2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 6:18
   

Prieš nacionalizmą ir homofobiją

«
Autorius: PN bendradarbiai - Viso pranešimų: 3 - Tema sukurta: 2011-03-14 21:46:37
2011-03-15 10:41Sūnūs ir posūniai
PALYGINKIME: KAIP VALDŽIA (SAVIVALDYBĖ) ELGIASI, KAI LEIDIMO EITYNĖMS PAPRAŠO FAŠISTĖLIAI IR KAIP ELGIASI, KAI LEIDIMO PAPRAŠO DARBUOTOJŲ ATSTOVAI. BEJE, FAŠISTĖLIAI ŽYGIUOJA BE CEREMONIJŲ, O PROFSĄJUNGOS NUOLANKIAI LIEJA AŠARAS: KAIP GALIMA SAUSIO 16 MITINGUOTI, JUK SAUSIO 13 ŽUVO ŽMONĖS?
2011-03-15 10:36Marija, Delfi
Skatina diskusijas apie beveik visuotinį empatijos nebuvimą. Ką gali galvoti (ir jaustis) kitų tautybių gyventojai (kad ir laikinai gyvenantieji)?
2011-03-14 21:57PN bendradarbiai
Kovo 11-ąją vykusiose eitynėse Gedimino prospektu dalyvavo apie 1000 daugiausiai jauno amžiaus žmonių, kurių pirmosiose gretose su savo simbolika ėjo skustagalviai.
Jie skandavo "Lietuva - lietuviams" ir nešė transparantus su užrašu "Skinhead, Už gimtąją Lietuvą, rasę ir tautą".
Savivaldybės leidime eitynės vadinamos patriotinių jėgų, bet jose tradiciškai dalyvauja ir kraštutinių pažiūrų jaunimas, vadinamieji skustagalviai, sunkiosios muzikos mėgėjai. Šis kasmetinis renginys yra pelnęs prieštaringą reputaciją.
Apie tai pranešė Delfi.
Kartu cituojama ir žinomų visuomenės veikėjų bei intelektualų pareiškimas
"Akivaizdu - toks reakcijos nebuvimas yra dviprasmiška laikysena - panašu, kad valdžios, visuomenės, mokslo institucijų tyla reiškia nebylų pritarimą eisenos dalyvių pretenzijoms tapatintis su Lietuvos valstybe uzurpuojant "patriotizmo" sąvoką", - teigiama viešai išplatintame laiške. intelektualų, visuomenės veikėjų atsiribojo nuo tokių akcijų ir paragino valdžią - ES narės vyriausybę bei visuomenės institucijas atitinkamai reaguoti".
"Profsąjungų naujienų" bendradarbiai bei kūrybiniai darbuotojai pritaria intelektualų protestui ir kviečia mūsų skaitytojus, pirmiausia - profsąjungininkus, mūsų tinklalapyje šį protesto pareiškimą viešai palaikyti.
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai