2020 m. sausio 25 d. šeštadienis - 23:15
   

Arturui žadėjo I dešimtuką, o dabar jis jau III-me!

«
Autorius: Stebėtojas - Viso pranešimų: 65 - Tema sukurta: 2012-03-27 13:28:03
2
2012-04-25 10:24PAIESKOS
Kur siandien dingo LPSK pirmininkas. Jokiu ziniu ka agituoja. PASLAPTIS, nors veiksmas vyksta vis uz profsajungos nariu pinigus. LAFA.
2012-04-24 14:54Esavičius
Na ką dar galima pasakyti :) į rinkimus eina avys be piemens:
Ka apie tokį sąrašą galima pasakyti jei jame unabomberis, Druskininkų vandens parko pažiba, socialistinio jaunimo pašiepiamai tituluotas GRAFU VYŠNIUKU, yra 10 GERIAUSIŲ? :)
Ankščiau ši partija suvokė, kad kiek be būtų nulių partijoje, jų priejyje pastačius vienetą, tai bus vėrtingas skaičius. O jei nulių priekyje nėra VIENETO? Arba tas vienetas yra nustumtas, po kablelio į 5 arba 7 poziciją, kiek tuomet verta tokia partija? :) Geriausiu atveju 0,00010100000..... ir t.t. Manote to neįvertins statistinis rinkėjas?
Manau po rinkimų, šios partijos laukia Biblinis dirbtinų junginių likimas skambantis taip "Ištiksiu piemenį ir avys išsisklaidys". Kažkada norėjau padėti šiai partijai, bet jį pasirodė neverta normalių lyderių ;)
2012-04-24 12:26Klausimas urviniams
Profsąjungos, išeikite iš pogrindžio - http://www.balsas.lt/naujiena/594208/profsajungos-iseikite-is-pogrindzio
Ir ką iš šitų urvinių galima tikintis? Kokie jų nuopelnai atstovaujant dirbančiųjų interesus? Skant, ne žodžiais, o darbais mes tėvynę milim, o darbu diena su žvake nerasi.
2012-04-24 10:30Neaišku
Osipavičiūtė eina į rinkimus kaip švietimo darbuotojų profsąjungos pirmininkė. Tai ką - socdemai ją vėl sugrąžins į Bružo vietą?
2012-04-24 09:24Vilma
keista, kad socdemai profsąjungas taip primiršo ir nukišo į patį galą. Įdomu - tai tik mandatų dalybos, o gal atspindi partijos požiūrį į paprastą dirbantį žmogų...
2012-04-23 21:41Sąrašas
Pirmasis LSDP trisdešimtukas atrodo taip:
1. Algirdas Butkevičius (Vilkaviškio apygarda)
2. Vilija Blinkevičiūtė
3. Juozas Olekas (Suvalkijos apygarda)
4. Milda Petrauskienė (Utenos apygarda)
5. Česlovas Juršėnas
6. Birutė Vėsaitė (Šilainių apygarda)
7. Vytenis Povilas Andriukaitis (Žirmūnų apygarda)
8. Zigmantas Balčytis
9. Juras Požela (Antakalnio apygarda)
10. Irena Šiaulienė (Baltijos apygarda)
11. Algirdas Sysas (Šeškinės apygarda)
12. Aušrinė Marija Pavilionienė (Senamiesčio apygarda)
13. Julius Sabatauskas (Alytaus apygarda)
14. Gediminas Kirkilas (Justiniškių apygarda)
15. Sigita Burbienė
16. Justinas Karosas
17. Edvardas Žakaris (Aušros apygarda)
18. Giedrė Purvaneckienė
19. Antanas Valys (Gargždų apygarda)
20. Justas Pankauskas
21. Auksė Kontrimienė
22. Bronius Bradauskas (Kaišiadorių-Elektrėnų apygarda)
23. Orinta Leiputė (Kalniečių apygarda)
24. Algimantas Salamakinas (Radviliškio apygarda)
25. Artūras Černiauskas
26. Stasys Jakeliūnas (Fabijoniškių apygarda)
27. Lilija Petraitienė (Marių apygarda)
28. Arūnas Dudėnas (Ukmergės apygarda)
29. Jūratė Kulberkienė (Varėnos-Eišiškių apygarda)
30. Benediktas Juodka
Kaip DELFI jau rašė, kartu su socialdemokratais į Seimo rinkimus kandidatuos muzikė Tatjana Rinkevičienė (44-a vieta), buvusi vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė (47-a vieta), filosofo Andrisu Bielskio sutuoktinė Jolanta Bielskienė (43-ia vieta), Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Rūta Osipavičiūtė (73-ia vieta) ir Lygių galimybių plėtros centro projektų vadovė Margarita Jankauskaitė (86-a vieta).
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/socdemu-sarase-vu-rektorius-bjuodka-is-16-os-vietos-nukrito-i-30-a-atsirado-vietos-dbudriui.d?id=58464992#ixzz1stGLabAp
2012-04-23 13:52Palaikantis
Už Artūra balsuokim ir gerą bus gyventi......
Už Artūra balsuokime ir skaisčiai švies saulė.....
Už Artūra balsuokime ir .............................
2012-04-21 21:24Anonimui
Kaip dainuoja Sysas, taip dainos ir pelių generolas p. A. Černiauskas, o jei anoniminė pelė nežino, kaip dainuoja ir pagal kieno dūdelę p. Susas, tai dėl jūsų psichinės būklės man kyla daug abejonių. Garantuoju, kad jie dainuoja ne pagal darbuotojų interesų atstovavimo traktatą.
2012-04-21 11:01to Mintis
O kaip Sysas turi dainuoti? Gal patarsi?
2012-04-19 15:23Mintis
<...Kad Artūras socdemų sąraše 25-tas, Nemanius 55-tas, o Osipovičiūtė 75-ta. Bet jei 60 tūkstančių LPSK narių už juos balsuos, tai galime turėti tris savo atstovus Seime...>
JO GALITE TURĖTI TUOS, KURIE NIEKO NEPADARĖ ČIA, NEPADARYS IR TEN, O KAIP IR SYSAS DAINOS PAGAL SOCDEMINES DŪDELES.
2012-04-19 00:28vladimir (sovietikus@one.lt)
AR VERTAS ARTURAS SEIMO NARIO?
2012-04-17 21:55Girdėjom
Kad Artūras socdemų sąraše 25-tas, Nemanius 55-tas, o Osipovičiūtė 75-ta. Bet jei 60 tūkstančių LPSK narių už juos balsuos, tai galime turėti tris savo atstovus Seime.
2012-04-07 12:13Apie poligamija
Poligamija karaliukams ar profsąjungų, ar Afrikos, ar seimūnams yra tiesiog privaloma. Balsuosiu bitinai už LPSK pirmininką. Vertas
2012-04-06 11:11klausimėlis
o ka manai apie poligamiją?
2012-04-06 03:02Esavičius Pamastymui
Būtet todėl Sokratas ir išskyrė iš keturių įmanomų valstybės valdymo būdų (Monarchija, Timokratija arba Oligarchija, Demokratija ir Diktatura) butent Monarchija kaip geriausia ir teisingiausia. Gyvendamas Jungtineje Karalysteje as nuolat stebiu ka reiskia Monarcho autoriteto, kaip esamybes ir moralines virsenybes, buvimas valstybeje. Kai susiduri su Karaliska policija, Karaliska mokesciu inspekcija, Karaliska sienos apsauga ir t.t. jauti ka reiskia rezidento (nuolatinio gyventojo) statusas karalysteje.
2012-04-05 15:59Klausimas
A+L?
2012-04-04 22:52Info
LPSK pirmininkas su palyda jau pradejo rinkimine agitacija Estijoje, Armenijoje, bet apie tai LPSK internetinis puslapis kazkodel tyli. Gal iesko ten sponsoriu, kad tokia paslaptis ?
2012-04-04 18:05Pamąstymai
Gal kazkiek ne i tema, bet tai, kas Lietuvoje vyksta dabar, asmeniskai as skaitau, kad tai yra uzprogramuota. Tai as vadinu sisteminemis klaidomis, tik kazkaip dauguma vengia sios temos ir tai ne vien Lietuvos problemos.
DEMOKRATIJA – KAI VISI PILIECIAI DALYVAUJA SALIES VALDYME
Akivaizdu, kad technologiskai neimanoma organizuoti visuomenes valdymo proceso, kuriame dalyvautu visa tauta. O atstovaujamoji demokratija, kai tauta valdo per savo atstovus turi daug trukumu.
Tai ar demokratija imanoma?
Problema tame, kad Pakankamai dideleje visuomeneje neimanoma organizuoti valdymo proceso, kuriame dalyvautu visi visuomenes nariai.
Dauguma visuomenes nariu neturi reikalingu ziniu ir sugebejimu, zmonems apskritai neidomus visuomenes valdymo procesas. Paprasto zmogaus savybes, tokios kaip neprofesionalumas, nesuinteresuotumas nepadeda demokratinio mechanizmo funkcionavimui. Sociologiniu apklausu duomenimis, is balsuojanciu uz vienus ar kitus kandidatus zmoniu tik 2-3% skaite bent siokia tokia programine medziaga. Apklausos rodo, kad tik 2% zmoniu sugebejo prisiminti savo deputato pavarde. O tokiu, kurie sugebetu suformuluoti vienos ar kitos partijos programinius postulatus – apskritai yra vienetai, zmones jau po keliu menesiu po rinkimu nebeprisimena, uz ka jie balsavo ar kuris deputatas atstovauja ju interesus seimo ar savivaldos lygmenyse.
Taciau negalima zmoniu kaltinti tuo, kad jie nesusigaudo ivairiu partiju ir judejimu programose. Juk vargiai ar lituanistas gali tobulai perrinkti automobilio varikli, o sociologas tobulai muryti sienas. Ar aklas zmogu gali tapyti, o nebyli – dainuoti, bet mes politikoje matome butent tai. Problema tame, kad valdytojais tampa asmenis, kuriu gamta neapdovanojo valdymo sugebejimais. Todel daugelio isrinktuju valdytoju poelgiu apskritai neimanoma paaiskinti normalia logika.
Siandieniniame pasaulyje sparteja specializacijos procesas, tai pripazista visi ir yra absurdiska, kad didejant specializacijai, staiga atsiranda doktrina, reikalaujanti, kad zmogus susigaudytu dalykuose, kuriuose jis nera specialistas. Kiekvienas turi uzsiimti savo darbu. Tas pats turi buti ir politikoje. Dauguma zmoniu nesusigaudo politikoje ne del to, kad tai yra pakankamai sudetingas dalykas, o del to, kad jiems tai absoliuciai neidomu, daugumai savos seimos interesai, savo verslo interesai yra zymiai artimesni uz valstybes interesus.
Demokratijoje visuomeniniu reikalu tvarkymas visuomet priklauso mazumai, su kuria samoningai ar nesamoningai privalo skaitytis dauguma, tai pats terminas „demokratija“ yra sio atveju labai abejotinas. Paprastu zmoniu nekompetencijos ir neprofesionalumo savybes atveria placias galimybes politinems manipuliacijoms. Atsiradus ir issivyscius masinei ziniasklaidai, sukurus visuomenes nuomones formavimo metodikas, manipuliuoti pasidare zymiai lengviau. Zmones balsuoja ne uz realu zmogu, o uz jo laikrastini ir televizini ivaizdi. Rinkimu metu politikas neretai netgi nezino „savo“ straipsniu turinio ir „savo“ biografijos, kuria jam sugalvojo ivaizdzio specialistai, smulkmenu. Visi rinkiminiai pazadai – tai tik zaidimas su elektoratu. Demokratija tapo apskritai neatsiejama nuo manipuliavimo zmoniu masemis, todel visuomenei neimanoma demokratiskai kontroliuoti valdzia. Todel rinkimai, referendumai visada buna ne tik apribojami tam tikrais remais, bet ir rengiami iki to laiko, kol nebus gautas reikalingas rezultatas. Zmones Vakaruose zino, kad taip visada bus, del to iskart balsuoja uz tai, ka jiems siulo, kad paliktu juos pagaliau ramybeje. O jei tautos valia valdzios netenkina, tai referendumo rezultatus galima paprasciausiai uzmirsti.
Trumpiau tariant, teisinga butu kalbeti ne apie demokratinius rinkimus, o apie politines manipuliacijas – sis terminas itin tiksliai apibudina reiskinio, kuri mes vadiname „laisvais rinkimais“ esme. Jeigu perzvelgsime visa demokratijos evoliucijos istorija, i akis kris viena ryski tendencija: kuo daugiau kalbama apie tautos valdzia, tuo didesnis manipuliavimo visuomenes protais laipsnis. Milziniska vaidmeni manipuliacijose protais vaidina televizija. Kitaip sakant, mes TV iseikvojam beveik tiek pat laiko, kiek ir darbui. Rezultate mes anksciau lanke baznycias, visuomeninius susirinkimus ir nedideles kavinaites, siuo metu didziaja laiko dali praleidzia prie televizoriaus. Manipuliavimas visuomenes nuomone pasieke toki masta, kad tenka kalbeti ne apie didzios daugumos gyventoju naivu patikluma, bet apie ribine ju psichikos busena.
Prie demokratijos visuomene turetu kontroliuoti valdzios veiksmus. Juk is tiesu, jeigu zmogus negali kontroliuoti proceso, tai kaip jis gali kalbeti, kad ta procesa valdo? Jeigu mes adekvaciai suvokiame realybe, tai nesakysime, jog valdome snaigiu kritimo uz lango procesa, juk mes sio proceso nekontroliuojame.
Visuomeneje zmones negali tiesiogiai kontroliuoti valdzios, negali kontroliuoti ir netiesiogiai, o is to iseina, kad demokratine visuomenine valdzios kontrole yra is principo neimanoma.
Bijomasi pripazinti, kad pakankamai dideleje visuomeneje tauta gali kontroliuoti valdzia tik tuo atveju, kai pasalinami nuomone formuojantis tarpininkai tarp valdzios ir zmoniu ir tauta tiesiogiai gales paveikti valdzia. O tai imanoma tik tuomet, kai zmones iseina i gatves, pageidautina, apsiginklave. Tik tokiu atveju, kai visuomene pasiryzusi imtis ginklo ne zodziais, o darbais, ir kai tai puikiai supranta ne tik visuomenes nariai, bet ir pati valdzia, tik tokiu atveju imanoma isties efektyvi valdzios kontrole is visuomenes puses. Jokie pamokslai, raginimai buti saziningais, jokios audringos diskusijos niekas netures realaus efekto. Ypac viespataujant kapitalokratijai, kai valdzios atstovus domina tik pinigai ir jie nebeturi nieko svento, uztat tryksta veidmainiskumu ir dirbtiniu sventumu. Moralinis spaudimas tik pralinksmins valdzia. Tik fizine jega gali tureti realu efekta. O turint galvoje, kad stabilioje visuomeneje zmones nesugeba pasipriesinti su ginklu rankoje, apie jokia valdzios kontrole ne kalbos negali buti.
Pakankamai dideleje visuomeneje, kurioje neisvengiamai pranyksta tarpusavio rysiai tarp visuomenes ir valdzios, visuomenine valdzios kontrole imanoma tik tuomet, jeigu ore sklando parako kvapas. Vadinasi, visuomene gali kontroliuoti valdzia, taciau demokratiniu proceduru remuose tokia kontrole neimanoma. Viespataujant demokratijai, valdzia yra absoliuciai nekontroliuojama, o tiksliau pasakius – ja kontroliuoja tik tie, kurie ta valdzia finansuoja.
Kalbant apie dabartine demokratija, rinkimus, kam eiti, jei nuo rinkimu nieko nepriklauso? Kam dalyvauto procese, jeigu esi isitikines, kad jo metu tave paprasciausiai apgaudineja? Egzistuoja kazkokie pasamoningi motyvai, kuriu skatinami rinkejai eina i rinkimus. Eina, kadangi visi kiti eina. Eina, nes sitaip gali pajausti savo reiksminguma. Eina, nes visada eidavo. Eina, kad gautu isgerti bufete. Taciau visa tai neturi jokio rysio su samoningu politinio elito isrinkimu.
Pripazinkime, kad rinkimai - tai iliuzija, kad zmones renkasi. Realybeje pasirinkimas tautai, zmonems yra ipersamas kapitalo. Zmonems leidzia pasirinkti, kai kalba eina apie nieko nesprendziancius klausimus, ir tai pries jiems pasirenkant, dazniausiai smarkiai perplaunamos smegenys, kad neivyktu kokiu netiketumu.
Paprastai tariant, zmonems pasiulomi du obuoliai, raudonas ir zalias, ir liepiama pasirinkti. Prasideda audringos diskusijos, paskui – rinkimai ir, pagaliau, kulminacija – balsu skaiciavimas. O paskui pradedama kalbeti, kad tauta atstume kriauses, bananus ir vynuoges, nes labiausiai megsta obuolius. Esant ribotam galimu atsakymu pasirinkimui, rinkimu rezultatai aiskus is anksto: kad ir kas atsitiktu, visi nubalsuos uz obuolius. Rinkimai – tai fikcija, o demokratija – politine demagogija.
---
TAI KAM TAS FARSAS IR KOKS TIKSLAS JAME DALYVAUTI?
2012-04-02 01:14Esavičius
Pritariu. Artūras yra šiuolaikinio Lietuvos seimo nario etalonas. Visos Lietuviškos politines filosofijos miniatiūrinis atvaizdas. Mūsų šviesuomenės gyvenimo sėkmės siekiamybinis idealas.
Ir grožiu ir stotu ir žodžiais ir be abejo darbais jis pagaliau tapo tikru Lietuvos valdančio elito veidu.
честь и совесть Нашей Эпохи, во всей красе!
Būtinai už jį balsuokite visi, kas nori du dešimtmečius vedamos politikos tęstinumo. Artūras tikrai pateisins jūsų lūkesčius.
2012-04-01 22:44Padeka
Puiki charakteristika, padejo apsispresti is esmes.
2012-03-29 23:35JS
Nereikia dramatizuoti. Artūras tikri priaugo iki šiuolaikinio Seimo nario lygio.
Manu, kad nei Seime, nei profsąjungų baloje jis negali nei pakenkti, nei Lietuvos išgelbėti.
Didelio intelektualinio potencialo neturi, užtat turi gudrumo, pragmatinės nuovokos, oratoriaus populisto gabumų: gali įtaigiai pameluoti, kai reikia gelbėti situaciją.
Labai svabu, kad Artūras atsineš į seimą pakankamai informacijos apie dabartines šalies profsąjungas, kuri jau šviežesnė nei senstelėjusio ir galbūt (atsiprašau!) kiek publikai atsibodusio buvusio profsąjungų šaunuolio A.Syso.
Pagaliau primintina ir tai, kad Černiauskas yra charizmatiškas bei įspūdingas vyras (jei vertinsime moterų elektorato žvilgsniu).
Taigi toks vaikinas tikrai pravers socdemams, kurie kartkartėmis elgiasi kaip kairioji partija.
Jei dalyvaučiau rinkimuose, balsuočiau už Artūrą, jei bogu!
2012-03-29 13:05Atsakymo versija
Vienu atveju bus tesiama daroma zala darbuotojams, kitu atveju - zala Tevynei.
2012-03-28 17:22Klausimas
Kai manote, ar daugiaunaudos bus profsajungoms su Arturo isejimu, ar seimui zalos su jo atejimu . Darbo tikrai gali buti etikos komisijai del pvx. daugpatites ir kt.
2012-03-27 20:51Esavicius
O kaip jus manote, kokia pozicija palaiko zmones susikure savo pritekliu patys, savo galva ir rankomis, nepriklausantys savimi pasirupinti nesugebanciu galviju bandai, auginantys nuostabius berniukus ir mergaites, mylintys savo zmonas ir su pasibjaurejumu stebintys rujojanciu, "vertesniu" galviju pasiutpolke, bandant susigrazinti is ju atimta sekso zaisliuka? :) O gal mes skirtingai matome, kas dedasi mazosios naslaites atzvilgiu?
2012-03-27 20:33Makliovija
Tikriausiai esu juodajame sąrašė jau vien dėl to, kad klausiu, bet kokia būtent pozicija Kedytės atžvilgiu jus tenkina? Tą, kurią palaiko Uoka ir Stoma?
2012-03-27 18:45Esavicius
:) Atskleisiu musu poziuri. Jokios politines organizacijos artimiausiu metu ne kursime, o apie esamu politiku tinkamuma susidarysime tvirta nuomone atsizvelgiant i ju aiskia pozicija (ir darbus) mazosios naslaites Kedytes atzvilgiu. Butent tai ir bus lakmuso popierelis :) Aiskiausiai poziuri isdestysiu savo bloge pries pat rinkimus. Simple :)
2012-03-27 18:36Makliovija
O su lietuviais tėvynėje kodėl nenorit pasidalinti savo požiūriais? Aš, pavyzdžiui, visai nežinau, kaip balsuoti...
2012-03-27 17:47Esavicius
Balsavimo paslaptis :) Bet esame gan vieningi paziurose. Sestadieni dareme vakarone vieno draugo namuose Chigwelle, kepeme saslykus, diskutavome politinemis temomis. Dalyvavo gal 30 Lietuviu. Labai idomiai pakalbejome :) Anglijoje jau pilnais tempais mezgasi normaliu zmoniu bendrija. Bet viskam savas laikas :)
.
Iš lėto auga medis,
Ir saulė tingiai kyla.
O paukštis po šapelį,
Lėtai lizdeli suka.
.
Jei nori greit ir visko,
Žinok, kad gausi nieką.
Ir niekas šis, ilgai tau,
Gyvenimą gadins.
.
Pagarbiai
Esavicius :)
2012-03-27 17:06Esaviciui
Ir už ką gi londoniškių kaimas balsuos, kad dabartiniai valdantieji būtų suvaryti į tvartus? Ar patys kandidatuos?
2012-03-27 16:56Esavicius
Butinai balsuosime ambasadoje :) Uzvakar su zmona linksminomes Londono sityje, buvome Sarloko Holmso name Baker str., ir dar specialiai nuvaziavau suzinoti i ambasada del balsavimo tvarkos.
.
Londoniskiu kaimas gyvena nerupestingai, pasiturinciai ir po truputi, neskubedamas organizuojasi, mokosi, renka pinigus tam, kad techniskai suvaryti dabar Lietuva valdancius galvijus atgal i ju tvartus. :)
2
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai