2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 5:33
   

MMA

«
Autorius: Gruzdiene - Viso pranešimų: 13 - Tema sukurta: 2011-05-10 21:48:26
2011-05-27 13:29Info
Nuo 2009m. socialine parama padidejo 49,8 proc., MMAauna 223 tukst. darbuotoju.
2011-05-26 22:30Pritarimui
Darbo užmokesčio politikos nėra, nes vystomas socialinis dialogas, už kuri gaunamas atkatąs. Todėl turime ką turime.
2011-05-26 19:01Pritarimas
Sutinku, kad nera jokios darbo uzmokescio politikos musu salyje. Del to ir murkdomes, o darbdaviams gerai laizyti grietinele...
2011-05-25 20:59Bedarbis
Iš tikro profsąjunga sako kad, jie bejėgiai ką nors pakeisti, o tai kam keisti, kiekvienas verslininkas, ir turintis IQ randa kaip apeiti. Pvz: neleidžia padidinti mma, ok tada priimkite pataisa, kur kvalifikuotiems darbuotojams negali būti mokamas mma. Kurio atlyginimas turi būti pvz: ne mažesnis skurdo ribos. Turi kvalifikacija? Dirbi pagal ja? Tegul moka daugiau. Juk valstybė išleidžia pinigus mokindama specialistus nemokamai. Tai jei darbdavys nori specialisto tegul moka pinigus. O jei nenori tegul pasiima be patirties ir apsimokina, mokėdamas minimumą. Pvz: kad ir padavėjos, jei baigus barmenės padavėjos specialybe ir turi 3metų patirtį, tai tegul moka pilnu etatu už tokia specialiste. Jei, nori nekvalifikuotos darbuotojos ir ja apmokins, tada mma. Siuvėjos, baigusios ar turinčios patirties daugiau kaip 3 metus. Irgi turi būti mokama kaip specialistei. Siuvėja gali ateiti ir išlaikyti kursus kurie patvirtins kad ji specialistė. Bet kuris nekvalifikuotas asmuo kuris dirba ilgiau kaip 3 metus ta pačia specialybe, turi būti laikomas kvalifikuotu darbininku. Kvalifikacijai patvirtinti, gali baigti kursus. Po kurių jam bus privaloma mokėti didesni atlyginimą. Jei įmonė, samdo kvalifikuota darbuotoja, ir moka jam mma. Tokia įmone reikia bausti, už išnaudojimą. Kai toks įstatymas įsigalios ir specialistams bus mokama daugiau. Tada atsiras pinigų, ir naujiems specialistams kurti. Pinigų nemokamam mokslui. Kaip specialistas dirbantis, 20 metų už mma, sumoka valstybei už įgyta specialybe? Niekaip. Tam reikia pataisos.
Žmonės dirba 30metų tose pačiose įmonėse, ir 30 metų dirba už minimalų atlyginimą. Jie jau 30 metų yra savo srities specialistai. Nekelkite minimumo, apginkite kvalifikuotus darbuotojus. O minimumas per sunkus kąsnis, Jums.
2011-05-16 10:33Info
Siandien geguzes 16 d.11 val. piketai vyks ir prie liberalu sajudzio bustines Vilniuje (prie Baltojo tilto). Nesuprantu, kodel tiek mazai informacijos.
2011-05-16 09:00To: Taigi
Uiiii, koks čia tamsta drąsūs, kad taip per posėdžius butu tiek drąsos, tai kitiems gal ir trauktis nereiktu.
:)))
2011-05-13 20:29Taigi
Ko verti, ta turim.Pasitraukim VISI... i krumus arba verkim i pagalves.
2011-05-12 22:28Pastebėjimui
Buvo ir realios kovos, gyvos, deja pralošėme.
Laimėjo demagogai, tu demagogijų pagrindas yra dvasinis melas, įsiteikimas masių interesams ir instinktams vardan populizmo. Pagaliau nusibodo kovoti su vėjų, spjovėm ir pasitraukėm, užleidom vietas demagogams - imitatoriams. O nariai, nariai kaip visada įtiki demagogams.
2011-05-12 21:18Pastebėjimas
Po stovinčiu akmeniu vanduo neteka, ponai. Internetinėse kovose jūs tikri šaunuoliai.
2011-05-11 19:18Vladimir (sovietrikus@one.lt)
DAR NEBUNANT ES PRIEŠ STOJIMA-MUS PROFSAJUNGIEČIUS RINKO SEIME DEL ŽMONIU ATATOVAVIMO PO ES STOJIMO ,DEL MINIMALAUS ATLYGINIMO DYDŽIO ,PROGRESIVINIU MOKESČIU-PASAKIAU TADA IR PASAKYSIU IR DABAR -KO PRAŠETE,KAIP PRAŠETE -TĄ IR GAVOTE-VLADIMIR MOSKVIČIOV-NEPRIKLAUSOMU JUNGTINIU PROFESINIU SAJUNGU KAUNO REGIONO GELEŽINKELIU STOČIU SKYRIAUS PIRMININKAS.O BE TO MATAU POLITIKU AUSYS VISUR KIŠASI IKI ŠIOL .....
2011-05-11 15:16Makliovijai
Geras komentaras, bet ne pilnas, akcijos – atrakcijos seniai yra neveiksmingos, zmonies tai mato, todel nedalyvauja. Pranesimai spaudai ir VR turi buti motyvuoti, o ne kaip dabar, bet ir tai siandiena jau neveiksminga. Kam tarnauja PS bosai parode geguzes pirmoji. Del PS nesutarimu, juk viskas PS bosu rankose, jai nesutaria, vadinasi kazkam tai yra naudinga, o kam ir idiotui aisku, tam kas juos islaiko. Todel ir nera jokio atstovavimo, tik imitacija, o ka, gal tautieciai akli, nemato. Deja, gal PS nariai ir nesidomi politika, bet jie nemato is PS jokio atstovavimo, is to ir nusivylimas, nes nesimato jokios is PS dirbanciuju atstovavimo procesu evoliucijos. Reikalavimai (projektai) turi tureti testinumus, viskas jose turi buti ne tik pradeta, bet ir viskas privalo buti tobulai isbaigta.
O dabar ivardinkite nors viena tobulai isbaigtas projekta?
Siandiena PS vykstantis procesai voliuntaristiniai, nera sistemingo veiksmu derinimo, praktiskai nera jokio idirbio su zmonemis – todel profsajungos kuo toliau, tuo dar daugiau silpnes, tuo daugiau bus nusivylimo. Visa tai yra PS aktyvo parsidavelisko neveiklumo, o nariu susitaikymo su esama situacija pasekmes. Po tokios ilgalaikes stagnacijos atstatyti situacija sudetinga, bet imanoma, tam reikia ziniu, noro ir kantrybes – bei kazkokios ugneles.
Kad atstatyti prarastas pozicijas, PS turi apsivalyti nuo asmenu skaldanciu PS, toliau pradeti darba kolektyvuose, o ne vazineti po uzsienius. Toliau nedalinant PS i savus ir svetimus, patikimus ir istikimus socialdemokratijos idejom organizuoti bendra foruma, del galimu bendru darbu, bendru projektu. Ugnele gali buti visuotinis dirbanciuju streikas, kito kelio priversti valdzia skaitytis su PS nematau. Kiek buvo rastu, akciju atrakciju, net kai kas badavo, ir kas, kur rezultatai?
2011-05-11 12:40Makliovija
Piketai neduos jokios naudos, nebent piketuojama bus paromis ar savaitėmis. Viešumas naudingas tada, kai turi ką pasakyti. Bedančių pareiškimų skelbimas BNS'o spaudos centre - tai ne viešumas. Seniai stebiu, ko bus imamasi dėl MMA didinimo, deja, turiu pasakyti, kad nusivyliau... Mitingas buvo, reikalavimai įteikti, ir ką? Premjeras į juos atsakė, kad profsąjungos pačios durnos, nes pasirašė NS. Susitikinėta su ministrais, ir ką? Gerai, sako jie, reikia MMA didinti, bet mes, žinote, čia nieko negalime... Tik Šimašius toliau varo savo antivalstybinę politiką ir sako, kad MMA iš viso nereikia. O kam? Jeigu žmonės išgyvena už tokius pinigus, išgyvens ir iš viso nieko negaudami.
Žodžiu, pavieniai pakiauksėjimai nieko neduos. Kol profsąjungos pliekiasi tarpusavyje, tol niekas neidins nei MMA, nei BMA nei kitų MA. Nebent žmonės pradės dvėsti gatvėsi arba sugalvos masinio susideginimo planą.
Profsąjungų nėra čia ko kaltinti. Jos silpnos, nes šalies žmonės viskuo nusivylę, netiki ir profsąjungomis, į jas nestoja, o esantys nariais mano, kad profsąjunga - tai profsąjungų bosai. O šie netiki, kad išjudins žmones, nes bosų ir skeretoriatų darbuotojų piketai seniai nieko nebedomina.
2011-05-10 22:05Gruzdiene
Profsąjungų reikalavimu gegužės 17 d. bus surengtas neeilinis trišalės tarybos posėdis Dėl Vyriausybės pozicijos didinant minimalią mėnesinę algą. Primenu, kad kovo 22 d. posėdyje šalys nesusitarė ir pareiškė atskirąsias nuomones, tačiau profesinės sąjungos ir Lietuvos pramonininkų konfederacija atstovaujančios didžiąją dalį darbuotojų ir darbdavių buvo vieningos nuomonės, kad MMA turi būti didinama iki 900 Lt nuo liepos 1 d. ir iki 1000 Lt nuo 2012 m. sausio 1 d. Nonsensas, kad sutikus kelti MMA didžiausiems darbdavių organizacija ir Nac. profsąjungų centrams, Vyriausybė nuo lapkričio mėnesio vengia patekti visuomenei savo poziciją.
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai