2020 m. liepos 6 d. pirmadienis - 5:26
   

JUNGTINĖ PS Ka apie ja manote?

«
Autorius: Narys - Viso pranešimų: 356 - Tema sukurta: 2012-02-09 19:42:35
6
2012-04-16 12:09Neklaidinkit
Puskepalis i LDF negrizta tad neklaidinkint o Janina kazin ar del to eina i Solidaruma, nors ji pati teigia kad niekur neinamti, bet yra jau informcija, kas is Solidarumo klausinejo apie Janina, kas per zmogus. Iseina, kad LDF nera pinigeliu o uz darba reikia moketi kaip pabrezia gerb. Janina.
2012-04-16 12:02sergantiems
Puskepalis jau turi savo įmonę. Oho, koks veikėjas. Gal čia ta įmonė kur nuplukdė milijonus, o ja pavadino profesine sąjunga? Kur mes gyvename? Ligoniai aplinkui ir dar su statusu. Klaiku.
2012-04-16 10:21ura
Solidarumas kyla. LDF savo gretas stiprins su nuodemingu Puskepaliu.
Viskas grizta i savo vagas.Pasilieka tie patys vadai,tai taip kad nieko naujo profsajungineje veikloje.Nebera nuodemingu,nei atsikelusiu is pagiriu.Švedienė sužinojusi,kad Puskepalis grįžta,prašosi politinio prieglopsčio Solidarume,jau skamba Lietuvos varpai apie tai.Tai sekmes jums visiems,ir toliau,kol dar nors vienas profsajungos narys yra.
2012-04-10 10:37kas paaiskins
2012-03-19 d. ne JPS isakimu,o Sąjungos pirmininku vienbalsiai perrinktas Vydas Puskepalis. Tai kas cia legalus.....
2012-04-10 10:06VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
JPS DIRBA IR DIRBS IR MATAU ,KAIP JOS VEIKLOS BIJO KITI ŠLIAUŽIANTEJI...
2012-04-10 09:56NEKLAIDINKIT ZMONIU
TEISMAS AISKIAI PASISAKE, KAD VYDO IR ARVYDO VEIKSMAI YRA NETEISETI IR SUSTABDYTI TEISMO. JOKS JIS PIRMININKAS IR JEIGU VYKDYS TOLIAU NETEISETA VEIKLA JIEMS GRES 1000 LT BAUDA I DIENA. TEISMAS AISKIAI PASISAKE. NEKLAIDINKIT ZMONIU BEGEDZIAI......
Teismas, vadovaudamasis CPK 147 straipsniu, 290- 291 straipsniais,
nutaria:
Ieškovo Angelės Griškevičienės,reikalavimų įvykdymui užtikrinti taikyti laikinąsias apsaugos priemones- iki bus baigta civilinė byla sustabdyti atsakovo Jungtinės profesinės sąjungos, įm.k. 195758149, buveinės registracijos adresas Gedimino g. 33, Kaunas, 2012 m. sausio 19 d. įsakymo (be numerio), kuriuo, vadovaujantis Jungtinės profesinės sąjungos įstatų 39.10 punktu, Vydas Puskepalis buvo paskirtas Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku, galiojimą ir iki bus baigta civilinė byla uždrausti atlikti bet kokius veiksmus nurodyto įsakymo pagrindu.
2012-04-09 10:34rekvizitai.lt
Vidas Puskepalis yra įmonės Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinė sąjunga vadovas. Buveinės adresas Gedimino g. 33, LT-44311 Kaunas. Įmonės kodas 302633089. Įmonės veiklos sritis sąjungos, fondai, asociacijos. Susisiekti su vadovu galite telefonu +370 37 422573.
2012-04-08 11:08Arvidas
Su Atgimimo švente!
Atsinaujinkime, kad šviesiomis mintimis
Pradėtume naują gamtos ciklą.
Gražių, prasmingų, viltingų..
2012-04-08 11:02SVEIKINAM
Saule žadina gyvenimo alkį,
Žydra žibutė merkia akį,
Balta snieguolė sijoną kilnoja,
Išstypęs narcizas jas ignoruoja.
Gyvenimas ritas - kitos tos pačios velykos.. Su šventėm!
2012-04-06 14:09citata1
Organizacijų krikštatėviai – politikai
Jungtinės profesinės sąjungos vadovas A.Dambrauskas neįžvelgia jokios naudos, jei jos net ir didesnėse įmonėse būtų steigiamos per prievartą.
„Viena vertus, darbdaviui kištis į profsąjungų veiklą draudžia visos priimtos konvencijos, o kita vertus, jei ir būtų įstatymiškai įtvirtinta prievolė, tokios profesinės sąjungos būtų „kišeninės“, – sako A.Dambrauskas.
Siūlomas Darbo kodekso pataisas jis vadina populistinėmis. Pasak A.Dambrausko, tam tikro profesinių sąjungų suaktyvėjimo galima tikėtis, jei jų vadovams būtų uždrausta dalyvauti partinėje veikloje.
Vyrauja nuomonė, kad Darbo federaciją įsteigė krikščionys demokratai, profesinę sąjungą „Solidarumas“ – konservatoriai, o prieš kurį laiką susivienijusių Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos krikštatėviai buvo Lietuvos socialdemokratai.
2012-04-06 14:06citata
„Nacionaliniam streikui reikalinga ne tik streiko situacija šalies mastu, bet ir didelius finansinius rezervus turinti profesinė sąjunga“, – būtinas aplinkybes nacionaliniam streikui įvardijo Jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas Arvydas Dambrauskas.
Pasak jo, lietuviškos profsąjungos nėra turtingos. Pavyzdžiui, Danijoje profesinių sąjungų streikų fondai yra sukaupę net ne milijonus, o milijardus kronų. Tarptautinių agentūrų tyrimų duomenimis, Lietuva pagal streikų indeksą užima paskutinę vietą tarp visų Europos šalių.
Kaupia lėšas protesto akcijoms
A.Dambrauskas pabrėžė, kad Lietuvoje profesinių sąjungų, galinčių surengti civilizuotą nacionalinį streiką, deja, nėra.
„Pavyzdžiui, mes galime organizuoti tik kelių šakų streiką, todėl jau kaupiame streiko fondui reikalingas lėšas“, – tikino A.Dambrauskas.
Jungtinė profesinė sąjunga pirma per 20 metų siekia kolektyvinės sutarties pasirašymo tarp valdžios ir dviejų profsąjungų, vienijančių kultūros darbuotojus ir socialines paslaugas teikiančius darbuotojus.
Jei derybos su valdžia nepavyktų, rengiamasi paskelbti šakinius streikus. Tai priešpaskutinis laiptelis iki nacionalinio streiko.
„Deja, nacionaliniam streikui kliudo ne tik profsąjungų silpnumas, bet ir susiskaldymas (vien švietimo darbuotojai yra susiskaldę į 7 profsąjungas), todėl nacionalinius streikus galėtų pakeisti nebent stichiniai neramumai“, – įsitikinęs A.Dambrauskas.
2012-04-06 09:58precedentas
precedento nebus - JPS laimejo
2012-04-05 11:25nutartis
Ši Aukščiausiojo teismo nutartis gali būti precedentas, nedemokratiškiems kito veikėjo is jungtiniu ps veiksmams,
2012-04-03 15:41teisingumas nugalejo
Aukščiausiasis Teismas pripažino, jog LŠDPS reikala­vimas, kad iš jos pašalintas Vil­niaus susivienijimas sumokėtų iki pašalinimo nemokėtą nario mokesčio dalį, yra neteisėtas.
2012-04-03 15:382011-08-18 Dialogas
Rūta osipaViČiūtĖ:
„Aukščiausiojo Teismo nutartis ne tik
užkirto galimybę LŠDPS veikėjui A.Bružui
eilinį kartą pasipelnyti iš kitų, bet ir sufor­
mavo teisinę praktiką, kuri padės išvengti
panašių situacijų. Blogiausia tai, kad netei­
sėti, nedemokratiški vieno veikėjo veiksmai
daro didžiulę gėdą bei žalą visam Lietuvos
profesinių sąjungų judėjimui…“
2012-04-03 08:50nu jo
Na taip, dirba - į nuosavas kišenes :) babcias pamaitina, pasakomis uzliliuoja, atkatus į kisenes sau sudeda. Ar tai darbas??? Tai ko gi reikejo piktis ant tu, kuriems pasidare idomu kaip ir kam naudojami pinigai? Protingus isvaret, kvaileles, kuriems pavalgyt uztenka, palikot. Ar gi tai profsajugu darbu vadinate? Na jau truksta zodziu.
2012-04-02 19:19Pralaimes visi
Juridinis asmuo: Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinė sąjunga, kodas 302633089, Kauno m. sav. Kauno m. Gedimino g. 33
JURIDINIU ASMENU REGISTRAS
Konferencijos protokolo išrašas / Dėl naujos įstatų redakcijos patvirtinimo Dokumento data 2012-03-19 Registravimo data 2012-04-02
Protokolas / Jungtinės profesinės sąjungos komiteto posėdžio protokolas dėl įstatų priėmimo Registravimo data 2012-04-02
Prašymas įtraukti į Registrą profesinę sąjungą ar jų susivienijimą / Dėl pakeisto steigimo dokumento įtraukimo Registravimo data 2012-04-02
Įstatai Registravimo data 2012-04-02
2012-04-02 18:58.
LIETUVOS SOCIALINES PASLAUGAS TEIKIANČIŲ DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS KONFERENCIJA
20012 METAI KOVO 24 DIENA
PANEVĖŽYS
Ponui Arvydui Dambrauskui
Ponui Juozui Rimkui
Ponui Vydui Puskepaliu
REIKALAVIMAS
NUTRAUKTI NETEISĖTUS VEIKSMUS LIETUVOS SOCIALINES PASLAUGAS TEIKIANČIŲ DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS VARDU, TRUKDYTI TEISĖTAI PROFESINĖS SĄJUNGOS VEIKLAI, NUTRAUKTI ŠMEIŽTO IR NETAKTINIŲ IŠPUOLIŲ VEIKSMUS PRIEŠ ŠIĄ PROFESINĘ SĄJUNGĄ. JOS TEISĖTAI IŠRINKTUS VALDYMO ORGANUS K O M I T E T Ą IR PIRMININKĘ ANGELĘ GRIŠKEVIČIENĘ
Mes žemiau pasirašę LSPTDPS Konferencijos dalyviai:
Matydami nepamatuoto šmeižto, neatitinkančių tikrovės žinių skleidimo apie Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų teisėtai išrinktos profesinės sąjungos pirmininkę Angelę Griškevičienę;
Matydami, kaip ir toliau yra vykdoma ardomoji veikla šioje profesinėje sąjungoje, tyčia destabilizuojamas jos darbas, trukdoma profesinės sąjungos, jos valdymo organų – komiteto ir pirmininkės teisėtai veiklai;
Matydami, kaip yra falsifikuojami steigimo dokumentai, prisidengiant Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos vardu, ir tokie, neatitinkantys tikrovės dokumentai, teikiami Valstybės įmonės Registrų centro Kauno filialui daryti pakeitimus steigimo dokumentuose;
Matydami, kad tiek Jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas Arvydas Dambrauskas, Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Juozas Rimkus, Lietuvos profsąjungų lygos pirmininkas Vydas Puskepalis aktyviai veikia Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos vardu, neturėdami tam jokio dokumentinio ir teisinio pagrindo;
Konstatuojame:
Kad tokie veiksmai yra tyčiniai veiksmai turint tikslą supriešinti profesinių sąjungų narius, supriešinti Jungtinės profesinės sąjungos, Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos narius su Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesine sąjunga, tai nuteikiant vienus prieš kitus siekiant savo asmeninių egoistinių tikslų. Konferencijos dalyviai pasisako už konstruktyvų bendradarbiavimą, už bendrų tikslų siekimą kartu ir vieningai, tačiau netoleruoja kai kurių asmenų netakto, išpuolių ir nenoro dirbti bendram tikslui- tinkamai atstovauti ir ginti savo narių teisėtus interesus. Tokie veiksmai yra nukreipti išskirtinai pasiekti asmeninių tikslų- bet kokia kaina atimti iš Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos narių laimėta ES projektą, o tuo pačiu sutrukdyti profesinės sąjungos nariams būti tinkamai apmokytiems socialinio dialogo temomis.
Kad visi mesti kaltinimai Angelės Griškevičienės vardu, neatitinka tikrovės, yra pramanyti ir žeidžia jos garbę ir orumą, žemina jos asmenybę ir daro didžiulę Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinei sąjungai ir teisėtai išrinktai profesinės sąjungos pirmininkei Angelei Griškevičienei,
Kad keliamos problemos , jog LSPTDPS nėra suformuoti iki galo valdymo organai, kad Angelę Griškevičienė vadovavo vienasmeniškai taip pat neatitinka tikrovės. Valdymo ir kontrolės organai pilnai suformuoti ir išrinkti 2012 m. sausio 26 d. konferencijoje, tačiau ir tai Jums netiko ir netenkino;
Atsižvelgiant į tai, matosi, kad 2012 m. sausio 26 d. Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos konferencijos nutarimai netenkino nei JPS vadovybės nei ponų Arvydo Dambrausko ir Juozo Rimkaus asmeniškai:
2012 m. kovo 24 įvykusi konferencija nutarė nutraukti bet kokį bendradarbiavimą su Jungtinės profesinės sąjungos vadovu Arvydu Dambrausku, bei jo parankiniu Juozu Rimkumi ir konstatuoja, kad nė vienas iš jų ir Vydas Puskepalis neturi teisės ir negali veikti šios profesinės sąjungos vardu, o po 2012 m sausio 26 d. jų organizuotos priemonės, priimti sprendimai yra niekiniai ir neturi teisinės galios;
Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą:
REIKALAUJAME:
Nedelsiant nutraukti bet kokius veiksmus Lietuvos socialines paslaugas darbuotojų profesinės sąjungos vardu, veikti jos vardu, organizuoti priemones ir konferencijas jos vardu, taip destabilizuoti profesinės sąjungos veiklą, trukdyti profesinės sąjungos teisėtai veiklai, o taip pat daryti pakeitimus profesinės sąjungos Juridinių asmenų registre;
Nedelsiant nutraukti neatitinkančios tikrovės informacijos, bei šmeižto viešinimą Angelės Griškevičienės atžvilgiu
2012-04-02 18:54Ka daro pinigai
O BUVO TAIP GRAZU...............
2011-05-12 Telšių rajono savivaldybėje įvyko Telšių krašto profesinės sąjungos konferencija. Pagrindiniai konferencijos klausimai: šakų kolektyvinės sutartys, streikų komitetų formavimas, struktūrinių padalinių formavimas. Išklausyti JPS pirmininko Arvydo Dambrausko, JPS pirmininko pavaduotojo, teisininko Felikso Juciaus, šakų pirmininkų Angelės Griškevičienės, Juozo Rimkaus pranešimai. Konferencijos delegatai pritarė, kad Telšių krašto profesinės sąjungos struktūrinių padalinių komitetams būtų suteiktos streikų komitetų funkcijos. Konferencija vieningai pasmerkė LPSK poziciją ir veiksmus trukdančius JPS šakoms pradėtoms deryboms. Susirinkusių profesinių sąjungų atstovai išreiškė vieningą poziciją, dalyvauti protesto akcijose prieš patogių profesinių sąjungų veiksmus Vilniuje.
2012-04-01 19:44Su balandzio 1-aja
pasaulio pabaigos dar nebus, tai ir paskutinio dar greitai nebus. Grazi balandzio pirmoji.....
2012-04-01 14:26cia
kaip pokstas nuskambejo pries tai buves komentaras
2012-04-01 13:14komentatoriams
JUOKIASI TAS, KAS JUOKIASI PASKUTINIS.
2012-03-31 10:34pasiulymas
Siulau Tikrai ideti kaip mazeja nariu sarasas su grafiku, labai graziai atrodys
2012-03-30 21:54Vydui
Tai kiek kartų vis tave perrinkti reikės. Tiesiog rinkikas. gal varyk kandidatuoti į Seimą su tokia praktika visiems nosį nušluostysi. Per kiekvieną posėdį galės tave rinkti.
2012-03-30 18:46tai kad
tai kad toje konferencijoje nebuvo nė vieno LSPTDPS nario. Tai kaip taip, kitų profsąjungų nariai gali spręsti už juos? Kas ten tiems Dambrauskui, Puskepaliui ir Rimkui pasidarė? Kaip dar ilgai mulkins šių profsąjungų narius?
2012-03-30 16:30TIKRA
2012-03-19 d. Vilijampolės socialinės globos namuose įvyko Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos (toliau Sąjungos), komiteto šaukta konferencija. Malonu pastebėti, kad Sąjungos nariai, vadovaudamiesi Sąjungos įstatais pagaliau patys demokratiškai ir ryžtingai perima profesinės sąjungos valdymą į savo rankas. Vadovaujantis Sąjungos įstatais Lietuvos kraštų Sąjungos konferencijose išrinkti kraštų pirmininkai ir iš jų suformuotas darbingas ir iniciatyvus Sąjungos komitetas. Malonu pastebėti, kad Sąjunga ne tik stabilizavo savo padėtį, bet ir pradėjo augti. Aiškiai ir vienbalsiai nutarė prisiimti atsakomybę už Socialinio dialogo vystymo projekto vykdymą. Tvirtai nusprendė tęsti Šakos derybas su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Vienareikšmiškai ir aiškiai pasisakė dėl savo valdymo organų. Sąjungos pirmininku vienbalsiai perrinktas Vydas Puskepalis.
2012-03-30 14:46Tolerantiskas
Arvydui ir Juozui, baikit kresti nesamones, svetimo nelieskite, dantu nesiepkite, ziurekite kad tik savo Kulturos projekta sugebetumete ivykdyti, nes pagal dabartini vaizda, nebus kam jo organizuoti. Zmoniu pas jus drastiskai mazeja visi raso istojimus is JPS
Ramybes visiems
2012-03-30 14:43Klounai
Juokdariu kompanija, Kepalas su Dambiu priesaky
2012-03-30 13:25zinantis
Nebejuokinkir zmoniu ir nariu kurie pasityki buvusiu LDF vadovu.Teismo sprendimu jam sustabdyta bet kokia veikla.Kiek yra zinoma is LDF-o dar velkasi sleifas.Sakykite ar dar toks zmogus gali dalyvauti profsajunginiame darbe kur reikalingi tik finansai.Manau jeigu pasiteirautumete LDF-E ten dirbanciu darbuotoju,matysite kas toks yra Puskepalis.
2012-03-30 10:13.
2012-03-19 d. Vilijampolės socialinės globos namuose įvyko Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos (toliau Sąjungos), komiteto šaukta konferencija. Malonu pastebėti, kad Sąjungos nariai, vadovaudamiesi Sąjungos įstatais pagaliau patys demokratiškai ir ryžtingai perima profesinės sąjungos valdymą į savo rankas. Vadovaujantis Sąjungos įstatais Lietuvos kraštų Sąjungos konferencijose išrinkti kraštų pirmininkai ir iš jų suformuotas darbingas ir iniciatyvus Sąjungos komitetas. Malonu pastebėti, kad Sąjunga ne tik stabilizavo savo padėtį, bet ir pradėjo augti. Aiškiai ir vienbalsiai nutarė prisiimti atsakomybę už Socialinio dialogo vystymo projekto vykdymą. Tvirtai nusprendė tęsti Šakos derybas su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Vienareikšmiškai ir aiškiai pasisakė dėl savo valdymo organų. Sąjungos pirmininku vienbalsiai perrinktas Vydas Puskepalis.
6
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai