinam Ramune linkedami istvermes.
2012-11-21 22:25Pasipiktinusi
Mūsų Generalinė neturi atsakomybės jausmo? Čia jau perdaug.
2012-11-20 18:01Juzė
Taigi SU PN DEŠIMTMEČIU ABU!
Ta proga tai kokio šampuko reiktų išlenkti?!
:-D
2012-11-20 17:21Ramunė
Ta proga ekspromtu norėčiau padėkoti Achemos profsąjungų administracijos vadovei Birutei Daškevičienei (Algimanto Gaižausko mokinei:), kuri tada, tą krizinę vasarą pasirūpino, kad tuščioje leidyklos kasoje atsirastų lėšų algoms. Beje, ir ne tik tada, bet ir iki šiol jaučiame jos paramą, net jeigu kartais nuomonės kai kuriais klausimais ir isšsikiria.
A. Gaižauskas ("Pagiežingas") taip pat visada riteriškai gynė laikraštį ir iki šiol skaito šį tinklalapį, nors tiesmuka kairioji mūsų pakraipa jam ir nelabai patinka :)
Ale dešimt meeetų.... Eik tu sau.....
2012-11-20 16:35PN ADMINISTRACIJA (info@lprofsajungos.lt)
PN redaktorių ir leidėjų komanda šį mėnesį mini 10-metį, kai į ją atėjo - iš pradžių kaip neetatinė nepriklausomo laikraščio "Lietuvos profsąjungos" bendradarbė - Ramunė Motiejūnaitė.
.
Šiandien Ramunė Motiejūnaitė (per tą laiką dar prie pavardės pridėjusi Pekkinen) yra pagrindinė tinklalapio Profsąjungų naujienos (PN, lprofsajungos.lt) redaktorė bei specialioji korespondentė.
.
Negailėdama laiko, dvasinės energijos Ramunė atlieka sunkius, profesionalius tyrimus socialiai persekiojamų darbuotojų temomis; tyrimų rezultatų, Ramunės atitinkamų straipsnių viešinimas PN tinklalapyje padeda priešintis darbdavių ir valdininkų savivalei.
.
Savo ruožtu tokios publikacijos kelia lankytojų susidomėjimą mūsų tinklalapiu, kurio reitingai tebekyla, - paros unikaliųjų lankytojų skaičius slenka 1000 kryptimi. Ramunės dėka apie tinklalapį ir jo redakciją dabar buriasi nemaža kairiojo- socialiai aktyvaus profesinių sąjungų ir kitų visuomeninių judėjimų žmonių.
.*
Ta proga PN draugams siūlome dar kartą pasižiūrėti ir anksčiau PN sukurtą ir youtube paskelbtą žavų bei liūdną videoreportažą: Ramunė, tuo metu dar "Lietuvos profsąjungų" vyr. redaktorė (ja buvo dvejus metus), rengia paskutinį NEPRIKLAUSOMŲ "Lietuvos profsąjungų" numerį.
'
Reportažo pavadinime pabrėžiama "vasaros krizė". Tai - neatsitiktinai. Tais metais laikraštį laipsniškai periminėjo (kad paverstų savo "organu", kokiu dabar jis, berods, ir yra) A.Černiausko vadovaujama LPSK.
.
LP vertimas LPSK "organu" įvyko ne iš karto. Atsistatydinus keliolika metų laikraštį administravusiam ir redagavusiam šių eilučių autoriui leidyklos adminstravimo pareigas noriai užėmė LPSK generalinė sekretorė J.Matuizienė, pakvietusi abu redaktorius dar toliau leisti laikraštį. Šį kartą pabūti vyr. redaktore sutiko Ramunė.
.
Tuo tarpu J.Matuizienė, matyt, neįvertinusi prisiimtos užduoties sunkumo, labai greitai avansu išleido iš senosios administracijos perimtus kitų metų prenumeratos pinigus, kelis kartus pabandžiusi dar vienu kitu būdu gauti leidyklai lėšų (ir jų šiek tiek gavusi), kapituliavo. 2011 m. liepą įvyko kolapsas.
.
O vyr. redaktorė Ramunė 2011 liepą vis dar nežinojo, ką toliau daryti - rengti dar vieną (aišku, jau paskutinį) laikraščio numerį ar ne. Iki tol motiniškai globojusi ir pažadais raminusi Ramunę p. Janina jokių signalų jau nesiuntė.
.
Vis dėlto ryžtasi rengti naują - kad ir sumažintos apimties - numerį, rizikuoti. Nepaisant to, kad nepaaiškinusi, ar leisti dar numerį ar ne (tai juk nemažų pinigų klausimas) pačią vyr. redaktorę palikusi be poros mėnesių atlyginimų, p. J. Matuizienė tylomis spruko atostogų ir per visas vasaros atostogas net SM žinute neatsiliepė, nepadrąsino, nepasiteisino...
.
Taigi video pavadinime minima "vasaros krizė", kaip matome, buvo dar apkartinta nusivylimu žmogumi, kuris netikėtai pasirodė neturįs elementaraus atsakomybės jausmo, nors ir pretenduoja į solidžius vadovus...
.
Siūlome dar kartą pasižiūrėti video. Kai pasižiūrėsite, manau, sutiksite ir su tuo, kad redaktorės paveikslas žavus. Gal ir dėl to, kad filosofiškai nusiteikusiai intensyviai prie kompo dirbančiai Ramunei tądien, 2011 -ųjų liepos 25, suėjo ... N (visai, tiesą sakant, nedaug), metų... - JS
.
Reportažo adresas čia:
http://www.youtube.com/watch?v=ujgD7_FEye8
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai