2020 m. birželio 1 d. pirmadienis - 23:41
   

AR GALVŲ KAPOJIMAS VADAMS - IŠEITIS?

«
Autorius: Sanda - Viso pranešimų: 6 - Tema sukurta: 2011-02-14 19:07:35
2011-02-16 02:50evaldas
tiesa sakant netikiu, kad tas žmogus už vairo išgėręs sėdo pirmą kartą, ir jo kolegos niekada nematė jį taip darant... Ir kad nekurie policininkai sau leidžia vairuot išgėrus, o kiti su tuo taikstosi irgi vieša paslaptis. Taigi Galvos lekia teisingai. beje ir visa policija galėtų išsivaikščiot. Man jos pastangos ginant esamą režimą - nereikalingos.
2011-02-15 19:33Pagiežingas
Ale ir "voliojat durnių",chebra.Ir galvų kapojimas,ir persidirbimas,ir traumuojantys "psichosocialiniai veiksniai"-visiški pliurpalai.
Elementarus,paprastas žmogžudys,tevertas sėdėti iki gyvos galvos.O liberalūs vadovai,kurie nesugeba pamatyti rimtame darbe potencialų nusikaltėlį,be jokių kompromisų turi palikti savo darbą ir užleisti geriau sugebantiems.Ir jokių kompromisų neturi būti.
O profsąjungų lyderiai,ieškantys pateisinimų žmogžudžiams,turėtų irgi savanoriškai bekompromisiškai atsistatydinti.
2011-02-15 08:23Bakas
„Jeigu šiandien prezidentės patarėjas sako, kad yra dangstymas, vadinasi, jis turi padaręs kažkokius tyrimus. Aišku, šioje situacijoje, dėl apgirtusio pareigūno avarijos, yra visokiausių kaltintojų, kurie greitai renkasi ir politinius dividendus iš tos tragedijos, - kalbėjo Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vytautas Bakas. - Tuo tarpu aš galiu pasakyti tik tiek: absoliuti dauguma pareigūnų dėl sekmadienio įvykių išgyvena lygiai tokius pačius jausmus kaip ir visa visuomenė. Ir iš tiesų man, asmeniškai, yra visiškai nepriimtina, kai ministras iš šito įvykio daro politiką“.
2011-02-14 20:31Sandai
Trali-vali, reikia, būtina, o realiai nedaromas joks spaudimas, tik kalbos apie nieką ir čia rašo Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas, bei Lietuvos Vidaus reikalų sistemos respublikinės profesinės sąjungos pirmininkės pavaduotojas Vladas Sanda...
Gal tamsta pririštas, ar nėra gabumų padaryti spaudimą, kad pasikeistu situacija, ar priklausomybė pačiai sistemai kausto baimės jausmus, nes darant spaudymą yra galimybė pačiam likti kaip tas pareigūnas be soc. garantijų ir pensijos. O gal tamsta mano, kad užtenka čia parašinėti ir situacija pasikeis. Keistas tamstos rašinukas, juk esi pirmininkas, o ne šuns uodega.
2011-02-14 20:18VLADIMIR (SOVIETIKUS@ONE.LT)
SUTINKU SU GERBEMU PIRMININKU IR ŽINAU ,KAD IR POLICIJOJE DAR DIRBA IR LABAI GERI IR MANAU PAPRASTI ŽMONES ,KURIE NORI IR PAVALGYTI IR PAILSETI SU ŠEIMA IR AIŠKU PRIE JUROS,NORS PRIE BALTIJOS... BET JIEMS - KLAUSINEJU PAPRASTUS EKIPAŽUS-POLICININKUS,KURIE ŠALA ŽIEMA ,PERVARGSTA VASARA IR MANO GIMTAME MIESTE - KAUNE JIEMS DARBUI DUODA TIK 150 LITRU KURO Į MENESI BUDEJIMUI -PATRULIAVIMUI,KOKIE ATLYGINIMAI, JUK JIE GINA MUS NUO VISOKIU NUSIKALTEWLIU- ATMATU GATVESE ,BANDITU O,BE TO TAS KAS DAROSI DABAR LIETUVOJE VALDŽIOJE-BARDAKAS...KAS NORITE TO PAVOJINGO IR DAR NEAPMOKOMO DARBO -PAKLAUSKITE?
2011-02-14 19:10Sanda
„Viena vertus, darbo užmokesčio mažėjimas, socialinių garantijų naikinimas, neigiamo visuomenės požiūrio į pareigūnus formavinas.
Kita vertus, pareigūnas, esant negatyviai socialinei ir ekonominei aplinkai, dažnai dirbdamas ištisomis paromis, susiduria su traumuojančiais psichosocialiniais veiksniais darbe, kai tenka pirmiesiems atvykti į kraupios nelaimės vietą, vytis ir sulaikyti įtariamąjį, atremti agresyvių žmonių puolimus ir pan.“, - sakė profsąjungo vadovo pavaduotojas Vladas Sanda.
O galvų kapojimas pareigūnus auštuose postuose pakeičiant naujais, problemos tikrai neišspręs. Būtina tęsti vidaus reikalų sistemoje pradėtas pozityvias reformas, pareigūnų socialiniam ir psichologiniam saugumui skirti maksimalų dėmesį, antraip gali palūžti ne vienas kitas pareigūnas, o visa sistema.
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai