2020 m. rugsėjo 26 d. šeštadienis - 1:23
   

„elito“ šokiai aplink lovį, arba kaip mes prarandame valstybę

«
Autorius: demokratija.eu - Viso pranešimų: 19 - Tema sukurta: 2010-10-27 20:43:55
2010-11-13 11:47Pagiežingam
Pilietinė visuomenė - Prancūzijoje. Bet ji ne tavo skonio. O tavo giriami skandinavai (ten profsąjungoms 100 metų!) taip pat kas trečią dieną streikuoja. Matyt, ten nėra tokių gerų darbdavių kaip Lubys, ar ten žmonės nėra veršių tauta.
2010-11-12 21:00O gal reikia pas gydytoją?
Pagiežingam reikia gydytis. Jam visur vaidenas homo sovetikai, o pats blogiau už Landsbergį demonstruoja paranojos simptomus. Kaip žinoma, tai buvo Stalino ir po jo išlikusių bolševikų liga: kas ne su mumis (šiandien - kas ne su kapitalistu), tas prieš mus (prieš Baltijos kelio iškovojimus, ty Lietuvą). Nenustebčiau, jei Kubilius pasikviestų Pagiežingąjį į pataraėjus. Nenustebčiau, jei tuos, kurie prieš Nacionalinį susitarimą, Pagiežingas patartų išsiųsti į Pravieniškes persiauklėti, kaip darė Smetona.
2010-10-30 15:57Pagiežingas
Vėl gi daug gražių(net teisingų) žodžių...Bet esmė vėl ta pati,chomosovietikusinė.Arba kažkas kažką turi padaryti vietoje manęs,kad būtų gerai,arba griauti ir laužyti,t.y. revoliucija,kaip siūlo autorius.
O juk teisingai pastebėta,kad demokratija ir Valstybė-tai mes.Tik išvados ne visai teisingos-kad gerą valdžią turėjo kažkas mums atnešti,mes sau sėdėsime ir lauksime,na, daugiausia paburbuliuosime ar pašūkausime.
Taigi,išvada.Kokie esame patys,tokios ir valdžios verti.Jei nepasikeisime patys,nieks nieko neatneš.
Aš jau padariau savo išvadą.Mano karta,net jaunesniųjų karta(kaip straipsnio autorius) nueis į kapus,tik po to po truputį atsiras demokratija bei pilietinė visuomenė.Duok Dieve,kad nekiltų kokių kataklizmų,kol jie pasieks tuos kapus.
2010-10-30 14:31Algimantas
Didžioji šios „elito“ dalis yra kriminaliniai nusikaltėliai ir kol nebus įsteigtas (Liaudies tribunolas), tol Lietuvos valstybėje klestės valstybinė organizuoto nusikalstamumo mafija.
Tai tokios tokelės - mirštanti tauta visai be ateities per sukčius ir vagis visuose valdžios ir vadybos ešelonuose.
2010-10-30 14:10Nužmogėjas " Elitas"
Visa bėda, kad Lietuvių tauta iškovojusi nepriklausomybę, paskutinius 20 metų praleido euforijoje. Ištrūkę iš lygiavos socialinių santykių kiekvienas pilietis kiek įmanydamas, tik ir veikė, kad susikurtu sau ir savo vaikų turtingesnę ir sotesnę aplinką ir ateitį . Visiškai nusišalinę nuo savo tautos ir valstybės interesų, aklai tikėdami, kad mūsų tautos vadai – „Elitas“ (politinė ir akademinė bendruomenė) juos atvedę į nepriklausomybę, sąžiningai tarnaus tautai ir kurs tautinės valstybės ateitį. Bet kaip mes matome tas „Elitas“, kuriam tauta, aukodamasi savo gyvybės kaina (sausio 13 įvykiai), dirbdama pasiaukojančiai, išlaikydama „Elitą“ savo darbo vaisai, tikėjo ir puoselėjo viltis. O šitie veikėjai, išvogė ir sunaikino pagrindinius valstybės pamatus. Pramonę, mokslo įstaigas (kurios šiandiena ruošia popierinius specialistus) mokyklas ir t.t.. Sunaikino ir išniekino moralinių ir dvasinių vertybių pagrindus, bet kokį pasitikėjimą, Lietuvos kaip valstybės garantu ir savo tautiečiu. Vienu žodžiu padarė neišmatuojamą žalą Lietuvos tautai. Kalbėti apie tautos ateitį, beviltiškas ir beprasmiškas laiko gaišinimas. Kol nebus atstatytos vertybių sistemos, tol nesugrįš Lietuvos piliečiu pasitikėjimas Elitu ir Valstybe. Bet tai grandiozinis darbas ir gali užtrukti dešimtmečius.
Kaip mes matėme ir žinome visa vakarų valstybių „demokratija“ gal išskyrus kelias (Norvegija, Švedija, Danija, Suomija ir t.t.) buvo pasiekta nepaliaujamais kasmetiniais streikais ir riaušėmis, dar visai neseni prisiminimai Prancūzijoje Belgijoje, o dabar Graikijoje. Nei vienos valstybės piliečiams nepavyko be streikų be prievartos išsikovoti savo prigimtinių teisių iš (Popierinių lėlių klanų) priespaudos ir tyčiojimosi . Deja bet ir šitos pastangos nedavė pakankamų vaisių. Šitie klanai iš pertekliaus ir nuobodulio nežino kaip išsidirbinėti, supuvo su savo morale ir traukia visą civilizaciją į amoralumo bedugnę. Klesti sekso industrija, prekyba žmonėmis, homo seksualismas, pedofilija, korupcija ir visa tai auga, bet nemažėja. Tai štai tik maža dalis Lietuvos intelektualų, dar bando desperatiškai priešintis šitai lavinai . Labai apgailestauju, bet tie žmonės kurie turėtu vadintis tautos Elitu supuvo ir nužmogėjo, apart tų - pas kurios dar atsibudo sąžinės jausmas, ( tai labai mažas procentas). Tikrąja prasme bando išgelbėti tautą.
Ačiū jiems už tai ! Linkiu visiems ištvermės.
2010-10-30 14:09Partijų veidas
Jau prisižiūrėjome partijų, viena nuo kitos besiskiriančių tik pavadinimais. Koktu nuo jų darosi. Pats laikas visoms susivienyti į vieną politinių prostitučių ir aferistų partiją...
2010-10-30 14:09Analogija
Kažkada SSSR Politinį biurą vadino "geriausiais Tarybų Sąjungos senelių namais". Mes nepriklausomoje Lietuvoje turime geriausią kiaulių šėryklą ir patį didžiausią lovį...
2010-10-29 22:34Pensininkui
Gal gali paminėti Lietuvos valdžios vyrų, kurie būvo tikri patriotai ir rūpinosi visais lietuvių tautiečiais ir katro nors luomo reikalų nekėlė aukščiau, taip sakant visiems buvo lygiai teisingi.
2010-10-29 20:04straipnsio autoriui
ar gali būti vieninga tauta? ar suderinami Seime posėdžiaujančio milijonieriaus ir jauno gabaus universiteto dėstytojo šeimos interesai? ko siekia seimūnas ir ko siekia jaunas padorus negrobuonis ir į verslą nelinkęs matematikos daktaras? ką daryti, kad bent seime šis jaunas mokslininkas turėtų savo gynėją?
2010-10-29 19:14JS - Zigmui
Ačiū Zigmui, kad bent mano amžių pagerbė. Tiktai - atvirai kalbant - amžius nėra nuopelnai, kad juos derėtų pripažinti. Jei gimė durnas, tai ir mirs durnas. Jei gimė šizoidas, tai ir suaugęs bus šizoidas, ir mirs toks.
2010-10-29 18:45Pensininkas
Autoriui aciu uz tiesa. Bet kur rasti TIKRUS LIETUVOS PATRIOTUS, vertus buti musu valstybes vadovais? kur jie? dabar tik monkurtai, su didelemis kisenemis ir be morales ir garbes. Ir vis tos pacios pavardes. Kada mes juos issluosim i politini SIUKSLIU KONTEINERI.
2010-10-29 18:12Zigmui
Jei ne jo, tai kieno? O pats per savo gyvenimą nors kartą ar sugebėjai parašyti ką nors panašaus?
O aplamai, ką pas tamstą klausti, jūs gi net bado akcijos nesugebėjot tinkamai suorganizuoti, pritrūko badautojų, paprastą dalyką ir tą sužlugdėte. Atrodo irgi tamsta esat garbaus amžiaus, o elementarių dalykų nesuprantat ir nesugebat. Na patrepsėjot kojom, va užgimsta nauja apgaulė, nauja nacionalinė sutartis, valdžia centrams numes pinigėlių, o ką gausi tu, ką gaus tavo nariai – nieko.Iš tavęs ir toliau atiminės pensiją, tavo nariams toliau pjaus algas, ilgins darbingumo amžių, dėl nepakankamo finansavimo pjaus etatus. Tai gal laikas pradėti tamstai mąstyti, suprasti kas yra kas, apsispręsti, ar tu pelių generaliteto interesus atstovauji, ar narių. Sunku tamsta suprasti, ar tu iš tikro toks naiviai kvailas, ar tik apsimeti.
2010-10-29 17:06Zigmas
gerbkit bent žmogaus amžių. Ir sutinku su jo pastabom, tikrai, straipsniukas nors ir neblogas, bet baisiai jau ilgas, kas verčia abejoti, ar tai šio autoriaus darbas. Jokių asmeniškumų.
2010-10-28 17:06Monikai, Violetai ir kt
Iš tiesų JS nieko nenuveikė Lietuvai. Na, ne visiškai nieko. Jis ją reguliariai tręšė, o kai pakratys kojas - galutinai ją patręš. Gėda, kad tik tiek jis padėjo Lietuvai.
2010-10-28 15:52Monika
Gerbiamas JS, o ką jūs asmeniškai esate gero padaręs Lietuvai, be to, kad administruojate tinklapį. Kur jūsų asmeninės įžvalgos, pastebėjimai ir mintis. Man atrodo, kad tai, ką įžvelgia ir tiksliai įvardija Rimas, net seni PS šilai nesugeba pastebėti, arba apsimeta, kad nepastebi, manau svarbiausiai yra pačio straipsnio esmė. Aš gerai pažįstu Rimą, jis yra užaugęs mišrioje (tautine prasme) šeimoje, gal dėl to ir yra klaidų straipsnyje, bet didesnio patrioto ir norinčio padaryti žmones, kurie gyvena Lietuvoje, laimingesniais tikrai nesu sutikęs. O Jūs aš manau turite asmeninių priežasčių jį ir jo mintis žeminti.
2010-10-28 10:20Violeta
labai įdomus straipsnis, jaučiasi, kad autorius nemažai skaito ir sugeba įdomiai pateikti kitiems žmonėms sudėtingus dalykus paprastai.
2010-10-27 21:46R. A. to: JS
Pirmas dalykas, ten nei vieno žodžio nėra iš Račo straipsnių ir tik maža apibendrinta dalis paimta iš Kęstučio Jaskevičiaus knygoje „Valstybės atėmimas“, visa kita mano. Bet jai tai užima vietos, ar dar kokiais nors jūsų kampais yra nepageidaujama, yra toks migtukas DELETE. Aš dėl to nesudarau jokių problemų. Manau šiais kampais jus mano nuomone žinote.
2010-10-27 21:11JS
Mielas Kolega Rimai. Na, paskelbei šį ilgą straipsnį tinklalpyje "eu". Yra ten neblogų atsiliepimų apie jį. Tačiau įmetei jį ir į HaidParką - visą, ilgą. Kodėl? Atleisk, tokių ilgų straipsnių skaityti - jeigu jie parašyti ne Just. Marcinkevičiaus ar, pavyzdžiui, tokio talentingo žurnalisto kaip Račas, - niekas nesiims. Aš jį tik peržiūrėjau: žinomi dalykai, kitų - tikrų specialistų - jau išdėstyti.
Ar negalėtum, Rimai Armaiti, kitą kartą panašų straipsnį suglaudinti į dvi pastraipas (jei tai sugebi) ir tik tada mums pateikti?
HaidParkas - atviras ir laisvas visiems. Bet norėdami, kad mūsų kalbų (rašinių) kas nors iki galo klausytųsi - nusistatykime bent kokį reglamentą!
Be to, kas mėgsta Tavo rašinius - žino, kur juos rasti, kaip ir šitą - jau paskelbtą demokratija.eu.
PS. Siūlau skaitytojams padiskutuoti dėl mano nuomonės apie tokius ilgus "teorinius" straipsnius.
2010-10-27 20:45„elito“ šokiai aplink lovį
Kas yra valstybė, jei paklaustume eilinių piliečių, jie atsakytų, Valstybė - tai mes.
Mes išrenkam valstybės (mūsų) valdytojus, kad jie mumis pasirūpintų. Kaip vienas politikas pasakė <...Valstybė yra įpareigojama per visas savo institucijas – parlamentą, vyriausybę ir teismą neišgalintiems savo piliečiams sukurti žmogaus vertą egzistenciją, stiprinti jų gebėjimą gyventi... Valstybė įpareigojama kovoti su bedarbyste, palaikyti valiutos stabilumą, kurti sveikatos, laisvalaikio institucijas, saugoti gyvenamąją aplinką, globoti asmenį krizių ir skurdo atvejais (liga, bedarbystė, senatvė, verslo ar darbo negalia ir kt.) priešintis egzistuojančiai reikmenų stygiaus raidai...>. Apmaudu, bet nūdienos valdytojų veiksmai yra priešingybė net jų pačių rašytoms rinkiminių kompanijų, partijų programoms ir jose išdėstytiems tikslams, pasireiškiantis ciniškais antisocialiniais veiksmais. Nes valdytojai tarnauja tiems, kas juos dosniai maitina – oligarchams.
Sakyčiau, valstybei reikia, kad pagrindinę valstybės valdytojų grupę sudarytų savo srities profesionalai. O kaip yra mūsų valstybėje – ką gali suprasti VRM reikaluose matematikas R. Palaitis, ką apie krašto apsaugą supranta medikė R. Juknevičienė, ką apie susisiekimą supranta politologas E. Masiulis ir t.t
Gaila, bet kai kas valstybę jos valdymą ir tikslus supranta kitaip.
Pas mus valdytojai yra tie, kurie nori valdyti. Kurie mano, kad gali valdyti. Kurie žino kaip tapti valdytojais. Arba galvoja, kad jie nusipelnė valdyti. Bet realiai tesugeba tik nušvilpti ar prašvilpti. Visų jų tikslas - valdžia ir kuo didesnė. Gaila, bet jų, t.y. dabartinių valstybės valdytojų „mūsų gelbėtojų ir gerovės gerintojų“, o tiksliau mūsų kvailintojų valdymo pasekmės tokios, kad daugiau nei 700 tūkst. mūsų tautos žmonių skursta. 50 tūkst. Lietuvos žmonių gyvena giliame skurde ir stengiasi išgyventi už mažiau nei 3 Lt per dieną. Lietuvoje ir toliau sparčiai didėja socialinė nelygybė, alkani pensininkai, basi pareigūnai, mokytojai, medikai, kas paskatino masinę tautiečių emigraciją. Sunaikintas ir toliau naikinamas smulkus ir vidutinis verslas.
Paanalizuokime, kas gi tie pagrindiniai paskutinius 20 metų besikaitaliojantys mūsų valdytojai.
PAGAL IMHOFFO DĖSNĮ:
Biurokratinė organizacija labai panaši į užterštą rezervuarą: pačios didžiausios šiukšlės visada pakyla į viršų.
TS-LKD - krikštatėvis V. Lansbergis, tai Sąjūdžio nubyrėliai, kalbant kitaip, tai trečiojo ešelono neįvertinti nomenklatūros nevykėliai. Teisėsaugos atžvilgiu jie mano kitaip, teisėsauga turi dirbti, bet tik jiems. Tam į svarbius postus proteguojami politiškai patikimi savi žmonės, o kam tai nepatinka, tampa priešais arba nusikaltėliais, nesvarbu kokiais, kalbant paprasčiau, kas ne už TS-LKD, arba atsisako juos remti, tas prieš Lietuvą, ant tokių užsiundinama teisėsauga, skant būtų ką, o už ką visada suras. Tam veikia per ilgą laiką socialdemokratų sukurtas ir TS-LKD patobulintas ištisas kompromitavimo, šmeižto ir skaldymo mechanizmas. TS-LKD supratimu, viskas daroma vardan valstybės t.y. TS-LKD, o jų pagrindiniai lyderiai ir ideologai bus minimi istorijos vadovėliuose, kaip vieninteliai, neklystantis, teisingi ir nepakartojami, nes Valstybė - tai TS-LKD.
Socialdemokratai – krikštatėvis A. M. Brazauskas, tai sėkmingai sovietmečiu gyvenusi komunistinė nomenklatūra, kuriuos jų supratimu, kaip sovietmečiu, taip ir dabar neturi teisės liesti jokie organai, jokios teisėsaugos struktūros. Jų dėka buvo sunaikinta teisėsauga, nes tai jiems trukdė „kompetentingai, vardan tos Lietuvos, kilniaširdiškai valdyti“, išdalinti tarp savų valstybinį t.y. mūsų visų turtą, skant ko nespėjo saviems išdalinti TS-LKD, projekto kodinis pavadinimas buvo „prichvatizacija“. Dalino saviems, nes Valstybė jų supratimu buvo tada ir yra dabar socialdemokratai.
Prezidentė - Dalia Grybauskaitė, krikštatėvis ir mokytojas A. M. Brazauskas. Puiki šou ir viešųjų ryšių specialistė. Valdžia daro, ji pritaria, bet puikiai moka dėl nepopuliarių spendimų persukti kaltės rodykles ant Kubiliaus ir vyriausybės, puiki giljotinos panaudojimo specialistė. Veiksmų seka standartinė, nepopuliarūs sprendimai kritikuojami, bet galutiniam rezultate viskas baigiasi palaiminimais. Tautos akyse ji yra gera, o Kubilius ir jo vyriausybė bloga ir visas tas farsas tik dėl reitingų ir populizmo. Jos ekscelencijai nepaklusti ar prieštarauti negali niekas, kiekvienas jos nurodymas, kad ir pats absurdiškiausias turi būti nepriekaištingai įvykdomas, kas to nesupranta, pakliūna po giljotina, nes Valstybė - tai D. Grybauskaitė, o ji yra svarbiausias mūsų valdytojas.
Taip kaip gi gavosi, kad valstybės valdymo pseudo žinovams pastoviai sekasi mus kvailinti, o gi visai paprastai, tiesiog sugeba pasinaudodami viešąja erdve profesionaliai manipuliuoti ryžto efektais, tiesiog sugeba profesionaliai ir labai įtikinamai parodyti, kaip ryžtingai jie dirbs, kad pagerinti mūsų gyvenimą, kaip viską gražiai įgyvendins, į ryžto efektus investuojami milijonai, kas sugeba sukurti fantastiškiausius ryžto efektus, tas ir lieka prie lovio. Kalbant kitaip, kas sukurs gražiausią rinkiminės kompanijos uvertiūrą ir sugebės ja profesionaliau sugroti, tas įgauna pripažinimą ir mūsų valdytojų statusą. Bendroj sumoj gaunasi viskas labai paprasta ir elementaru. Tik pamirštamas vienas dalykas, kad uvertiūros kūrimas brangiai kainuoja ir tapus valdytojais, jie atidirba ne valstybei, t.y. ne mums, o tiems, kas investavo į uvertiūros kūrimą t.y. lietuviškiems All caponėms arba kaip dabar priimta vadinti oligarchams ir visa tai pateikiama kaip kilniaširdinga tarnystė mums. Todėl ir gaunasi, kad po rinkimų viskas pasibaigę kaip sapne, bet juk kitaip ir būti negali, juk tai tik paprasčiausi viešųjų ryšių triukai.
Teisingiausiai priežastis įvardijo A. J. Bačkis, <...Gyvybei kyla vis nauji pavojai, nes verslas turi teisę į maksimalų pelną, o politikai teisę į verslo paramą...>.
Vadinasi atkovojant nepriklausomybę, kažkur buvo padarytos istorinės klaidos - kur, kaip, kada, kokia ir kodėl...? Kaip išsigimusi saujelė save vadinanti „elitu“ sugebėjo iš mūsų atimti valstybę, kaip mes tapome „elito“ aptarnaujančiu personalu, dalyvaujančių jų režisuojamuose rinkimų ritualuose ir uždirbančiu jiems atlyginimus?
Labai teisingai viskas yra įvardinta Kęstučio Jaskevičiaus knygoje „Valstybės atėmimas“, sutrumpinus galima pasakyti taip, kad atkūrus nepriklausomybę, daug kas buvo padaryta nemokšiškai, paskubomis, deformavosi vertybės, buvo iškraipytos tradicijos, nutrauktas kartų ryšys. Piliečiai pavirto beteisėmis pasimetusiomis būtybėmis, kurių adaptavimas prie naujų sąlygų ir išgyvenimas nedomino tuometinių valdytojų. Mūsų visų situacijos nesuvokimo, nemokšiškumo, pasimetimo ir susitaikymo dėka valdytojai sukūrė savo gyvenimo taisykles suteikdami joms įstatymų pavidalą ir galias. Tiesiog gražiom prakalbom mūsų visų vardu, bet „elitinės“ savivalės rankomis išsaugant visus valstybės atributus buvo sukurtas demokratiškas fasadas. O iš tikro, patys to nesuvokdami sugrįžome į praeitį ir tapome feodaline valstybe. „Elito“ gyvenimo standartais tapo kerštingumas, pagieža, nenuoširdumas, dvigubų standartų taikymas, susipriešinimo kurstymas, dviveidiškumas. Aplink tuometinius lyderius susibūrė tokia pat chameleoniška dviveidė aplinka, atsirado dvigubi standartai, kurie pradėjo sparčiai plisti įgaudami drastiškiausio cinizmo formas. Greičiausiai būtent tada ir pasibaigė Sąjūdis, o valstybė pasuko susinaikinimo keliu. Mes tapome šunauja, runkeliais. Vieni tapo savi, kiti tapo valstybės išdavikais ir priešais.
Labai teisingai tai apibudino N. Makiavelis <...Tauta, susitaikiusi su kieno nors valdžios egzistavimu, nesugebėdama atskirti to, kas jai naudinga, o kas kenkia, nepažindama savo valdovų, o šie, nepažinodami jos, neilgai trukus vėl patenka į priespaudą, kuri pasirodo besanti dar sunkesnė nei ta, iš kurios ką tik išsivaduota...>
Bet šias įstorinęs klaidas dar įmanoma ištaisyti, tereikia jas suprasti ir pripažinti. Kad ištaisyti klaidas ir sugražinti prarastą valstybę, nereikia nei karu, nei revoliucijų. Receptai tam yra ir visiems žinomi, bet pamiršti, tam pakanka patiems sau pripažinti, kad valstybė yra mes, o ne save vadinanti „elito“saujelė, tam pakanka tiesiog jos nepripažinti, visur ir visame juos ignoruoti, nepripažinti ir nedalyvauti jų ritualuose, kuriuose jie veidmainiškai demonstruoja tautos vienybę, jų nepripažinimas lygus jų sukurtos sistemos ir taisyklių sunaikinimui.
Valdžios nepripažinimas – vienas iš būdų siekti tikslo. Valdžia gali pašalinti vieną ar kitą žmogų, bet pašalinusi vis vien neprivers jų paklusti. Galima sunaikinti visus gyventojus, bet neįmanoma privesti juos paklusti valdžiai.
Artėja savivaldybės rinkimai, po jų bus Seimo, nustokime klausytis jų sukurtų uvertiūrų, ignoruokime partijas, išrinkime nepartinius, juk jų tarpe yra pakankamai įvairių sričių specialistų, kurkite vietines bendruomenes ir kelkite, bei remkime gerai pažįstamus iš savo bendrovės tarpo asmenis, žinančius jūsų bėdas, bei pasiryžusius Jūsų interesams atstovauti kandidatus. Nepamirškite ir to, kad save vadinanti „elito“ hidra sugeba greitai adaptuotis ir kaip chameleonai keisti spalvas, jie jaučia savo baigtį ir bando, bei toliau įnirtingai bandys integruotis į įvairias NVO, bei vietines bendroves, bandys patys jas iniciuoti, nepripažinkite jų, neįsileiskite, o atstumkite ir pasmerkite, pasielkite su jais taip, kaip jie elgėsi su jumis, saugokitės ir jiems nuolankiai tarnavusių bei tarnaujančių pakalikų, nes jie tęs „elito“ pradėtą tautos genocidą.
Prisiminkite iš fizikos trečiąjį Niutono dėsnį - veiksmo ir atoveiksmio: jei vienas kūnas kokio nors dydžio jėga paveikia kitą kūną, tai tas kitas kūnas pirmąjį taip pat paveikia tokio pat dydžio priešingos krypties jėga. Kalbant paprastai, kiekvienas veiksmas iššaukia atoveiksmį.
Tegul pirmi mūšiai bus laimėti ne visur, o tik keliose savivaldybėse, bet tai bus didelio karo pirmų mūšių pergalės, kurių pavyzdžiu bus galima užkrėsti kitus.
Kelias sunkus ir sudėtingas, reikalaujantis iš kiekvieno asmeninės aktyvios pozicijos, kol tos pozicijos nebus, niekas ir nesikeis. Bet kitos išeities nėra, tik tokiu būdu gali lydėti sėkmė, bet jei eilinį kartą patikėsime eiliniu gelbėtoju, ar gelbėtojais, musų lauks visiška pražūtis.
Ir tepadeda mums visiems Dievas susigražinti prarastą valstybę.
šaltinis http://www.demokratija.eu/
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai