2020 m. rugpjūčio 13 d. ketvirtadienis - 11:54
   

Sausio 16-ąją - išeiti be leidimo?

«
Autorius: Pašalinis - Viso pranešimų: 12 - Tema sukurta: 2011-01-05 08:35:54
2020-06-03 00:50Andrea Scholes (calvinlarry207@gmail.com)
Laba diena visiems, noriu pasidalinti turima patirtimi su dr. Ajayi. Jis yra labai galingas žmogus, kurį palaimino jo priekinis tėvas padėti žmonėms, turintiems įvairių gyvenimo problemų. Aš išgyvenu blogesnį savo gyvenimo etapą, nes mano vyras man pasakė, kad nori skyrybų iš niekur, paklausiau jo, kur suklydau, tačiau jis man nieko neatsakė, o jis išsikraustė iš namų. Tai buvo tikrai įtempta, todėl laukiu pagalbos, kai sutikau dr. Ajayi burtininkas internete, po tam tikrų konsultacijų paaiškinau jam savo būklę ir sužinojau, kad mano vyras dirba su sekretoriumi darbe ir jis yra prižiūrimas jos, o didysis rašybos rašytojas man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš laikiausi jo nurodymų, šiandien aš Aš didžiuojuosi moterimi, sakydama, kad mano vyras yra namuose su manimi, ir mes tikimės, kad mūsų antrasis vaikas bus dėkingas rašytojui Ajayi, jei jums reikia rašybos keitiklio pagalbos iškilus bet kokioms problemoms. tinkamas asmuo, norintiems tobulo ir tikroviško gyvenimo aprašymo lt. Susisiekite su jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com
2011-01-15 07:21To Marija
Skystaprociu siame tinklapy netruksta. Ale isiverze ir konservu berete. Nieko nepadarysi i sovetmeciu tokios snipinejo einancius i baznycia, dabar skundineja zmones, norincius isgirsti ar pasakyt tiesa apie Landsbergio scenarijus.
2011-01-14 21:42Marija
Tik praėjo sausio 13-osios dvidešimtmetis.Per TV,ačiū jai,buvo parodyta daug anas dienas primenančių informacinių filmukų.Man kilo tokia nemaloni analogija tarp ten parodytų ,,jedinstveninkų" ir užsispyrusių
sausio 16d ruošti mitingą kartu su prorusiška Paleckio partija,profsąjungiečių.Po buvusių riaušių. Gal visgi sugebėtų profsąjunga kalbėtis žmoniška kalba.Šiandien,ačiū Dievui, išgirdau,kad mitingas atšaukiamas ir,svarbiausia, atsiribojama nuo
Paleckio kompanijos.Sėkmės Jūsų pokalbiams.
2011-01-14 16:52redas
Vis labiau ryškėja elementarus kriminalinis niuansas. Kas valdo kontrabandos srautus į Lietuvą, tas valdo ir Pagėgių rajono politiką. Įskaitant kontrabandininkų šeimas, galimus tarpininkus ir kontrabandines prekes pigiau perkančius rinkėjus, situacija gaunasi sudėtinga. Paksoidinė " tvarka ir teisingumas" vėl turi nemažai šansų. Dažnas gali paklausti, o kas kaltas? Ir vėl tenka grįžti prie vis labiau įkyrinčios kontrabandistų siautėjimo pasienyje temos. Vėl reikia aiškintis, kas jiems šiame " versle" padeda ir ar nėra tų padedančių tarpe teisėsaugos institucijų darbuotojų ir politikų. Kaip galima suprasti Seimo Komskiui labai tinka turėti brolį rajono merą K.Komskį. Toks ir pats gali laisviau " otkatų" prisigraibyti Seimo tokį komiteto pirmininko lygmenyje " stogą" turėdamas. Paskui to paties rajono pensininkai ir kiti socialinių išmokų gavėjai skundžiasi, kad tos išmokos yra tokios, kokios yra. Tada kiekvienas toks pilietis gali paties savęs paklausti už ką jis balsavo per savivaldybių rinkimus? Ar už klestinčią kontrabandą ar už teisingai mokamus mokesčius į valstybės biudžetą? Kiska tonka.
2011-01-09 23:48Stebėtojas
Jus čia apie ką...? galima kalbėti daug apie ką, aptarinėti globalias problemas ir jų sprendimo budus, bet pagrindinis klausimas – ar nuo to kas keisis, ar pasikeis, ar tas aptarimas ką įtakos...?
Manau ne, na kai kas partepsiąs kojinėm, bet sekantis NS neišvengiamas, nes pinigai lemia viską, jai ne jie, tai jų kiekis. Aplamai skaitau bent kokia polemika šio klausimu yra tiesiog bergždžias reikalas.
2011-01-09 19:32Vladimir (sovietikus@one.lt)
Nėra pas mus Lietuvoje dar daugumoje tokių, kaip Eugenijus Misiūnas ,nes čia vis EGZISTUOJA nedemokratinė valstybė, nes tą ką ,,JIE,, padarė su tikru Lietuvos prezidentu gerbiamu Rolandu Paksu ir yra nusikaltimas prieš visuomenę.......O JAI TU ATVIRAI PRADEDI SAKYTI TIESA- tave žemina tie ,kurie gauna pinigus iš valstybės ,,už profsąjunginį ,,darbą-AR TAI PROFSĄJUNGOS?GĖDA,BET TAI ŠIOS DIENOS TŲ,,PROFSĄJUNGŲ,, DARBAS,.KURIOJE YRA IR MAN PRITARANČIŲ ,BET IKI ŠIOL BIJANČIŲ ,KAD NEDUOS JIEMS PINIGŲ UŽ JŲ ATLIKTĄ GERĄ,,DARBA PROFSĄJUNGOSE,,-FAKTAS IR 100 PROCENTU-gaila man ju ir tiek.ESU NORS IR PAPRASTAS DARBININKAS ,PROFSAJUNGIETIS ,POLITIKAS IR BUVES SSSR KARYS IR NEKADA IR NEKUR NEBIJOJAU PASAKYTI TIESOS IR TESIAI Į AKIS TIEMS ,KURIE SKRIAUDE DARBO ŽMONES..........VYTAUTAI, MES NEPRIKLAUSOMOS JUNGTINĖS PROFESINĖS SĄJUNGOS SU TAVIMI IR SU JUMIS EISIME VISADA -KVIESKITE IR REIKALAUSIME TO ,KAS MUMS PRIKLAUSO,KAIP ES GYVENANTIEMS PILIEČIAMS!!!!!
2011-01-09 19:11To Bakui
Bako renginiai su trispalvėm, Lietuvos himnu, partizanų dainom ir šiukštu be raudonos spalvos. Jo profsąjungos - patriotinės.
2011-01-09 18:44Bakui
Tai kodel to pats nedarai?Pats toks pat profsajungietis esi,ar tik vaidini ji.?
2011-01-09 14:51Vytautas Bakas
LPSK reikalavimai turėtų būti koreguojami įtraukiant atšaukti įstatymus, varžančius susirinkimų laisvę, nustatant reprezentatyvias miestų vietas, kuriose nereiktų leidimo susirinbkimo organizavimui ir reikalaujant greito ginčų dėl susirinkimų laisavės pažeidimų nagrinėjimą.
Taip pat laikas profesinėms sąjungoms reikalauti, kad generalinė prokuratūra pradėtų tyrimą dėl trukdymo teisėtai profesinių sąjungų veiklai, kuomet buvo persekioti konkretūs lyderiai ir draudžiami susirinkimai. Nesvarbu, ar trukdantysis yra politikas, premjero patarėjas ar kitoks veikėjas. Neleisti rinktis yra ne politika, o nusikaltimas.
2011-01-05 11:18JS
O juk 2009 m. sausio 16 buvo išties įspūdinga , net "iškėlus už skliaustų" (jei jau taip reikia atsiriboti) langų daužymą, į kuriuos fašistuojanti valdžia kaip kokioje Baltarusijoje atsakė guminėmis kulkomis.
Siūlau tą renginį vėl prisiminti LP fotoreportaže.
http://picasaweb.google.com/redas.profas/PROFESINESSAJUNGOS2009MSAUSIO16AJA?feat=directlink
2011-01-05 08:41Eugenijus Misiūnas
„Mes niekada neprašom, mes tik pranešam, kur ir kada rinksimės, pavyzdžiui, rinksimės Atminimo sode (Garden of Remembrance), žygiuosim O’Connello gatve iki parlamento, kur įvyks mitingas,“ – taip man atsakė Kieranas Allenas, vienas iš Socialistų darbininkų partijos (Socialist Workers party) vadovų, kai jo paklausiau, ar pasitaiko atvejų, kad Dublino valdžia nepatenkintų prašymo organizuoti eitynes ar mitingą. „Pabandytų kas uždraust, – pridūrė, – tokio dalyko čia niekas nesuprastų“.
Susirinkimai nėra draudžiami, nors Airijos valdžia, kaip ir visos valdžios visame pasaulyje, bijo savo žmonių ne mažiau nei Lietuvos valdžia. Ji būtų labai patenkinta, jei piliečių aktyvumas šalies gyvenime apsiribotų balsavimu per rinkimus. Žmonių reikalavimus ji norėtų išgirsti iš profsąjungų lyderių, o ne aikštėse ir gatvėse, bet uždrausti naudotis viena iš pamatinių demokratijos laisvių – susirinkimų laisve – Dubline niekam nešauna į galvą.
Užtikrinti tvarką patikėta gardai (policijai), kurios pagrindinė užduotis – nukreipti ar sustabdyti transporto eismą, kad protestuotojai galėtų saugiai pražygiuoti. Be abejo, kai tvarkos palaikymo pretekstu garda persistengia, ji išprovokuoja demonstrantų pasipriešinimą. Vien per praėjusius metus Airijoje demonstrantai buvo priversti gintis bent keletą kartų. Taip atsitiko, kai per daug uolūs tvarkos palaikytojai, raiti ant arklių, pasuko tiesiai į tūkstantinę studentų minią. Protestuojantiems studentams tuomet neliko nieko kito, tik gintis.
Praėjusią vasarą per vieną mitingą, kurio liudininku ir pats buvau, – kai keli šimtai anarchistų ir SWP aktyvistų pabandė pro pravertus vartus įeiti į parlamento kiemą ir pareikalauti iš parlamento narių pasiaiškinimo, kodėl mokesčių mokėtojų pinigais jie gelbsti bankus, – saugantys parlamentą gardos pareigūnai išsitraukė gumines lazdas ir pradėjo talžyti žmones. „Sky news“ tuomet nutraukė programą ir pranešė, kad demonstrantai Dubline šturmuoja parlamentą.
Bet net ir tuo atveju niekas nešaudė į protestuojančius žmones, kaip prieš du metus atsitiko Vilniuje. Po to niekas nesugalvojo žmonėms uždrausti reikšti savo nuomonę ar nurodinėti, kur ir kada jie gali rinktis – prie parlamento ar ten, kur protesto organizatoriai mano esą tikslinga. Airijoje net ir valdžios atstovai dar pajėgia suprasti, kad tai būtų didžiausias demokratijos pažeidimas, nors dėl protestų ir opozicijos jie priverti skelbti pirmalaikius rinkimus.
Vilniaus ir Lietuvos atveju, deja, yra kitaip. Stebiuosi, kaip Lietuvoje gyvenantiems žmonėms neužverda kraujas matant tokį valdančiųjų dviveidiškumą, juk jie, skubėdami smerkti Baltarusijos milicijos veiksmus, patys elgiasi ne kitaip, jei ne dar šlykščiau. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos ir Socialistinio liaudies fronto sausio 16-osios protesto mitingą, planuojamą prie Seimo, valdininkai siūlo rengti Kalnų parke.
Kitaip kaip pasityčiojimu iš žmonių to niekaip nepavadinsi. Juk jie ruošiasi protestuoti prieš dabartinę Lietuvos valdžią, o ne dainų dainuoti, rungtynių stebėti ar slidinėti – dabar ten sniego iki kelių. Tokios valdžios patyčios tęsiasi jau ne vieni metai – daugybė mitingų ir demonstracijų buvo uždrausta arba leista juos rengti kuo toliau nuo valdžios institucijų. Visa tai buvo daroma sugalvojant pačius juokingiausius pretekstus ar tiesiog pasakant, kad gali nepavykti užtikrinti tvarkos.
Niekas nesikeičia. Sausio 16 d. mitingo organizatorių vietoje nepaisyčiau draudimų ir pakviesčiau žmones susirinkti tada, kada yra nuspręsta, ir ten, kur yra nuspęsta. Pranešti, o ne prašyti!
Kodėl gi nesusirinkus Katedros aikštėje, kur daugiausia vietos ir iš kur patogiausia pražygiuoti Gedimino prospektu iki Seimo. Laikas atsiimti aikštes ir gatves, kurios priklauso visiems gyventojams, o ne nuolankiai prašyti juodaskvernių ir Vilniaus biurokratų leidimo jomis naudotis.
Matyt dar per mažai pykčio žmonėse susikaupę. Šiandien daugiau kaltinčiau pačius protesto organizatorius, o ne valdžioje sėdinčius – dar neaišku, kas labiau kinkas virpina. Jau seniai laikas suprasti, kad iš šitos valdžios nieko gero nesulauksi. Baltarusiai, nors ir valdomi „paskutinio Europos diktatoriaus”, bent išdrįso išeiti į gatves ir aikštes, o „drąsios Lietuvos” gyventojai tūno sulindę į krūmus vadinamosios demokratijos sąlygomis ir, geriausiu atveju, „protestuoja” uždaruose kiemeliuose arba, kaip gėjų eitynių atveju, – už užtvarų, upės atskirti nuo miesto gyventojų.
Prieš 20 metų, sausio 13-osios vakarą, prie Seimo atsivežiau du savo keturiolikos-penkiolikos metų auklėtinius, Lietuvos klasikinių imtynių rinktinės narius. Per nešiojamą radijo aparatą išgirdęs, jog į TV pastatą veržiasi kareiviai, nuvažiavome prie jo. Kai virš galvų ėmė švilpti kulkos, jausdamas atsakomybę dėl vaikų gyvybių, sukomandavu jiems slėptis už automobilio.
Šiandien pagalvoju: nejaugi buvo verta rizikuoti, nejaugi L. Asanavičiūtė, mano kraštietis R. Juknevičius ir kiti žuvo tik dėl to, kad Lietuvoje valdžią uzurpuotų godžių nutukusių katinų klanai, kurie ne tik nuskurdino didžiąją žmonių dalį ir privertė šimtus tūkstančių emigruoti iš šalies, bet net išdrįsta varžyti pagrindines laisves.
Jei šiandien gyvenčiau Lietuvoje, ateičiau prie Seimo ne tik sausio 16-ąją, bet ir sausio 13-ąją. Pratęsti tai, ko nepabaigėme.
2011-01-05 08:39Profsąjungietis
Jei valdžia smaugia konstitucines laisves - susirinkimų laisvę, šlykštus įstatymas dėl "okupacijos neigimo" neigia nuomonės ir žodžio laisvę - tai gal sausio 16 iš tikrųjų surengti taikią demonstraciją be jokių leidimų. Juk demokratinėse šalyse leidimų nereikia, reikia tik pranešt policijai, kuriomis gatvėmis eisi, kad prižiūrėtų eismą ir tvarką.
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai