2020 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis - 10:42
   

TURONIS IŠVENGĖ BAUSMĖS UŽ ŠMEIŽTĄ

«
Autorius: v. - Viso pranešimų: 6 - Tema sukurta: 2011-04-06 09:48:57
2014-04-10 11:59Gandas
Sklinda informacija, R.Turonis - buvęs artimas Jurgelevičiaus draugas ir bendražygis kovoje prieš "aferistus" Bružą ir Jesiną neteko Jurgelevičiaus pavaduotojo posto ir iš viso yra atleistas iš šios švietimo profsąjungos. Įdomu pastebėti, kad Turonis išsėmė Jurgelevičiaus pasitikėjimą tuo metu, kai Jurgelevičius vienijasi su buvusiu mirtinu priešu Jesinu, kuris prieš keletą metų Turonį "nuleido nuo laiptų" LŠDPS suvažiavime.
2011-04-28 23:19eilinis
J.S. teisus. Jo noras paversti socialines paslaugas įstaigų profesinių sąjungų suvažiavimą niekiniu - NEPAVYKO. Nors savo darbdavių ir buvo įgaliotas tai padaryti bet jo nepalaikė net suvažiavime dalyvavę LPSK junginiui priklausančių profesinių sąjungų atstovai. Suvažiavimas labai pavyko. Visi dalyviai kam bepriklausytų, kokiam junginiu, suprato reikalo esmę, suprato derybų dėl šakos kolektyvinės sutarties svarbą. Suvažiavimas patvirtino derybininku Jungtinės profesinės sąjungos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos šaką. Tad, kad kam ir kaip nesinorėtų- derybos vyksta toliau. Ir manome jos bus objektyvios be "nupirkimų" ir "papirkimų"
2011-04-10 14:14Klausimas
Kur dingo daraktorius?
2011-04-06 21:31JS
Turonis nepakaltinamas: jam Dievulis nedavė dviejų dalykų - savistabos dovanos ir gėdos jausmo.
2011-04-06 12:04lšdps
Turonis eilinį sykį pamėgino sau nusipiešti pergalę ir tapti didvyriu ir, be jokios abejonės, tai padarė „SĄŽININGAI...
2011-04-06 09:50V
2011-04-05 dienos www.dialogas.com patalpinta informacija „Teismas atmetė kaltinimus R. Turoniui“ neatitinka tikrovės.
-----------------------
LŠDPS pirmininkas A. Bružas ir pirmininko pavaduotojas E. Jesinas R. Turoniui buvo iškėlę baudžiamąją bylą dėl šmeižto. R. Turonis komentaruose vadino LŠDPS lyderius „sukčiais, aferistas“ , kitais žeminančiais terminais.
-------------------------------------
Vilniaus apygardos teismas išnagrinėjęs pareiškėjų Alekso Bružo ir Eugenijaus Jesino skundą dėl Vilniaus m. 2 apylinkės teismo 2011 m. vasario 24 d. nutarties ir bylos medžiagą nutarė skundą atmesti.
-----------------------
Skundas atmestas dėl pareiškėjų neatvykimo į teismo posėdį. Neatvykta dėl objektyvių priežasčių. Žemaitijos regiono lyderis E. Jesinas nebuvo atvykęs dėl artimo žmogaus mirties.
----------------------------
LŠPS pareiškimas, neva R. Turoniui atmesti kaltinimai, yra žinomai melagingas:
-
1. Bylos tyrėjas, perduodamas bylą teismui, pripažino, kad kaltinimai yra pagrįsti.
-
2. Teismas nenagrinėjo bylos medžiagos dėl kaltintojų neatvykimo.
-
Pažymėsime, kad posėdis kartą buvo atidėtas, dėl R. Turonio. Pastarasis nesugebėjo rasti tinkamo advokato.
-
Cituojame publikaciją: „Pasak Romo Turonio, kuris buvo kaltinamas padarius baudžiamąjį nusikaltimą, teisybė visada nugali. „Tikiu, kad ir, išnagrinėjęs bylą iš esmės, teismas būtų nustatęs, jog esu nekaltas. Epitetai, kuriais apibūdinau liūdnai pagarsėjusius veikėjus, yra teisingi. Niekur jie nuo jų nepabėgs “, – kalbėjo R. Turonis.“
-
Tokie R. Turonio pareiškimai jau senokai nestebina. Jo teigimas, kad „teisybė nugali“, teismo nutraukti bylą sprendimo dėl kaltintojų neatvykimo kontekste yra daugiau nei keistas.
-
Pareiškiame, kad visi skilimo iniciatorių, tarp jų R. Turonio, prokuratūros tyrimai dėl LŠDPS vadovų neva „neteisėtos veiklos“ yra nutraukti, nesant nusikaltimo pagrindo.
-
Skilimo aktyvių dalyvių teismų su LŠDPS procesai taip pat pralaimėti. Dėl šių nesėkmių R. Turonio atstovaujama profsąjunga buvo priversta nutraukti savo pretenzijas LŠDPS atžvilgiu, keisti pavadinimus.
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai