2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 5:36
   

žMOGAUS TEISĖS: AR TAI RŪPI PROFSĄJUNGOMS?

«
Autorius: JS (juostep@gmail.com) - Viso pranešimų: 16 - Tema sukurta: 2011-05-27 13:26:24
2011-11-21 19:35VLADIMIR (SOVIETIKUS@ONE.LT)
JS-TAI KAS TU TOKS PER FRUKTAS IR KĄ TU DARAI LIETUVOJE -MANO TEVYNEJE ,KUR YRA PAŽEIDŽIAMAS ŽMOGUS TEISES IR AŠ KAIP BUVES SPORTININKAS IR TIKRAS BUVES SSSR KARYS KOVOSIU SU TU BLOGIU ,KURI DENGIA NETGI PROFSAJUNGAS,PARSIDUODAMI IR TARNAUDAMI DARBDAVIAMS-GEDA.O MANE ŠMEIŽTI,NE TAS AŠ ŽMOGUS,KAD KREIPČIAU I TA DEMESIO.
2011-11-06 06:35JS
Vladimirui. Pajutęs, kad jauti LIGUISTĄ neapykantą žmonėms (tarkim, kitokios seks. orientacijos) pilietis turėtų ir pats DĖL VISA KO kreiptis į medikus pasitikrinti. Na, profilaktiškai. Žinoma, tokių žmonių mąstymą bei sugebėjimą savikritiškai pažvelgti į save paprastai paralyžiuoja ta zoologinė neapykanta. O dėl komentarų trynimo, - tai neapykantos reiškimas nėra nuomonė. Argi riksmas yra nuomonė?
2011-11-05 22:30mes (mes@one.lt)
Įdomu kodėl ištrinami komentarai? Juk parašyti komentarai nieko neįžeidžiantys yra etiški?
2011-08-26 08:44Vladimir (sovietikus@one.lt)
VISI KAS MATOTE KĄ DARO VALDŽIA SU TAIS ,KURIE KITAIP MASTO IR DARO SAVO SUNKIA DARBA BE ATLYGIO - VIENYKITES KOVAI UŽ TVARKA IR TEISINGUMA LIETUVOJE-KITO KELIO LIETUVOJE JAU TESIOG NERA.
2011-08-17 13:38
Vladimir,
Nuomonę gali reikšti visi, bet reikia mokėti ją reikšti be įžeidinėjimų. Manau jei Jūs nepažeidėt teisės aktų, neįžeidėt nieko tai teismas Jus išteisins o jei kažką įžeidėt tai nubaus. Laukiniai „vakarai“ jau seniai pasibaigė.
Sėkmės Vladimir ir pakantumo.
2011-08-16 16:42Vladimir (sovietikus@one.lt)
Komentavau dar 2009 metais apie iškripelius -ligonius,kurie vadina save gejais ir lesbijetes ir beveik visa LIETUVA buvo ir bus jems netolerantiška, o be to tik siulau juos tik gydyti ,nes mums darbe reikalingi sveiki žmones ,o ne šie....
2011-08-16 14:39As
Vladimirai
Parasyk ka komentavai tada bus galima ivertinti
2011-08-15 12:49Feliksas (feliksas.jucius@gmail.com)
Gerbiamai Nijolei tik galiu paantrinti. Kol darbo įstatymų vykdymo praktiką formuoja oligarchinės ir didžiojo verslo struktūros, o joms pritaria teismai, tol ir bus tyčiojamasi iš darbininko ir darbo teisės. Įstatymai turi veikti, ir veikti be priekaištų. Tada darbdaviai ne tik bijos juos pažeisti, bet ir pagalvoti apie pažeidimus bijos.Kol laisvosios rinkos instituto klerkai ir jiems prijaučiantys viešai aiškins, kad DK normos trukdo gamybos progresui, trukdo darbui ir t.t. tol nieko gero ir nelaukime. Keista net klausytis- valstybinėse institucijose darbuotojas neturi teisės net užsiminti, kad DK yra juos ginančių teisės normų. Tai ponai laiko jau priekabiavimu, "išsidirbinėjimu" ir t.t. Kol mūsų temidės atstovai nesuras jėgų tinkamai taikyti DK normas kad pilnumoje būtų ponai priversti atsakyti už netinkamus veiksmus, netinkamai taikomas darbo teisės normas, gal tada reikalai pajudėtų į gerąją pusę. Pažiūrėkite kaip teismai įvertina neturtinę žalą, padarytą ponų. Gėda ir kalbėti, vos vienu kitu tūkstantėliu ( išimtis Budraitienės darbo ginčo byla). O kodėl? Gal dėl to kad profsąjungose nėra vienybės? Vieni kitų nepalaikome? Net ir Švyturiečių atvejis. O gaila. Turime suprasti, kad tik vieninguose, koodinuotuose veiksmuose -jėga. Kad ir pirmos instancijos teismo sprendimai -kurie žeidžia dirbančiojo orumą turi būti palydėti masiniais renginiais. Pvz. Valantino likimas, kai JDJ organizavo ilgalaikius masinius piketus prie prokuratūrų. O kur mūsų- profsąjungų tokie renginiai?Kol neįtakosime valdžios struktūrų, teisėsaugos institucijų savo aktyviais veiksmais, kol tik bėdavosime, tol jie iš mūsų tyčiosis. Aš tai sakiau prieš dešimtmetį, tą tvirtinu ir dabar. Nes padėtis, kaip nekeista tų socialinių dialogų šalininkų nenaudai, ne gerėja, o kasdien ir kas valandą blogėja. Tad sustokime, susimąstykime ir imkime žengti į priekį o ne atgal.
2011-08-13 12:59Vladimir (sovietikus@one.lt)
APIE KOKIAS ŽMOGAUS TEISES GALIMA KALBETI LIETUVOJE,JEI PO PASKUTINTO PROTESTO MITINGO VILNIJUE MAN ASMENIŠKAI BUVO IŠKELTA BAUDŽIAMOJI BYLA PO NUMERIU-01-2-000066-10-PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS BK 170STR.1D-KAS ŽINOTE TAI YRA DAR 2009 METU PRASIDEJUSI LIETUVOJE NEPASITENKINIMO BANGA DEL GEJU IR LESBIJEČIU EITINIU IR ASMĖNIŠKAI PO DARBO 2009 METAIS LIEPOS 07 DIENA PAKOMENTAVES ,,KAUNO DIENOJE ,, SAVO TIKTAI NUOMUONE-APIE ŠIA OPIA PROBLEMA MAN TIK DABAR LIEPOS 11 DIENA 2011 METU IR BUVO IŠKELTA ŠI ,,BYLA,,-UŽ KĄ ?JUK TAI TIK BUVO MANO ASMENIŠKAI IŠSAKYTA NUOMUONE-KAS MES ESAME ,KOIOJE TEISINEJE VALSTYBEJE MES GYVENAME IR KIEK MUMS MOKA UŽ SUNKU IR PAVOJINGA DARBA ATLYGINIMUS,JUK PAS MANE AB ,,LIETUVOS GELEŽINKELIOSE ,,PELNAS DIDEJA IR JAU PASIEKE IKI 2,1 KARTA DIDESNIS NEGU 2010 METAIS ŠIO LAIKU?DAUG ŽMONIU NEŽINO KAM IR KIEK LIKO GYVENTI,O PENSIJOS AMŽIUS NETEISETAI YRA DIDINAMAS ,NEŽIURINT KAD ŽMONES SERGA IR MIRŠTA....KAS DAROSI LIETUVOJE ,KUR ESAME MES GIME IR KODEL VISI LIETUVOJE TYLITE?
2011-07-05 14:53nijolė (nijoleslidziauskiene@gmail.com)
Įstaigos direktorė (gydytoja) pagal mano žodinį įspėjimą ir įstaigoje įregistruotą prašymą dėl atleidimo iš darbo (prašyme konkrečiai nurodyta data) teisiškai neįformino darbo santykių nutraukimo, bet po 180 dienų be įspėjimo pakyrė man pačią griežčiausią drausminę nuobaudą - atleidimą iš darbo ir atleido vadovaudamasis LR DK 136 straipsnio 3 d. 2 p. (kodekso 235 str.).
Griežčiausia drausminė nuobauda man buvo paskirta,kai aš ėjau bendrosios praktikos slaugytojos pareigas, įstaigos profesinės sąjungos pirmininkės pareigas, savivaldybės tarybos socialinių reikalų ir kontrolės komiteto narės pareigas, LPS ,,Solidarumas" koordinacinės tarybos narės pareigas (iki 2002 m. vadinosi Lietuvos darbininkų sąjunga).
Tai apie kokią pagarbą Žmogaus Teisėms galima kalbėti?
Tai spręskite patys ar Žmogaus teisės rūpi Lietuvos Profsąjungoms?
2011-06-23 07:29hm...
Atsakymas: NERŪPI! SOLIDARUMO CENTRO DARBUOTOJAI PATYS ŽMOGAUS REISĘS PAŽEIDŽIA. ŽAMIA, NIEKINA KITATAUTĮ ŽMOGŲ, NORS JIS GEROKAI PRANOKĖ DAUGELIŲ "VADU" SUGEBĖJIMUS DIRBTI ŽMONIŲ, NARIŲ LABUI. ARDO SEKMYNGAI VEIKIANČIĄ PROFSĄJUNGĄ, NES PATAROJI DRISTA IŠREIKŠTI SAVO NUOMONĘ. TAM YRA PASITELKTOS ŽINIOS IR PRAKTIKA BUVUSIO KGD KADRINIO DARBUOTOJO, PETRO GREBLIUSKO. Ar atsakymas aiškus???
2011-06-14 10:59Makliovija
Visų pirma reikia įsidėti į kiaušą, kad žmonės ir tik žmonės, tie patys, kurie vergiškai nuolankiai veža viską, kas ant jų kraunama, turi daryti spaudimą profsąjungų bosams. Nes jie vieni neįgalūs sautvarkyti gyvenimą Lietuvoj. Kas tos profsąjungos, jeigu joms priklauso vos daugiau nei 10 proc. visų darbuotojų??? Žinoma, tuoj pasakys koks gudruolis, Prancūzijoj dar mažiau, bet ten žmonės seniai nebe vergai.
2011-06-14 10:34vergas
Per daug aukštomis frazėmis komentuotojai kalba. Tema aiški. AR rūpi žmogaus teisės profsąjungoms? Aišku ne. Jei rūpėtų, tai netrypčiotume su vergišku atlyginimu, su mažomis pensijomis, su vergišku darbu.Jei rūpėtų, tai visos iki vieno draugiškai sėstų ir prispaustų valdžią pasirašyti nacionalinę kolektyvinę sutartį, bet ne susitarimą, kurį pasirašė visa įstatymais nenumatytų subjektų gauja.Nereiktų eiti nemokamų atostogų, mažintis atlyginimus "savo noru", didintis dvigubai darbo krūvius "savo noru" ir t.t. visa tai turi matyti ir kontroliuoti profesinės sąjungos. Ir efektyviai ginti nuo tokių neigiamų apraiškų dirbančiuosius. bet kodėl taip nėra, tai adresuotinas klausimas toms didžiosioms profsąjungoms. Jei profsąjungoms rūpėtų žmogaus teisės nebūtų masiškai pažeidinėjamos DK normos.
2011-05-27 17:13Politinių perėjūnų apokalipsė
Pasakyk, kas tavo priešas? - įdomios mintis
http://www.derunkelizacija.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=2:pasakyk-kas-tavo-prieas&catid=1:derunkelizacija&Itemid=9
2011-05-27 16:59Politinių perėjūnų apokalipsė
Gal butu įdomu paklausyti, tikrai verta dėmesio lekcija „Pasaulinio valdymo technologijos“.
http://video.mail.ru/mail/mariam_ira/1208/3801.html
Tiesiog labai aiškiai išdėstoma, kaip veikia mechanizmai, ne daugiau, nei mažiau.
Tad, kad suprasti, tiesiog apsiginkluok kantrybe ir įdėmiai peržiūrėk, išklausyk nuo pradžios iki galo. Lekcijos esmė ne Stalinas, ne Puškinas, ne Putinas, ne Rusija, aplamai, pats pagrindas yra pačios technologijos, čia puikiai paaiškinta, kaip viską veikia.
Sakyčiau nereikia koncentruotis ant to, kas aplamai nėra aktualu. Manau ten galima rasti daug atšakumų.
Yra posakis:
"Kai kurių dalykų mes nesuprantame ne todėl, kad mūsų supratimas per silpnas, o todėl, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimo ratą" - Kozma Prutkov
Jai kas peržiūrės, butu malonu išgirsti nuomonę.
2011-05-27 13:27H.Mackevičius
Žmogaus teisių padėtis Lietuvoje blogėja nuo pat įstojimo į Europos Sąjungą 2004 metais.
...
Tą konstatavo Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius Henrikas Mackevičius, kartu su komanda ketvirtadienį pristatę nepriklausomą žmogaus teisių situacijos vertinimą.
...
“Nepagarba žmogaus teisėms tapo politinės praktikos dalimi“, - tvirtino H.Mickevičius. Jis priminė partijos „Jaunoji Lietuva“ įžeidžiančius rinkiminius šūkius ir tai, kad jie nesulaukė beveik jokios reakcijos iš atsakingų asmenų. Anot žmogaus teisių gynėjų, prieita prie to, kad šūkis iš radikalų lūpų „Lietuva lietuviams“ teismuose suprantamas kaip patriotinis šūkis, nors kontekstas, kuriame jis skamba, dažniausiai būna nukreiptas prieš kitas tautas ar rases.
...
H.Mackevičius apgailestavo, kad neapykantos tradicija išplito į gatves. Pasak jo, tapo įprasta, kad gatvėmis žygiuoja fašistuojantis jaunimas, švenčiamas Adolfo Hitlerio gimtadienis, o kalbantys apie žmogaus teises laikomi keistuoliais.
...
Ekspertų teigimu, praėjusiais metais buvo dažniau nei anksčiau pažeidinėjami kankinimo, nežmoniško ir žeminančio elgesio draudimai. Taip pat buvo užfiksuotas didžiausias per pastaruosius metus įkalintų asmeų skaičius, augo prekybos žmonėmis mastai.
Apžvalga buvo parengta remiantis tyrimais, valstybės institucijų, tarptautinių tarpvalstybinių bei nevyriausybinių organizacijų išvadomis, ekspertų konsultacijomis bei žiniasklaidos monitoringo duomenimis. Ši žmogaus teisių vertinimas skirtas gegužės 20 dieną mirusiam teisininkui, žmogaus teisių gynėjui Kęstučiui Čilinskui.
...
tiesa.lt -parengta pagal Lietuvos naujienų portalų informaciją.
P.S. Ar darbuotojų pavertimas darbiniais gyvuliais (Lelija), marketų kasininkės ateinančios dirbti su pampersais, ubagiški atlyginimai (kad vergas šiaip taip darbingumą palaikytų - jei neturi kolektyvinio sodo ar tėvų, gaunančių pensijas) - ar tai NEĮEINA Į ŽMOGAUS TEISIŲ REGISTRĄ? Jei įeina - tai gal tai yra ir profesinių sąjungų veiklos sritis?
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai