2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 1:53
   

DĖMESIO! PUOLAMAS DARBO KODEKSAS!

«
Autorius: Info - Viso pranešimų: 48 - Tema sukurta: 2012-06-22 13:42:20
1
2014-04-28 11:06Raimondas
Socdemai giriasi, kad vykdo dešiniųjų politiką.
Tikriausiai Kubilius plojo atsistojęs :).
Kaip atgyvenos yra atsisakoma atsiskaitymo lapelių . Dešinieji mėgsta kartoti, jog darbas yra prekė, tai ir perkant ar parduodant reikėtų gauti kasos čekį. Kaip gali nepažeisti socialinio saugumo tai, kad žmogus nežinos už ką jam mokamas atlyginimas? O gal reikėtų atsisakyti ir kitų verslą varžančių atgyvenų, pvz. kasos aparatų. Išlaidos kasos aparatams ir pirkimo čerkiams(a.k. atsisakaitymo lapeliams) yra nepamatuojamai didesnės.
Išlaisvinkim verslą nuo biurokratijos !.
O gal tai tik kova su nelegaliu darbu? Kai nėra atskaitomybės, nėra ir galimybių kontroliuoti, nėra ir nelegalaus darbo.
Tiesa, užmiršau, Europoje didėja juodadarbių poreikis. Tai irgi tikriausiai vyriausybės plano dalis kaip mažinti nedarbą. Atimkite iš žmonių dar likusias varganas garantijas ir greitu laiku nedarbo neliks. Bet Anglijos kaimai pradės kalbėti lietuviškai.
O gal ruošiamės 40 metų scenarijui. Svarbu, kad žmonės nusiviltų savo valstybe, o tada bet kurį okupantą galima sutikti su gėlėmis.
2012-08-28 17:28Juzė
LAUKSIM AR RUOŠIMĖS?
2012-08-27 09:02Juzė
Kažkam labai kliudo PN skelbiama informacija ir jos komentarai. Ypač dėl artėjančio rudeninio DK "šturmo". Kas tie "liberastai"?
2012-08-23 22:48Feliksas
Darau išvadą, kad Lietuvoje yra tik vienas profesinės sąjungos narys JUZĖ. Tik viena ji pritaria nuomonei, o kiti??? Negi niekam nesvarbus DK klausimas, negi visi tiek psichologiškai paveikti, kad jiems vergija vienas malonumas?
2012-08-21 21:04Juzė
PRITARIU :
"Gal jau laikas būtų irgi patikrinti kodėl neginami darbuotojai nacionalinu mąstu, vyriausybė ir dabdaviai ką nori tą ir daro. Ar tai ne nusikalstamo aplaidumo apraiškos visose nacionalinėse profesinėse sąjungose?"
2012-08-21 13:41Komentatoriams
Šiandien "Vakaro žiniose" Nr. 194. 2012 rugpjūčio 21 d. 6 puslapyje išspausdinta trumpa žinutė : " Profsąjungos lyderis nešvarus?", kurioje trumpai informuojama, kad prokurorai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos pataisos darbų įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Tado Cijūnaičio galimai nusikalstamos veiklos. Rašoma, kad 27 įstaigų profenių sąjungų nariai kreipėsi į Vilniaus miesto prokuratūrą, nes jie mokėdami nario mokestį iš profesinės sąjungos jokios gynybos nesulaukė. Štai taip turi kovoti profsąjungiečiai su lyderių tinginumu! O kas pabandys išsiaiškinti kodėl per dvidešimt metų darbo užmokestis ne didėjo, kodėl neveikia DK nuostatos dėl darbo užmokesčio indeksavimo, dėl Kolektyvinių derybų nacionaliniu mąstu, kodėl skriaudžiami pensininkai, kodėl drastiškai, be jokių derybų naikinamos darbo vietos ir t.t. Ar tai ne profesinių sąjungų lyderių nusikalstamo aplaudumo dėka? Gal jau laikas būtų irgi patikrinti kodėl neginami darbuotojai nacionalinu mąstu, vyriausybė ir dabdaviai ką nori tą ir daro. Ar tai ne nusikalstamo aplaidumo apraiškos visose nacionalinėse profesinėse sąjungose?
2012-08-21 12:10Juzė
Pagal DELFI tinklapio pranešimą:
.
" Po pirmadienį (08.20d.) vykusio Vyriausybės pasitarimo premjeras Andrius Kubilius išsakė, kokius darbus, jo nuomone, Seimas turėtų pabaigti iki spalio 14 d. vyksiančių parlamento rinkimų.
...premjeras akcentavo darbo santykių liberalizavimo klausimus: „Norėtume matyti pažangos svarstant darbo kodekso lankstumo įstatymo projektus“."
.
Tai patvirtina, kad rudenį - PAGRINDINIS valdžios TAIKINYS - DARBO KODEKSAS !
Nacionalinis susitarimas - tik priedanga dėmesiui nukreipti.
.
Gal jau SUKRUSKIT !?
.
2012-08-15 11:43Juzė
Matot, klausimą - „ Tai ka darysim rudeni?“ Jums tenka net pakartoti. O kur atsakymas ar prielaidos jam?
Tylu.
Akivaizdu – Jums tai rūpi ! Man tai rūpi! Ir rūpi pačiu laiku. O „karūnuotųjų“ centrų lyderiams, rūpi? Jie snaudžia „virdami savo sultyse“ . Vieni ramiausiai sau sapnuoja atiduodatys skolas V.Romanovui, kiti jau atsiima pinigėlius Iš „SNORO“, o treti jau diskutuoja Seime dėl naujos AE .
Ir kas gali juos pažadinti? ŽOLINĖS? Abejoju.
Greičiausiai tai tik smagus „SPYRIS“, iš šono. Ši „technologija“ aktyviai propaguojama tokio V. Šlachterio iš Rusijos. Jis mano, kad „spyris“ tautiečiams ir panašaus mentaliteto jų „artimiesiems“ -
vienintelis rezultatyvus veiksmas PAŽADINTI.
Ir čia Jūsų klausimas “ KUR?“ ;-) ne toks aktualus, kaip klausimas
„KAS?“
.
O gal galit būti "KAS?" ?
.
2012-08-14 14:30Juzei
kam ir į kur spirsim :)
2012-08-14 12:10Juzė
Mano nuomone, šiuo metu "karūnuotieji" PS centrai neįgalūs kažką nuveikti. Reikia SPYRIO!
2012-08-13 22:30Pakartojimas
Tai ka darysim rudeni ? Seimo sesija arteja...
2012-07-31 19:53Makliovija
nu ir smailialiežuvė ta Juzė. Net pavydu!
2012-07-31 19:41Juzė
Čia visiems klausiantiems ar nusiminusiems...
.
Klausiate, kaip ruošiamasi rudeniniams „mūšiams“ dėl DK pakeitimų ar NS?
Galiu visus patikinti – ruošiamasi labai rimtai!
Tik apie tai negalima viešai diskutuoti – uždrausta!
Tai visai neoficialu ir gana slapta. Viskas paaiškės vasaros pabaigoje ar rugsėjo pradžioje. Tačiau kai kas ima ir "nutekina" informaciją. O ji tokia.
Pasirodo, tai, kad SOLIDARUMAS prarado Snore
pinigėlių, – blefas . Blefas skirtas vyriausybei ir darbdaviams.
Šnekama ir tai, kad Romanovo bankas LDF‘ui
dovanojo skolą ir dar kažkiek primokėjo.
Tai kam visos tos laisvos lėšos bus panaudotos?
Kaip manote?
Nutekėjo informacija, kad
visi trys „karūnuotieji‘ centrai „susimetė“. O dar, lengvatinėmis palūkanomis pasiskolino pinigėlių iš „Pareigūnų kredito unijos“ bankelio ir... nusipirko vandens patranką.
Taigi, rudeniop vyriausybės ir profsąjungų ginkluotės bus visai adekvačios.
Ir dar, dar, kaip pasakoja Nijolička, iš tikro į Seimą iš LPSK kandidatuos ne Černiauskas. Kažko pykdama ar pavydėdama ji kalba apie kažkokią LPSK moterį. Ji apie ją galinti pasakyti tik tiek, kad jos slapyvardis – Lolita.
.
Labai vis dar karštas vakaras. Su Nilka jau baigiame tvarkyti antrą šalto šampo buteliuką. Su šokoladu!
Gal ką ir ne taip iš jos supratau.
Ale nepykit!
2012-07-31 13:01Kas...
ruoš? Solidarumas renka parašus kad apginti Jašinskienę dėl 0,5 mln. Lt pradanginimo Snore. Kam rūpi tas kodeksas. Kad nėr kam žmonių organizuoti :( Taip jau yra - kas slepia LASTUS, kas ruošiasi į seima...
2012-07-31 10:28Dar karteli
Tai kaip ruošiamasi atremti Darbdavių, dešinųjų ir laisvosios rinkos instituto puolimą dėl DK sulankstinimo ? Ar bus gerai kaip išeis ? Kur diskusijos, siūlymai, strategija, suplanuoti veiksmai ?
2012-07-30 10:53Klausimas
Tai kaip ruošiamasi rudeniniam DK šturmui ar jo gynybai ?
2012-07-22 11:32Juzė
Pagrindinis TAIKINYS - DARBO KODEKSAS !!
.
LLRI iškraipo ir manipuliuoja informacija "runkeliams" -
http://verslas.delfi.lt/business/profesines-sajungos-laisvosios-rinkos-institutas-manipuliuoja-informacija.d?id=59152857
.
Kai kuriių profsąjungų (šakų) lyderiai, mokslininkai, teisininkai tam
neabejingi.
.
O kur likusieji? Labai PAVARGĘ ?
2012-07-19 18:02Juzė
"na ir prie ko čia Puskepalis, Dambrauskas ir kt? "
.
Tai gal žinot kokiu būdu ir kas iš profsąjungų "lyderių" TT pritarė tam, kad MMA būtų pakelta tik iki 850 Lt ?
2012-07-19 13:39KLAUSIMAS
gal žinote kas kokia bus profsąjungų veiksmai rudenį ? Juk puolimas bus tikkrai. Nei viename psl. jokių signalų, krypčių, diskusijų .kuom tai kvepia ?
2012-07-19 13:10To: juze
na ir prie ko čia Puskepalis, Dambrauskas ir kt? Pasirašant 1-ą NS niekas iš renkamų organų narių (bent jau Solidarume) akyse nematė nei projekto, nei kas jame parašyta. Tokiais komentarais ir skaldomes. Nereikia nieko niekinti, menkinti, reikia susitelkimo. Pamatys tokas mintis valdantieji ir pirma ka pagalvos - aj, jau jie vieni kitus niekina, lieka tik dabaigti...
2012-07-19 09:49Juzė
Tikriausiai PASTEBĖJOTE?
Įvairiose žiniasklaidos priemonėse vėl prasidėjo NAUJA Darbo kodekso liberalizavimo KAMPANIJA.
Manyčiau, kad pats NS projektas ir
diskusijos dėl jo yra gana dirbtinio pobūdžio.
Visa tai skirta DVIEM TIKSLAM.
Pirma, nukreipti dėmesį nuo PAGRINDINIO
oligarchų ir žvalstybininkų TAIKINIO – DK !!
Ir, antra, diskutuojant dėl NS, supriešinti ir skaidyti profsąjungų jėgas. Tada, pasitelkus kokius puskepalius, dambrauskus, jasulaičius, bus galima sukurpti vėl sau parankią, bet kokius nutarimus „pateisinančią“ situaciją.
.
O kuo dabar užsiima karūnuotieji centrai?
Ir kam tai naudinga?
.
2012-07-10 12:48Juzė
LR TT tinklapyje atsirado 2012 m. birželio 19 d. TT konsultacinio posėdžio protokolas, kuris patvirtina kas iš profsąjungų lyderių pritarė MMA padidinimui tik iki 850Lt.
Kol tokie savanaudžiai šmikiai, kaip A.DAMBRAUSKAS,
V.PUSKEPALIS,
A. JASULAITIS
ir panašūs į juos vaidins profsąjungų lyderius
profsąjungų įvaizdis ir jų narių skaičius SMUKS!
2012-07-09 09:20VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
PS.BALANDŽIO 21 DIENA VYKO TT PARTIJOS KONGRESAS ,KURIAME BUVAU ,KAIP DELEGATAS IR TEKO KALBETI SU PARLAMENTARAIS APIE LIETUVOS GELEŽINKELIUS IR APIE JU ATEITI -SKAITYKITE MUSU LAIKRAŠTYJE ,,TREČIOJI RESPUBLIKA ,,
2012-07-09 09:11VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
ŠMEIŽIKE - VARDO NESAKAI -TAI RODO TAVO ŠMERIŽIKO POZICIJA,NORS KOKS TU ŽMOGUS -MATOSI-S****LAIŽYS...
2012-07-09 09:08VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
TĄ JUSU KOLEKTYVINE NE DARBO ŽMONIU-FAKTAS, O DEL KITO ŠMEIŽTU UŽSIJIMI ......
2012-07-08 21:52vladimir
tu biški skiedi. Su Danų geležinkelių profsąjungomis, konkrečiai su Salmondsenu ir Henriku Horupu, bendradarbiavimo sutartį turi LGPF. Su Paksu dėl geležinkelių pasirašys memorandumą LGPF, po susitikimo su juom birželio 30 d. Giruliuose. Kol tu mitingavai ne į temą Klaipėje, su Paksu buvo sutarti rimtesni geležinkeliui klausimai. Tu ir vėl likai luzeris. Kolektyvinę matysi kaip savo ausis, tai tau neleis daryti DK, dėl jos tu negavai su Dambrausku įgaliojimų. Su Ligeika ir Šniutiene bendradarbiavimo sutarties nepasirašei. Ligeika su Cygankovu algą gauna kai ir tavo Dambrauskas. Tik sąžiningai, o ne išdurynėdami geležinkelio darbuotojus. Taip kad gali būti GTO ženklelio sąvininkas, sportininkas ir net praporščikas, bet proto dėl to nepadaugės. Taip kad laukiama tavo pasiūlymų dėl veikiančios Kolektyvinės sutarties. "vremia idiot". Tiesa jei negali papildyti senos kolektyvinės, ką jau su tavo smegenimis kalbėti apie naują. Dambrauskas padės? Var- jis jau kelinti metai nieko gero nepasako, tik žada. Oi Volodia, kaip tu susimovei. Manai tavo lėvais komentarais be faktų kas nors tiki? Tavo pragerta sveikata niekam nerūpi. Dėl Palemono, pasakojo Ligeika. Matė jis tave koridioriuje siu "kandidatu" į geležinkelio pirmininkus vietoj Ramanausko. Tas pabėgo durnių neapsikentęs, tai dar vieną "kandidatą" bandot. Apvažiavimas buvo dėl centralizuoto darbo rūbų pirkimo. Tai kiek žinoma, pralemenai apie kažkokį karą su darbdaviais ir viskas. Ką iš tavęs vertingo galima išgirsti? Paskaityk savo paskutinius pasisakymus. Briedas praporo ir viskas. Net paneigti statistikos, kad jūsų geležinkelyje liko 5 kartus mažiau faktais paremti negali. Jei da r nesamones aiškinsi, bus pateikta tavo narystė pagal padalinius. Žinok jį tau sukels antrą infarktą. Taip kad KS gali pasirašyti su savo žmona, kad už tokį lievą darbą dar barščių duotu. Tiesa sveikinu tave, Lietuvos krepšininkai laimėjo kelialapį į Londono olimpiadą.
2012-07-06 18:37VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
KIEK KARTU AŠ ASMENIŠKAI SU DAMBRAUSKU IR SU MUSU PROFSAJUNGOS ATSTOVAIS,BUSIMAIS SEIMO NARIAIS BUVOME LIETUVOS GELEŽINKELIOSE ADMINISTRACIJOJE IR KALBEJOMES APIE NAUJA KOLEKTYVINE ,KURIA MANAU TEKS PARAŠYTI SAVO NARIAMS ,KAIP TĄ DARO DANIJOJE - GELEŽINKELIO IMONES SEKCIJOSE. DANU PROFSAJUNGA MUS MOKINO ,NES ISTOJUS I ES BUS PROBLEMU-KĄ DARYTI IR KAIP ŽINAU,O KAIP TĄ DARYSIU KARTU SU ARVYDU DAMBRAUSKU LIETUVOS GELEŽINKELIOSE PAMATYS DARBO ŽMONES, O NESENIAI TEKO DALYVAUTI TT PARTIJOS KONGRESE BALANDŽIO 21 DIENA KAUNO MUZIKINIAME TEATRE ,KUR KREIPIAUSIAS I EUROPARLAMENTARUS - LIETUVOS PREZIDENTA ROLANDA PAKSA ,TRANSPORTO KOMITETO ATSTOVA BRIUSELIJE GERBEMA JUOZA IMBRASA,IR SEIMO NARIUS KURIE TEN DALYVAVO APIE VISAS LIETUVOS GELEŽINKELININKU PROBLEMAS IR ATEITIES VIZIJAS-KAIP IR KAM ATSTOVAUTI DARBO ŽMONES -PRAŠOME DIRBKIME KARTU ,BET LIGEIKA IR CYGANKOVAS VIEŠEDAMI PALEMONE IŠSAKE SAVO KATEGOROŠKA NUOMUONE-JIE ,,EIS ,,SAVO ,,KELIU,,-KOKIU ?AR SU TOKIAIS ,,STRATEGAIS -KOMSOMOLCAIS ,,GALIMA KAŽKO GERO TIKETIS DARBO ŽMONIU GEROVEI-IŠSKYRUS TURIZMA?PROFSAJUNGA-TAI NE TURIZMO FIRMA AR JU ASMENINE LIGEIKOS -CYGANKOVO ,,FIRMELE,, TIPO UAB,KUR TIK JIE VADOVAUS.NE -BRANGIEJI-,,VREMIA PRIŠLO-,,JUSU ŽODŽIAI PRIEŠ JUS ATSIRUGS..........MAN PADES GERI SPECIALISTAI IR NAUJA VALDŽIA ,KURIA MES RINKSIME SPALIO MENESIO,O JUS ŽINOTE ,AR NE ,KAD IR AŠ ASMENIŠKAI -VLADIMIR MOSKVIČIOV JAU 2 KARTUS DALYVAVAU KAUNO SAVIVALDOS RINIKIMUOSE TT PARTIOJOS SARAŠOSE-PRALAIMEJAU,BET ESU BUVES SPORTININKAS IR TIKIU DAR LAIMESIU KITUOSE,JEI TIK LIKSIU AR BUSIU GYVAS PO SUNKAUS IR PAVOJINGO ,ATSAKINGO DARBO ANT ŠILUMVEŽIU-NES TEKO JAU GYDYTRIS PO SUNKIOS ŠIRDIES LIGOS PO TO ,KAIP PERVAŽIAVOME GULINČIUS ANT BEGIU 2 ŽMONES IR IŠKILO PROBLEMAS SU ŠIRDIES RITMAIS-BUSIU GYVAS -KOVOSIU ,BET DAR IR NIEKAS MAN NEMOKA ATLYGINIMUS UŽ TĄ SUNKU PROFSAJUNGINI DARBA,KAIP LIGEIKAI ,CYGANKOVUI IR KITIEMS ,,DARBO ,,ŽMONIU ATSTOVAMS-JUS TARNAUJATE UŽ PINIGUS -AŠ TIKTAI VISUOMIENINIAIS PAGRINDAIS-PO DARBO.......SLABO VAM...
2012-07-06 10:17Vladimirai
kyla klausimas, ar tu išvis tą kolektyvinę skaitei? Tada dar vienas klausimas, kas tau joje netinka? Koks konkrečiai punktas, ir ką siūlai? Kaip tu jį pramuštum, kiek jam išspręsti reikia pinigų iš darbo užmokesčio fondo? Pirmyn! "vremia pošlo".
2012-07-06 08:50VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
NE-JUSU ,,KOLEKTYVINIAI ,,SUTARČIAI-SAKO VISI KURIOS LANKAU ŠIAS DIENAS-VISAS SAVO ATOSTOGAS VAŽINEJU IR APKLAUSA DARAU IR ŽINAU KAM JUS ,,PRROFSAJUNGAS ,,TARNAUJATE ,, IR UŽ KIEK PARDAVETE DARBO ŽMONES....LINKIU NE PAKLISTI IR NENUKRISTI JUSU SLIDŽIAME ,,KELYJE,, ......
2012-07-04 22:10moskvičiovai
tu debilas ar tik vaidini tokį. Kaip jūsų daugėja, jei statistika rodo atvirkščiai. 2007 jūsų buvo apie 400. 2011 lapkričio mėn. liko apie 80. Tai patikrinta statistika. Faktas pagal jūsų mokesčių kodus geležinkelyje. Taip kad nėra ko knisti proto skaitytojams. Jei nežinai kolektyvinės svarstymo principo geležinkeliuose, nemalk š...o. Bet kad ramiau miegotum išduosiu paslaptį. Kiekvienais metais darbdavio ir darbuotojų atstovai susitinka su darbuotojais padaliniuose, kur darbdavys atsiskaito už KS vykdymą. Prieš apvažiavimą, paskutiniame susitikime LDF bustinėje, Dambrauskas žadėjo apš***i Ligeiką ir kolektyvinės kontrolę bei papildymą perimti į savo rankas. 2011 lapkričio, gruodžio mėn. pagal iš anksto suderintą grafiką įvyko padalinių darbuotojų susirinkimai renkant darbuotojų atstovus į konferenciją, balsuoti kam patikėti teisę atstovauti AB "LG" darbuotojų interesus ir derėtis dėl KS. Baksavimo rezultatai: 38- už LGPF ir 16 - už LGPSS. Tarp balsuojančių buvo ir profsąjungų nariai ir nenariai. Tik va kame reikalas, per visą Lietuvą nebuvo išrinktas nei vienas jūsų "tikros" profsąjungos atstovas. Va čia ir šuo pakastas, jūsų "galinga" profsąjunga su Dambrausku prišakį, nekalbant jau apie tave - APSIŠIKO. Dabar spiaudykis kiek nori, tu esi bedantis "tikros" profsąjungos ciucikas.
1
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai