2020 m. birželio 1 d. pirmadienis - 23:10
   

Vasario 19 mitingas. Dalyvauti ar nedalyvauti?

«
Autorius: JS (juostep@gmail.com) - Viso pranešimų: 10 - Tema sukurta: 2011-01-29 21:06:24
2011-02-14 11:39tigis
dalyvauti , bet prieš mitingą ir mitingo metu neprileisti vagių socdemų
2011-02-04 18:19evaldas
yra poras poną Černiauską paslėpt už kitų? anam konkrečios "predjavos" :
po 2009 m. sausio 16 įvykių prie seimo jis iš karto ne tik pasmerkė, bet ir apkaltino kitus žmones organizavus riaušes. po kelių metų tas pats žmogus bando spekuliuoti ta data it tais įvykiais.... Tai akivaizdžiai rodo, kad anas ir toliau lieka mentų provokatotiumi.
O dėl NS - tai jis kiek pamenu ne tik jį pasirašė, bet ir agitavo už jį dalindamas nerialius pažadus (pvz., dėl darbo kodekso nekeitimo) Tai yra to pono kaltė čia yra gerokai didesnė nei padėtas (beje "teisėtai"išviliojus įgaliojimus) pažadas. O apie vyriškas sąskaitas - tai nesu tikras***
2011-02-04 06:17evaldui
Kodėl tik Černiauskas? O visa LPSK valdyba? O Jašinskienė, Puskepalis? Bružas, Bakas? Kur jie buvo sausio Ko tu su tuo Černiausku nepasidalinai, kad taip ant jo užsėdai? Jis bent nedaro gėdos, kai žurnalistams atsakinėja ar per televiziją rodosi. Gal kokių vyriškų sąskaitų judu turite?
2011-02-04 05:54evaldas
aš nieko nesiilgiu. paprasčiausiai žmonės ne kartą išdavę dirbančiuosius vėl bando šaukt į mitingą, o jei kas atsitiks dar kartą išduos kaip A.Černiauskas 2009 sausio 16 ?
2011-02-03 09:56Evaldui
Tema, kurios ilgiesi, atsiras. Šiame tinklalapyje bus visos temos, kurios galėtų padėti kurti, o ne griauti (turi galvoje Tamstos destruktyvų dalyvavimą). Diskusijai dėl LPSK pozicijos TIESOS SAKYMO atžvilgiu ir dėl teisės rašyti APIE VISAS PROFESINES sąjungas vietos atsiras. Tai tinklalapio redakcijos prerogatyva.
2011-02-03 06:42evaldas
jei neklystu šiame skyrelije neliko vienos temos... tai gal ir atsakymas ar dalyvauti? Kubiliaus valdžiai apiplėšinėjant žmones dalyvavo ir nacionalinio susitarimo signatarai. Jie yra taipogi kalti. Kol profsąjungos nenusikratys šio puvinio kartu ką nors nuveikti galimybių mažai.
2011-02-01 20:35vladimir (sovietikus@one.lt)
TIK RADIKALIOMIS PREMONEMIS LIKO RODYTI SAVO PROFSAJUNMGOS VEIKLA ,NES TĄ KĄ DARO DABAR ,,VYRIAUSYBE,, YRA NESUVOKIAMA SVEIKU PROTU-TIK PIKETAIS IR STREIKAIS...
2011-02-01 09:43Pritariu
Pamastyti tikrai verta, t.y. yra apie ką - dalyvauti ar ne? Kelti svetimus reitingus, ar ...?
2011-02-01 00:43Stebėtojas
Klausimas paprastas, koks akcijos tikslas, jai surašyti ir pateikti reikalavimus, bei akcija dėl reitingų ir +, tai jai ir pakils reitingai, tai trumpam,. Vadinai tai imitacinis ėjimas, koks tada tikslas kažkam kelti reitingus, kūrė galutiniam etape visus parduos, ar tam, kad pateisinti jų beprasme egzistencija ir jiems padėti iš vyriausybės išpešti vėlgi mūsų sunkiais darbais uždirbtus ir per mokesčius atimtus pinigus.
Jai akcijos tikslas realus reikalavimai ir jų įgyvendinimo (išreikalavimo) reali tiestinų priemonių ir veiksmų sistema, tada kitas dalykas, bet kol kas to tęstinumo nesimato, net nesigirdi.
O sprendžiat iš visko, tai nusimato pirmas variantas, pasakysiu atvirai, man gaila ne tik iš manęs atimtu ir jiems vienaip ar kitaip per dotacijas padovanotu pinigų, bet ir savo brangaus laiko, jo man labiausiai ir pastoviai trūksta svarbesnėms reikalams nei kažkieno veiklos imitacijai.
Manau kiekvienas gali ir turi išvadas padaryti pats.
2011-01-29 21:13JS
Palyginus su 2008 ir 2009 metų "Baltijos tyrimų" reitingais pasitikinčiųjų - nepasitikinčiųjų profesinėmis sąjungomis skaičiai pernai gerokai keitėsi ne profsąjungų naudai. Pats Černiauskas prasitarė, kad juos pakeltų streikai. Mūsų profsąjungos iki streikų, kaip žinome, nepribrendo. Kad ir bibliotekininkai (tiksliau - gražiai kalbantys jų ps lyderiai) ketinę "pastreikuoti" dieną kitą neišduodami knygų skaitytojams, iki šiol neišdrįso...
Na, dabar pakaktų maštabiško, sausio 16 d. pakartojančio (langų daužymo gali ir nebūti, o Soc. fronto vėliavos, manau, tegul plevėsuoja) vasario 19 renginio.
Pdalyvauti atėjo laikas visiem solidžiai, rimtai, masiškai. Tada ir Kubilius turėtų daugiau medžiagos savo vadovėliui, kaip, apraminęs profesines sąjungas N. susitarimu, vis dėlto nenuramino 80 proc. piliečių, kurie sumetė pinigėlių nuo algų ir pensijų (ir darbo vietų!), kad tik nenukentėtų p. Kapitalas.
Taigi - dalyvausime ar ne?
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai