2020 m. birželio 1 d. pirmadienis - 21:51
   

Ar Kubiliaus partija nekorumpuota?

«
Autorius: G. (gap.sys@gmail.com) - Viso pranešimų: 5 - Tema sukurta: 2011-01-20 10:26:29
2011-01-23 21:18is"L rytas"komentaru
60. Renis 18:31 01-02 IP: 76.125.15.187
Bl... man kyla stiprus nerimas. Nu juk negalime visi išvažiuoti. Negi mes vienus paliksime mūsų krištolinio sąžiningumo seimūnus, begalinio gerumo ir darbštumo verslininkus, geraširdžius valdininkus, sąžiningus mokesčių rinkėjus, paslaugius visokių tarnubų tikrintojus? Žmonės turėkite sąžinės - labiausiai man gaila mūsų verslininkų sūnų ir dukrų, kuriems gali tekti dirbti kai jūsų nebus. Taip suluošinsite jų jaunystę, atitrauksite nuo linksmų vakarėlių glamūriniuose klubuose, jiems bus sutrikdytos atostogos Ispanijos bei Prancūzijos kurortuose. Dar blogiau verslininkų žmonoms - jos bus priverstos palikti grožio salonus ir eiti dirbti - juk tai negailestinga. Štai aš į darbą atvykstu savo padėvėta " Ascona" - ryte mane pasitinka mano geradaris-verslininkas ir darbdavys. Jis maloniai man ryte sako " Bl... varyk dirbti - nieko jūs kurv... čia nedirbate" . Po to atvyksta jo žmona su visureigiu nauju " KIA" ir liepia man jį nuplauti - " Nuplauk mašiną vistiek nieko nedirbat ir tau mokam beprotiškus pinigus" . Po to atvyksta verslininkų sūnus - jis dažnai būna pavargęs, nes yra populiarus žmogus, jis dirba su visuomene - vakarus leidžia klubuose ir būna pavargęs. Tas jaunas nuostabus žmogus tik įėjęs šaukia " Nu bl.... kurv..., tai ką bl... nieko nedirbat, o algų norit?" Labai nuostabus žmogus, gal kiek ir grubiai pasako, bet jo akys labai geros - grynai kaip Gelažniko Mariaus, kuris irgi manau šviesus žmogus.
2011-01-21 12:20Vladimir (sovietikus@one.lt)
KIRKILO VYRIAUSYBES SKOLA DAR 2008-2009 METAIS KIEKVIENO LIETUVOS PILIEČIO BUVO TIK 5187 LITAI,O DABAR KUBILIUS DEKA NEADEKVAČIU SAVO VEIKSMU LIETUVIUS JAU PRASISKOLINO IKI 27000 LITU -KAS IR KAIP VALDO LIETUVA JUS ŽINOTE-KĄ DARYSITE TOLIAU ,,PROFSAJUNGAS,,?
2011-01-20 20:34Pagiežingam
Bet juk buvome Baltijos kelyje...
2011-01-20 20:12Pagiežingas
Atleiskit,ar yra ir ar gali būti dabartinėje realybėje Lietuvoje nekorumpuota partija?
2011-01-20 10:28G.
Konservatorius nuo baudžiamosios atsakomybės saugo senatis
Seimo Darbo partijos frakcija gavo atsakymą iš Kriminalinės policijos biuro dėl pareiškimo apie politinės partijos Tėvynės sąjunga galimai įvykdytą nusikalstamą veiką. Kriminalinės policijos biuro tyrėjos pasirašytame rašte teigiama, kad galimai netiesėta konservatorių veikla nebus tiriama dėl suėjusio senaties termino, numatyto už tokius nusikaltimus.
Darbiečių turimais duomenims, Tėvynės sąjunga 2005 m. užsiminėjo galimai nelegalia komercine veikla, iš kurios gautomis lėšomis galėjo finansuoti savo partiją. Lietuvos Respublikos Baudžiamasis kodeksas numato baudžiamąją atsakomybę juridiniams asmenims už vertimąsi veiklomis, kurios yra nenumatytos jų steigimo dokumentuose. Taip pat Lietuvoje draudžiama finansuoti politines partijas iš šaltinių, kurie nenumatyti įstatymuose.
Kaip pažymima kriminalinės policijos biuro rašte, už minėtos veikos padarymą baudžiama bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu, tačiau Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato, kad baudžiamasis procesas negali būti pradedamas, jeigu suėjo baudžiamosios atsakomybės senaties terminas. Baudžiamojo kodekso 203 straipsnyje už šios veikos padarymą yra nustatytas penkerių metų senaties terminas.
„Mes neabejojame, kad minėtus faktus turėjo savo laiku ištirti ir teisėsaugos institucijos, ir Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), nes ši informacija kasmet buvo teikiama šitoms institucijoms. Jos turėjo nustatyti, ar nebuvo padaryta nusikalstama veika ir žala valstybei. Kyla klausimų, tyčia ar netyčia nei VMI, nei VRK savo patikrinimuose neatkreipė dėmesio į įtartiną konservatorių prekyba nekilnojamuoju turtu, nors apie tai pasirodydavo nemažai informacijos žiniasklaidoje. Tuo metu konservatorių partijos vadovu buvo dabartinis premjeras Andrius Kubilius. Štai nuo ko prasideda korupcija ir valstybės bei teisėsaugos institucijų tarnystė atskiroms politinėms ir verslo finansinėms grupuotėms. Manau, kad šiuos faktus turi principingai įvertinti Seimas ir apsvarstyti galimybę sudaryti komisiją politiniam šių galimų nusikaltimų bei VMI ir VRK aplaidumui įvertinti“, — sako Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai