2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 12:10
   

KĄ ŠĮ KARTĄ DELEGUOS Į SEIMĄ PROFESINĖS SĄJUNGOS?

«
Autorius: PN - Viso pranešimų: 35 - Tema sukurta: 2011-09-13 09:12:58
2
2011-09-15 11:17eilinis
Gal ir šilta vietelė seime. Bet ar mažumoje ką nors nuveiktume? PROFSĄJUNGOS DAR NEIŠNAUDOJO VISŲ ĮSTATYMAIS LEISTINŲ ATSTOVAVIMO IR KOVOS FORMŲ. Ką joms veikti seime? Yra Sysas, buvo Žakaitienė, Balsiene ir t.t. Kas nuo to profesinių sąjungų veikloje pagerėjo? Profesinės sąjungos turi likti opozicijoje ir minti ant kulnų ponams valdantiesiems. O ne tyliai sėdėti kaip pelė po šluota. O gal prieš rinkimus truputį sukelti bangas, kad atsisėstų Seime ir tiek?
2011-09-13 19:39Vladimir (sovietikus@one.lt)
DAUG METU STEBIU KAS TARNAUJA TIKRAI DABO ŽMONEMS,O KAS IMITUOJA TIK TĄ ,,DARBA,,-SAULIUS DŽIAUTAS,VYTAUTAS BAKAS IR TOMAS VAITKUNSKAS -TAI TIK ŠARAŠAS TU ,KURIOS ,KAIP TIKROS NEPRIKLAUSOMOS JUNGTIINES PROFESINES SAJUNGOS PIRMININKAS KAUNO REGIONO GELEŽINKELIO STOČIU- AŠ SIULAU -VLADIMIR MOSKVIČIOV-JIE VERTI TIKRAI SEIMO NARIO VARDO ,BET NE,, KARALIO,,LYGIO ŠUTVE ,KURI ,,SEDI,, SEIME IR TIK UŽIMA KITU SAŽININGU VIETAS....
2011-09-13 19:39Vladimir (sovietikus@one.lt)
DAUG METU STEBIU KAS TARNAUJA TIKRAI DABO ŽMONEMS,O KAS IMITUOJA TIK TĄ ,,DARBA,,-SAULIUS DŽIAUTAS,VYTAUTAS BAKAS IR TOMAS VAITKUNSKAS -TAI TIK ŠARAŠAS TU ,KURIOS ,KAIP TIKROS NEPRIKLAUSOMOS JUNGTIINES PROFESINES SAJUNGOS PIRMININKAS KAUNO REGIONO GELEŽINKELIO STOČIU- AŠ SIULAU -VLADIMIR MOSKVIČIOV-JIE VERTI TIKRAI SEIMONARIO VARDO ,BET NE,, KARALIO,,LYGIO ŠUTVE ,KURI ,,SEDI,, SEIME IR TIK UŽIMA KITU SAŽININGU VIETAS....
2011-09-13 11:51nijolė (nijoleslidziauskiene@gmail.com)
Mielieji, esu giliai įsitikinusi,kad į įstatymų leidžiamąją valdžią mes turėtume deleguoti pirmiausiai lojalius Lietuvos Respublikos piliečius ir tuos profesinių sąjungų lyderius, kurie Lietuvai pereinant į rinkos ekonomiką nepabūgo rajonuose ar mažuose miesteliuose įkurti nuo darbdavio nepriklausomas profesines sąjungas ir be jokio atlyginimo 20 metų atstovavo savo nariams ir įstatymų nustatyta tvarka gynė savo narių ir kitų darbuotojų bei gyventojų teises ir teisėtus interesus valstybės institucijose, kurie kontroliavo darbdavį, kaip jis laikosi ir vykdo su profesinės sąjungos narių teisėmis ir interesais susijusius darbo, ekonominius ir socialinius įstatymus,kolektyvines sutartis ir dėl to patys rajonų profesinių sąjungų lyderiai labai skaudžiai nukentėjo. Tokių aktyvistų Lietuvoje yra tikrai nemažai.
Pagarbiai,
Nijolė
2011-09-13 09:21JS
Ką tik ministras Palaitis viešai pareiškė, kad į Seimo rinkimus rengiasi eiti Saulius Džiautas.
Iš visų pakampių girdėti, kad į Seimą rengiasi eiti Artūras Černiauskas.
Politinės karjeros siekia ir Rūta Osipavičiūtė bei Janušas Lebedevas, balotiravęsi Vilniaus savivaldybės rinkimuose (gaila, nesėkmingai).
Politiškai labai aktyvus ir kitas ryškus visuomenės judėjimų lyderis - Vytautas Bakas.
O ką mes patys rekomenduotume į įstatymų leidžiamąją valdžią, mieli skaitytojai, profsąjungininkai?
2
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai