2020 m. birželio 1 d. pirmadienis - 23:51
   

Ar ką nors darysim?

«
Autorius: S.B. - Viso pranešimų: 14 - Tema sukurta: 2011-02-12 06:20:22
2011-02-14 20:07vladimir (sovietikus@one.lt)
NEKADOS NIEKO NEPRAŠAU IR NESIPRAŠAU , O YPAČ MITINGUOTI IR JUMS Į DRAUGUS NEKADA NESIPRAŠISIU,NES ESU NEPRIKLAUSOMAS,KO JUMS ,,TIKROMS ,,PROFSAJUNGOMS CENTRAMS NEIŠDRISTI NUKASTI RANKA TAM ,KURIS JUS ŠERIA....O JEI KAIP AŠ IR BE PINIGU IR IŠEINU Į GATVES...SLABO.!!!!!DARBO ŽMOGU,KURIS DIRBA DARBE IR ATLIEKA VISUOMIENINI NEAPMOKOMA PROFSAJUNGINI VEIKLA SUPRAS TIK PAPRASTI NARIAI,O JUS JAU PONAIS TAPOTE-KUR MAN SU JUMIS EITI -PRAŠYTIS PRAEITI KARTU MITINGE-REITINGUS JUMS KELTI?SAŽINE TURITE?KODEL TAIP TADA DARBO ŽMONES GYVENA LIETUVOJE TAIP BLOGAI-JUK TIK JUS -,,DERATES ,, -PASIRAŠOTE ,,KAŽKA,,-NS -VADINASI?GAILA ,KAD TIK NE Į DARBO ŽMOGAUS NAUDA....
2011-02-14 18:46JS į būtent
Kokia etika - tokia profsąjunga. Kaip pirštu į akį!
Aš ir mano kolegė įsitikinome šito pasakymo taiklumu. Vienas veikėjas, apkakojęs kolegės darbą, atsiprašė ir rankas išbučiavo, paskui iš naujo apkakojo, sekdamas siundomų skalikų bandos instiktu. Kaip tik tokie labai mėgsta mokyti padorumo kitus...
2011-02-14 13:49Vladimirai
vasario 19 į gatves išeina LPSK ir Solidarumas. Kiek žinau tai jūs pasiprašėte priimami į mitingą. Patiems tokios akcijos surengti nesigauna. Po to vėl girsitės, kad tai jūs viską darote. Tik tiesa vėliavų pasiimkit daugiau, jūsų kitaip nesimato, tik per vėliavas.
2011-02-14 13:46Būtent
kad kitatautis ar ne, snarglio pūsti bet kur negalima. Kokia etika - tokia profsąjunga.
2011-02-14 13:07to Faktas
O Ligeikos chebra rašo be klaidų? Jis - lietuvis, Vladimiras - nelietuvis... Kai lietuvis vaikščioja snarglio nenusivalęs - norma, kai kitatautis ne vietoj nusišnypščia blogai... Ak, jūs, europiečiai!
2011-02-14 12:02vladimir (sovietikus@one.lt)
DARAU VISKA KAS IMANOMA MAN PAPRASTAM DARBO ŽMOGUI YRA LEIDŽIAMA ,,DEMOKRATINEJE,, LIETUVOJE ,O MAN LABAI TRUKDO TIE ,,..............,,-PATYS ŽINOTE -KO KLAUSOTE, JEI BIJOTE IŠEITI Į GATVE KARTU SU MUMIS -TIKROMIS PROFSAJUNGIOMIS IR REIKALAUTI VYRIAUSYBES ATSYTATIDINIMO,KURI NEPASIŽYMI UKIŠKU ŠALIES VALDYMU..
2011-02-14 11:56Faktas
Gerb. Moskvičiovai sumaišei pirštą su b...., nebūtina kalbėti už bibliotekininkus, taksistus ir k.t. Tavęs klausė, ką tu kaip praporščikas davei geležinkeliui. Ar pakėlei su savo "tikra" profsąjunga geležinkeliečiams algas. Jei Ligeika toks blogietis, tai tamsta su savo tikrais 9000 narių imk ir pakelk kintamą dalį, tarifinius atlyginimus. Juk tu karys, profsąjungietis. Ko šukauji iš už nugaros. "Lazdavotis" lengviausia. Tokia jūsų tikros profsąjungos politika. Tiesa jei toks protingas, būk malonus rašyk be klaidų, už profsąjungą gėda.
2011-02-14 11:10vladimir (sovietikus@one.lt)
9 000 NARIU JAU TURI TIKRA PROFSAJUNGA ,KAI AB ,,LIETUVOS GELEŽINKELIOSE ,,GELTONA ,,PROFSAJUNGA VEIKIA IR ŽMONES PAS MUS ATEINA ,KURIE SUPRATO ,KAD GELEŽINKELIJE VISKA DRAUDŽIA,NETGI RENGTI STREIKUS-MAŽINTI ATLYGINIMUS MOKATE,O KAS TOLIAU...DALYVAUJU DAUGUMOJE RENGINIU IR TURIU KARINI PATIRTI -LAIMETI PRIEŠ DABARTINE SOCIALINE POLITIKA LIETUVOJE-MANO TIKSLAS IR MUMS GELEŽINKELININKAMS LABAI MAŽAI MOKA ,NORS PELNAS YRA LABAI DIDELIS...BALIU NE DARAU IR PINIGAIS NESIŠVAISTAU-LIGEIKA -NUSILEISK NUO ,,DEBESU,, PAŽIUREK KĄ VALGO TAVO ŽMONES IR KUR IR KIEK TU MOKI ŠIANDIEN PELNINGOJE IMONEJE-RUSIJOJE -GELEŽINKELIOSE KAS 3 MENESIUS DIDINA ATLYGINIMUS,BET PADIDEJUS KROVINIU SRAUTUI LIETUVOJE TO NERA....FAKTAS IR TIESA TAI IR YRA MANO GINKLAS,O ŽMONIU NUOMUONE APIE JUSU ,,DARBUS,,-ŽINOME... TIK LABAI DAR GAILA SA=ININGU GELE=INKELININKU ,KURIE DAR NESUPRANTA KAS JUS TOKIE IR KAM TARNAUJATE IR KOKIU BUDU EINA JUSU VISAS KONFERENCIJAS-GEDA!!!!!!
2011-02-14 10:32o čia įdomu
Vladimirai, ką tu per savo veiklą gero padarei geležinkeliuose dėl darbuotojų, išskyrus lozungus. Tavęs negirdėti nei darbo ginčuose, nei kad tarpininkautum darbuotojui nuimant nuobaudas. NIEKO. Tavo šūkiai - niekiniai be darbų. NIEKINIAI. Suki smegenis ir viskas. Gerai kad darbuotojai jau atsirenka, ką reiškia "tikra" profsąjunga ir iš jos išeina.
2011-02-14 09:42vladimir (sovietikus@one.lt)
BIJOTE ,KAD ATEISIU IR IŠDRASKYSIU JUSU RAMIU ,,PROFSAJUNGINI ,,GYVENIMA UŽ DARBO ŽMONIU SURINKTUS PINIGELIUS IŠ JU SKYLETRU KIŠENIU IR UŽ JU ,,TARNYSTE ,,JUMS.....
2011-02-14 07:33jo
tik Maskvičiovo desanto tetrūksta iki pilnos laimės. Su ploščium ir vėliava, toks betmenas atskris.
2011-02-12 10:38Puons
.
*
.
Iš medžioklės, po baltos
Raugas sklinda iš burnos.
*
**
Ponas naujas Lietuvos,
Ruošias darbui vardan tos.
.
Agronomas, kolūkietis
Konservatorius darbietis
Ir socdemas ir valstietis,
Jis yra dabar visur,
Ir be jo jau niekada,
Nepraeis čia niekas, ne.
Be jo parašo ir blato
Niekas nieko čia nestato.
.
Viskas yra dabar jų,
Komisarų modernių.
Teismas, seimas ir ponia
Ta kuri jau KITOKIA.
Prokūrorai ir teisėjai
Merai ir jų patarėjai.
Ir profsąjungų vadai,
Tai elitas Lietuvos,
Plūdūriuojantis virš jos.
.
Tokia toj kūdroj tvarka,
Šūdas plauko aukštumoj,
Auksas būna gilumoj,
O per vidurį yra, negyvenama zona.
.
Koks moralas yra čia:
.
Kai galvijai valdžioje,
Nėr kas veikti šalyje.
Jei purve nenori būt,
Pasistenk iš ten pasprukt.
2011-02-12 09:30vladimir (sovietikus@one.lt)
O KAM KAŽKĄ DARYTI-GAUNA PINIGELIUS IŠ VALDŽIOS IR KAM JIEMS TAS GALVOS SKAUSMAS-GAILA ŽMONIU ,KURIE TEN YRA TIK ,,NARIAI,,-FAKTAS IR DAR 100 PROCENTU-STEBIU ŠI ,,PROFSAJUNGA,,, NES IKURIAU SAVO IMONEJE DAR 2005 METAIS NEPRIKLAUSOMA JUNGTINE PROFESINE SAJUNGA IR MATAU ,KAIP AŠ JIEMS DABAR MAIŠAU ,,GYVENTI,,,BET MANO PUSEJE YRA TIKRO DARBO ŽMOGAUS TIESA,O TIESOS JIEMS NENUGALETI NEKADOS- NEPRIKLAUSOMOS JUNGTINES PROFESINES SAJUNNGOS KAUNO REGIONO STOČIU SKYRIAUS PROFSAJUNGOS PIRMININKAS-VLADIMIR MOSKVIČIOV IŠ AB ,,LIETUVOS GELEŽINKELIAI,, IR KAM DAR LABAI RUPI LIETUVOS ATEITIS -PRAŠOME SKAMBINTI -DISKUTUOTI -SUSITIKTI,ŠIO TELEFONU-867809982 IR KAIP GALIU JUMS KARTU SU SAVO GERBEMU DRAUGU SENU PROFSAJUNGIEČIU ARVYDU DAMBRAUSKU PADETI IKURTI JUMS TIKRAI ŽMONES GINANČIA IR ATSTOVAUNANČIA PROFSAJUNGA-LAUKIU,BET KADA IR BET KOKIOJE LIETUVOS VIETOJE-ATVAŽIOSIME DESANTU PAS JUS...
2011-02-12 06:23S.B.
Kraupi statistika
Statistikos departamentas užfiksavo visų laikų emigracijos rekordą: iš Lietuvos per praėjusius metus dingo 83 577 žmonės. Tai yra net 3,8 karto daugiau nei 2009-aisiais. Specialistai tuo nesistebi, nes kiti šalies rodikliai toliau išlieka tragiški: darbo užmokestis šalyje sumažėjo 66 litais ir, atskaičius mokesčius, sudarė 1554 litus. Per metus nedarbas šalyje išaugo 4,1 proc. ir buvo pasiekęs 17,8 proc., užimtumas nuo 2009 m. sumažėjo 5,1 proc. Daugiau nei kas trečias 15-24 metų jaunuolis buvo bedarbis.
Lietuvių emigracijos kryptys taip pat kinta: bėgdami nuo nedarbo, žmonės dar dažniau rinkosi Jungtinę Karalystę - net 47 proc. (buvo 33 proc.), Airiją - 16 proc. (buvo 14 proc.). Tautiečių srautas į Norvegiją išaugo nuo 2 proc. užpernai iki 6 proc. pernai. Į Vokietiją išvyko 5 proc. visų emigrantų. Didžiausią jų dalį sudarė 20-39 metų piliečiai. Mažėjo tik vykstančių dirbti į Ispaniją - jų pernai buvo 4 proc. (2009-aisiais - 6 proc.) bei į JAV (iš 8 proc. liko 3).
"Respublika" paskaičiavo, kad Lietuvoje neliko dviejų miestų ty Mažeikių ir Marijampolės.
Profsąjungos, darykim ką nors!
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai