2020 m. birželio 1 d. pirmadienis - 21:07
   

Kreipimasis į "Solidarumo" Koordinacinę Tarybą

«
Autorius: Profsąjungiečiai - Viso pranešimų: 21 - Tema sukurta: 2010-09-20 11:15:12
2010-10-29 08:03Makliovija
Lenkiu savo žilą galvą prieš išmintį :)
2010-10-28 20:33Makliovyris
Makliovija - to Marijos radijas, kuris žinias nešioja po seimą ir kitur. Jai jauni, gražūs nepatinka, nes pati viso to neturi. Matot, jeigu žmogui gerai - tai jai baisi tragedija. Tikrų tikriausia Makliovija - kitaip kaimo boba, bet ir ta dar gudresnė. Žmones reikia mylėti m a k l i o v i j a.
2010-10-26 22:30Myliu
Ir aš myliu senmerges. Tai dar nepragręžti tyri šaltiniai.
Yra tokia graudi daina apie jas:
Tos vienišos, apleistos širdys -
kas jas paglostys, kas pridengs?
O tragiškos, kaip lūžę svirtys,
jau nepasiekiančios vandens.
Nežinau kas jas palaužė
gal pačios ėmė abejot.
Bet jos maldavo prašė šliaužė
po kojom raičiojosi jos
toliau nepamientam...
Mes vyrai tiesiog pražiūrėjom jas... Deja...
2010-10-26 22:28Tinklalapio redakcija
Daugiau gerųjų naujienų! Daugiau sveikinimų, gėlių ir eilėraščių, "Solidarumo" ir kitų profsąjungų nariai - mūsų bičiuliai! Haidparkas atviras visiems!
2010-10-26 20:12to makliovaja
Muliu Tave makliovaja
2010-10-26 18:59to makliovijai
a tai tu senmergė gal užtat taip ir pavydi visiems kurie yra laimingesni už tave . O aš tai ne senmergė turiu vyra ir pora vaikų ir visai nekompleksuota va jūs tai taip jei šitaip rašote.
2010-10-26 17:45Toks Makliovas
Pilinkaitė, pastebėjau, labai daili ir gabi mergina (dabar - gal jau motina ir žmona). Jeigu ji laiminga, tai sveikinu: ji to verta. Tik gaila, kad per greitai tapo priklausoma VIENAM. Dabar jau net akie s paganyt nebus galima. Tas Eugenijus greičiausiai pavyduolis, juk jis iš Rytų... Na, bet ne viskas dar prarasta, - palauksim, kol grįš į profsąjungas... O ta Makliovija - jeigu ji moteris, o ne koks gėjus - tikrai per greit paseno. O gal dar meilės nepatyrė. Kai patirs - supras gražių žodžių skamėjimą...
2010-10-26 17:36To makliovaja
Man atrodo, kad esat nelaiminga truputi kompleksuota senmerge, kaip as. Ar ne tiesa.
2010-10-26 13:12to makliovijai
Gerb. makliovija tikriausiai esate senas ir pagiežingas žmogus viskuo nepatenkintas ,nes nemokate pasidžiaugti kitų laime.
2010-10-26 09:40Makliovija
Tiesiog pageidavimu koncertas!
2010-10-25 17:17Alvyda
Ženia, Linute,
Būkit laimingi suradę vienas kitą,
Būkit laimingi, kaip du žiedai pražydę,
Būkit laimingi, žengdami pirmuosius gyvenimo žingsnius,
Būkit laimingi aukso žiedelius sumainę.
Ir neškit į rytojų džiaugsmą, santaiką it meilę.
Tegu negandos už vartų pasilieka, juk žmogų vienišą užpult lengviau. O Jūs kartu, Jūs drąsūs ir laimingi. Dvi žvaigždės šviečia daug ryškiau, o Du takai į platų kelią susilieja.
Būkit laimingi ir saugokit vienas kitą.
2010-10-24 19:27KTnarys
Lina Pilinkaite ir Eugenijau.Jūsų rankos sujungtos bendram gyvenimui Jūsų širdys sujungtos vienai laimei kurti todėl visų dienų ir metų bėgyje Jūs saugokit viens kitą, kaip didžiausią turtą ir eikite per žemę tiesūs ir laimingi.
2010-10-08 10:29AKIVAIZDU
kad visi čia rašantys nemoka lietuvių kalbos arba yra kitataučiai. Arba rašo vienas žmogus vis kitais vardais. TAI MAN JO GAILA - iš pykčio greitai praras sveiką nuovoką ir rimtai susirgs. Nors, jau serga.... rimta proto suskystėjimo liga
2010-09-29 21:22Red.
"Solidarumo" diskusijoje sparčiai smunkama iki netoleruotino asmenų žeminimo ir vulgarių barnių lygio. Jei diskusija bus tęsiama tokiu stiliumi, visi tekstai gali būti pašalinti. Iš anksto atsiprašome.
2010-09-29 17:26dddd
Aldona,kokia tu sliksti esi.Pasiziurek i save ir pagalvok i ka tu nukreipiai savo narius gal but tu matai save lydere,bet taip nera.Mes zinome tu esi ,,nepakeciama'',bet eik ir palik tuos narius kurie tavim tikejom,kurie ejom su tavimi,bet tu mus izdavei.Gal but tu tadada isgelbesi taip vadinama''centra''
2010-09-29 17:15***
Aldonai
Nezlugdyk organizacijos anksciau ar veliau reiks uz tai atsakyti. Juk tu kovojai ir norejai matyti ja klesticia. Pasirodo mes klydome, tu norejai tik ja suzlugdyti del savanaudisku paskatu. Kovoje vistiek buna vienas pralaimetojas, tam nebuk karys o buk taigdarys, tada ir paciai bus lengviau ir aplinkiniams ramiau. Juk matosi kad ne is idejos dirbi o del pinigu, nes tokiu sunkmsciu , kad visi verzesi dirzus tu pasikeli 4000lt atlyginima ir dar kaltini kitus. Nenaudok juoduju technologiju nes ne visi kvaili kaip galvojate. Mes atejom dirbti zmoniu labui o ne materialiniu paskatu vedami. Kova negarbinga, juk visi tai mato. Tik vieni bijo pasakyti kiti ne.
2010-09-29 16:17To:perepelkin (svak@sov
2010-09-23 Nr. 10-237 - JAŠINSKIENĖ SOLIDARUMO RAŠTINĖS NUMERĮ UŽRAŠĖ? ....
Vilniaus miesto apylinkės vyriausiajam prokurorui
p. Gediminui Bernotavičiui ----- KAS PASIRAŠĖ PO SITA RAŠLIAVA??? KODĖL PAVARDŽIŲ NĖRA, JEI ČIA TIESA RAŠOMA, A??? ...
Rinktinės g. 7, LT-09201 Vilnius. (8 5) 273 4536 , Faksas (8 5) 273 44 15
Dėl apgaulingos buhalterinės apskaitos
ir piniginių lėšų grobstymo .... VAT JAŠINSKIENĖ, TIK ŠIA VASARA, UŽ POILSĮ NEPRIDUOTAME PO RENOVACIJOS, POILSIO NAMIE PALANGOJE, KAŽKUR PADĖJO VIRŠ 100 TŪKST.LT. EKONOMINIŲ NUSIKALTIMŲ T.T. JAU DIRBA TUO KLAUS. ILJINA NEBYJOJO NURODYTI PAVARDĖS!
2008 m.vasario 15 d. UAB „Vilniaus troleibusai“ I ir II parko darbuotojų profesinės sąjungos 55 nariai raštu pareikalavo patikrinti ar UAB „Vilniaus troleibusai“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Danuta Iljina pati būdama ir profesinės sąjungos pirmininkė ir kasininkė vienasmeniškai skirsto profesinės sąjungos nario mokestį. Nurodyti 55 profesinės sąjungos nariai savo parašais reikalavo atlikti išsamų nario mokesčio panaudojimo patikrinimą, ir išreiškė nepasitikėjimą perskaitytu profesinės sąjungos 2008-20-07 konferencijoje bet nuo narių slepiamu revizijos aktu, ......... NIEKAS NUO TIKRŲ NARIŲ APSKRITAI NIEKO NESLIEPIA!!! ......... tačiau UAB „Vilniaus troleibusai“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Danuta Iljina neleido atlikti reikalaujamo išsamaus patikrinimo, ....AR D. ILJINA PRIVALO LEISTI JASINSKIENĘ DARYTI PATIKRINIMĄ, JEI PASTARUOJI NEĮDĖJO Į TR.PROFSĄJUNGĄ NEI VIENO CENTO???...susidorojo.... SU KUOM? AR NE TIK MURAUSKIENĖ, KURI UŽ "KAPEIKĄ" GALI IKI MASKVOS NUVESTI?:)...., pašalino iš profesinės sąjungos tarybos jai neįtikusius tarybos narius Danutę Murauskienę ir kt. MURAUSKIENĖ IR KT. .....PAŠALINO NE VIENA PATI ILJINA, O T-A-R-Y-B-A. PAŠALINO UŽ VEIKLĄ, NESUDERINAMA SU POFSĄJUNGOS NARIO, PAGAL ĮSTATŲ NUOSTATĄ. ....
Pasijutusi niekieno nekontroliuojama ir pradėjusi dirbti UAB „Vilniaus troleibusai“ eismo skyriaus .... NE SKYRIAUS O TARNYBOS :) ...vadove Danuta Iljina neperdavė profesinės sąjungos antspaudo ir dokumentų ... KODĖL TURĖJO PERDUOTI, KAI JĄ 2010 - 02-28 ATASKAITINĖJE -RINKIMINĖJE KONFERENCIJOJE IŠRINKOME 4! KADENCIJAI PIRMININKĖ. JAŠINSKINĖ, ATMINK - IŠRINKOME O NE PATI D. ILJINA SAVE PASKYRĖ, KAIP PADARĖI TU! ....profesinės sąjungos pirmininkės pareigas einančiai ... BŪTENT EINANČIAI PAGAL D. ILJINOS ĮGALIOJIMĄ ... Danutai Mackevičienei, būdama UAB „Vilniaus troleibusai“ administracijos(PASKAITYK LR. AT. IŠAIŠKINIMĄ) darbuotoja toliau vienasmeniškai be profesinės sąjungos tarybos žinios neteisėtai vykdydama ir profesinės sąjungos vadovės ir kasininkės (TARYBA TAIP NUTARĖ, NES DEJA NETURIME ŽMOGAUS, KURIS ŽINOTU BUH.APSKAITOS VEDIMĄ) pareigas grubiai pažeidinėjo (IŽULŪS MELAS !)buhalterinės apskaitos pagrindų įstatymą, neteikė jokių ataskaitų profesinės sąjungos tarybai, nepervedė fizinių asmenų pajamų mokesčio ir dėl profesinės sąjungos skola valstybinei mokesčių inspekcijai susidarė 13.747,17 Lt skola ir 1.361 Lt. delspinigių. ... TIKRAS ŠMEIŽTAS IR GRŪBUS MELAS!!! .... 2010 m. 8 sausio- rugpjūčio mėnesiais D. Iljina iš profsąjungos nario mokesčio apmokėjo savo šeimos narių telefoninius pokalbius .... KAD ILJINA TURI UAB "VILNIAUS TROLEIBUSAI" KASOS PAJAMŲ KVITUS, KURIE PANEIGIA ŠĮ MELĄ..., be profesinės sąjungos tarybos iš profesinės sąjungos kasos ... NE IŠ KASOS, O BŪTENT PER BANKĄ, KURIS TVARKOMAS EL. BŪDU...pasisavino ... PASKOLINO! JI MOKA NARIO MOKESTĮ NUO 1993 METŲ, TAI SKOLINDAMA KITIEMS NARIAMS, KODĖL NETURI TEISĖS PASISKOLINTI???....2000 Lt. vėliau paaiškinus, kad ji sau paskyrė tokią paskolą, nedirbdama išsimokėjo didesnę negu buvo leista atlyginimą, KAS PAREIKALAVO? AR MACKEVIĘIENĖ, KURI JAU TUPĖJO UŽ GROTŲ??? MES, TARYBA, TIKRAI NEREIKALAVOME..... kurį pareikalavus grąžino į kasą.
Kai einanti profesinės sąjungos pirmininkės pareigas Danuta Mackevičienė iškėlė viešumon profsąjungos nario mokesčio grobstymo faktus (BŪTENT MACKEVIČIENĖS GROBSTYMO FAKTAI YRA PAS D. ILJINĄ ANT STALO. SU JAIS GALI SUSIPAŽINTI IR NE DPS NARIAI)UAB „Vilniaus troleibusai“ eismo skyriaus (TARNYBOS) vadovė Danuta Iljina keršydama, viršydama savo įgaliojimus ir pažeisdama profesinės sąjungos įstatų 8.5. p. be tarybos pavedimo parašė niekinį įsakymą ir informavo VSDFV teritorinį skyrių, kad D.Mackevičienė yra atleista iš UAB „Vilniaus troleibusai“ profesinės sąjungos pirmininkės pareigų, .... MACKEVIČIENĖ ATLEISTA UŽ: NUO Š.M. BALANDŽIO 2 D. IKI RUGSĖJO 6 D. NEBUVIMĄ NEI VIENOS DIENOS DARBE PO 8. VAL., UŽ PASISAVINIMĄ NARIO MOKEŠČIO PER REPREZENTACINĖS IŠLAIDAS (VIRŠYJIA TARYBOS NUSTATYTĄ LIMITĄ - 70 LT. MĖN.NET 4KARTUS!)KADANGI Į POSĖDŽIUS PER 4MĖN. MUS NEPAKVIETĖ, MAISTĄ IŠNEŠDAVO Į NAMUS. 2 KARTUS SU AUTOBUSŲ PARKO AUTOBUSU NEMOKAMAI VAŽIAVO Į KLAIPĖDA, BET KOMANDIRUOTĖS ĮFORMINO, KAD VAŽIAVO SU NUOSAVU AUTOMOBILIU IR PASISAVINO UŽ TAI BEVEIK 600 LT. GALI TAI PATVIRTINTI AP DARBUOTOJAS J. ZARANKA, KURIS BUVO ATSAKYNGAS UŽ KELIONES. TAD ATLEIDO PAGRĮSTAI, PATVIRTINUS TARYBAI. ...o į darbą priėmė Rusijos federacijos pilietį Evgeny Sivaykin. ... KURIS TURI LIETUVOJE ŠĖIMĄ, VAIKĄ, BAIGĖS MASKVOJE UNIVERSITETĄ, PATVIRTINTĄ LIETUVOJE BAIGIMO DIPLOMĄ, MOKA LIETUVIŲ KALBĄ (KUO NEGALI PASIGIRTI DAUGELIS LIETUVOJE GIMUSIEJI KITATAUČIAI), TURI DIPLOMĄ APIE TOBULĄ MOKĖJIMĄ ANGLŲ KALBOS, PATEIKĖ REKOMENDACIJĄS IŠ BRIUSELIO, JAPONIJOS (SU VERTIMAIS Į LIETUVIŲ KALBĄ) DARBUI PROFSĄJUNGOJE, RF. PROFSĄJUNGŲ YRA 3 KARTUS APDOVANOTAS MEDALIAIS UŽ PAVYZDINGĄ DARBĄ RUSIJOS JAUNYMO PROFSĄJUNGOJE. TURI LEIDIMĄ GYVENTI LIETUVOJE. TODĖL TARYBA VIENBALSIAI PATVIRTINO E.SYVAIKINO PRIĖMIMĄ Į DARBA. ...
Todėl Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro prašome ... (NA TAI KAS GI PRAŠO???) pavesti atliki ikiteisminį tyrimą dėl Danutos Iljinos galimai padarytų aukščiau nurodytų nusikaltimų. Mūsų žiniomis D.Iljina piktybiškai pažeidinėja LR įstatymus. ... KIENO MŪSŲ? JAŠINSKIENĖS SU BUVUSIU KGB AGENTU P. GREBLIAUSKU??? :) I-N-F-O-R-M-U-O-J-A-M-E!!! Š.M. RUGSĖJO 28 D. UAB "VILNIAUS TROLEIBUSAI" DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS ĮVYKUSIOJE NEEILINĖJE -RINKIMINĖJE KONFERENCIJOJE, DANUTA ILJINA V-I-E-N-B-A-L-S-I-A-I VĖL IŠRINKTA PIRMININKE !!! DŽIAUGIAMES, KAD JA NENUSIVILĖME, IR KAD JI MUS NEPALIEKA. S-V-E-I-K-I-N-A-M-E, DANUTA:) TARYBOS NARIAI.
2010-09-29 09:02perepelkin (svak@sovietikus.lt)
2010-09-23 Nr. 10-237
Vilniaus miesto apylinkės vyriausiajam prokurorui
p. Gediminui Bernotavičiui
Rinktinės g. 7, LT-09201 Vilnius. (8 5) 273 4536 , Faksas (8 5) 273 44 15
Dėl apgaulingos buhalterinės apskaitos
ir piniginių lėšų grobstymo
2008 m.vasario 15 d. UAB „Vilniaus troleibusai“ I ir II parko darbuotojų profesinės sąjungos 55 nariai raštu pareikalavo patikrinti ar UAB „Vilniaus troleibusai“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Danuta Iljina pati būdama ir profesinės sąjungos pirmininkė ir kasininkė vienasmeniškai skirsto profesinės sąjungos nario mokestį. Nurodyti 55 profesinės sąjungos nariai savo parašais reikalavo atlikti išsamų nario mokesčio panaudojimo patikrinimą, ir išreiškė nepasitikėjimą perskaitytu profesinės sąjungos 2008-20-07 konferencijoje bet nuo narių slepiamu revizijos aktu, tačiau UAB „Vilniaus troleibusai“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Danuta Iljina neleido atlikti reikalaujamo išsamaus patikrinimo, susidorojo, pašalino iš profesinės sąjungos tarybos jai neįtikusius tarybos narius Danutę Murauskienę ir kt.
Pasijutusi niekieno nekontroliuojama ir pradėjusi dirbti UAB „Vilniaus troleibusai“ eismo skyriaus vadove Danuta Iljina neperdavė profesinės sąjungos antspaudo ir dokumentų profesinės sąjungos pirmininkės pareigas einančiai Danutai Mackevičienei, būdama UAB „Vilniaus troleibusai“ administracijos darbuotoja toliau vienasmeniškai be profesinės sąjungos tarybos žinios neteisėtai vykdydama ir profesinės sąjungos vadovės ir kasininkės pareigas grubiai pažeidinėjo buhalterinės apskaitos pagrindų įstatymą, neteikė jokių ataskaitų profesinės sąjungos tarybai, nepervedė fizinių asmenų pajamų mokesčio ir dėl profesinės sąjungos skola valstybinei mokesčių inspekcijai susidarė 13.747,17 Lt skola ir 1.361 Lt. delspinigių. 2010 m. 8 sausio- rugpjūčio mėnesiais D. Iljina iš profsąjungos nario mokesčio apmokėjo savo šeimos narių telefoninius pokalbius , be profesinės sąjungos tarybos iš profesinės sąjungos kasos pasisavino 2000 Lt. vėliau paaiškinus, kad ji sau paskyrė tokią paskolą, nedirbdama išsimokėjo didesnę negu buvo leista atlyginimą, kurį pareikalavus grąžino į kasą.
Kai einanti profesinės sąjungos pirmininkės pareigas Danuta Mackevičienė iškėlė viešumon profsąjungos nario mokesčio grobstymo faktus UAB „Vilniaus troleibusai“ eismo skyriaus vadovė Danuta Iljina keršydama, viršydama savo įgaliojimus ir pažeisdama profesinės sąjungos įstatų 8.5. p. be tarybos pavedimo parašė niekinį įsakymą ir informavo VSDFV teritorinį skyrių, kad D.Mackevičienė yra atleista iš UAB „Vilniaus troleibusai“ profesinės sąjungos pirmininkės pareigų, o į darbą priėmė Rusijos federacijos pilietį Evgeny Sivaykin.
Todėl Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro prašome pavesti atliki ikiteisminį tyrimą dėl Danutos Iljinos galimai padarytų aukščiau nurodytų nusikaltimų. Mūsų žiniomis D.Iljina piktybiškai pažeidinėja LR įstatymus.
2010-09-28 12:26KT narė
A. Jašinskienė per KT posėdžius net kalbėti jai nepatinkantiems asmenims neleidžia....,,Prakišinėja" jai reikalingus sprendimus kaip buldozeris. Bet nieko, gritai jos karalystė Solidarume baigsis.
2010-09-20 18:19Danuta
Jašinskienė, padedama Dekaminavičiaus ir Petraškos (beje už 800 tūk.gautus iš Solidarumo) UAB "Vilniaus troleibusai" kuria JAU 3-ą profsąjunga...
Kaip tai daroma? Atsiuskyte emailus, gausite informaciją ir nuotraukų.
danuta.iljina@troleibusai.lt
2010-09-20 11:15Profsąjungiečiai
Kreipimasis į LPS „Solidarumas“ Koordinacinės Tarybos narius
Gerbiami Koordinacinės Tarybos nariai mes jums norime pateikti keletą savo minčių ir pamąstymų.
Kaip jūs vertinsite tai ką mes išdėstysime kiekvieno jūsų asmeninis reikalas,bet toliau tylėti negalime ir po paskutinio Valdybos posėdžio neturime teisės.
Norime išdėstyti tai ką ištikrųjų jūs visi ir taip jau žinote, bet kažkodėl darote vaizdą , kad nematote arba nenorite matyti , kaip dirbo mūsų Pirmininkė(?) praeitą kadencija ir kaip vadovauja dabar A.Jašinskienė.
Mūsų manymu Pirmininkės(?) veiklą mes galime vertinti, kaip didžiausią padarytą žalą mūsų Lietuvos Profesinės Sąjungos ,,Solidarumas‘‘organizacijai.
Visi projektai ir darbai (Namo pirkimas, Palangos namo renovavimas ,ūkio dalies tvarkymas,nesutvarkytas LPS S biuro darbas,darbuotojai bauginami ir kiršinami tarpusavyje,ir daug kitų(gerų) darbų), bet kažkodėl viskas daroma ne mūsų organizacijos naudai, bet jai kenkiant.Bet po to visa tai įvelkama į labai grąžų įpakavimą ir parodoma, kad viskas yra gerai.Kyla klausimas kam nuo to geriau ir kas iš to turi naudos ?
Palangos poilsio namas turėjo būti priduotas po renovacijos 2010-06-15 d.,bet Pirmininkė(?) nusprendė pati kontroliuoti Renovacijos Sutarties vykdymą ir iki 2010-09-15 d.Valstybinei komisijai pastatas nepriduotas.Paklauskit kas už tai atsakys, ogi niekas,kas gali paneigti, kad tai kažkam naudinga.
Pirmininkė(?) A.Jašinskienė ir Pavaduotojas(?) V.Jarmantovičius nusprendė administruoti nepriduota pastatą. Sumanymas gal ir geras ,bet kaip tai buvo daroma.Palangos administravimas šią vasarą visiškai nesuprantamas , o buhalterinė apskaita vedama pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymus.Nepriduotas pastatas buvo apgyvendintas. Viskas būtu suprantama jeigu poilsiautų mūsų organizacijos nariai, bet ten buvo daug poilsiautojų ne iš mūsų organizacijos, jie atsiskaitydavo grynais pinigais, kurie niekur ne buvo užpajamuoti ir mokesčiai už tai savaime aišku nebuvo mokėti.Niekas nežino kiek buvo tokių poilsiautojų ir kur dingo pinigai surinkti už apgyvendinimą .Bet tai turbūt bus atskiras klausimas į kurį atsakys kompetentingi organai.
Pirmininkės profsąjunginė veikla mūsų manymu organizacijai padarė daugiau žalos negu naudos.Tai ir Nacionalinis susitarimas ,kuris buvo pasirašytas neatsiklausus savo narių ir neturint įgaliojimo tai daryti.Savo neapgalvotais veiksmais sukiršino Troleibuso parko profesinės sąjungos narius ir ten įvyko skilimas narių skaičius sumažėjo per puse,atsirado dar viena profsąjunga, kuri priklauso LPSK, tai atsiliepė nario mokesčio surinkimui.
Kiek kartų Pirmininkė(?) važiavo į mūsų rajonines profesines sąjungas ,kur buvo parodyta visiška ne kompetencija ginant savo narius ir jų interesus . Pirmininkė(?) labai gerai išmoko draskytis su savo profsąjungiečiais,bet kai reikia draskytis dėl jų interesų surandama tūkstantis priežasčių ir pasiteisinimų, kodėl nieko negalima padaryti.
Po Suvažiavimo situacija pasidarė dar baisesnė Pirmininkė(?) beveik mėnesį buvo užsienio komandiruotėse, po to du mėnesius užsiiminėjo Palangos pridavimu.
Dabar Pirmininke(?)vienašališkai nusprendė, kad jai reikia nuvažiuoti pasipuikuoti į Rusija ir beveik 50 Koordinacinės Tarybos narių turi šokti pagal jos dūdelę.Jeigu Pirmininkė(?)dėl savo užmojų gali pakeisti Koordinacinės Tarybos sprendimą, tai praktiškai mes jai jau nebereikalingi.Tarp kitko daugiau nei vienas iš Profesinių sąjungų pirmininkų į Maskva ne važiuoja.Bet mūsų vadovai deklaruoja , kad vienas iš pagrindinių prioritetų tai - pinigų taupymas, tačiau jie leidžia juos į kairę ir į dešinę.
Mes neveltui dėjome klaustukus prie Pirmininkės ir Pavaduotojo,kadangi visiškai neaišku ar turi teisę šitie žmonės užimti šias pareigas.
Praėjo daugiu negu trys mėnesiai po suvažiavimo,įstatų pakeitimai , kuriuos priėmė LPS „Solidarumas“suvažiavimas, taip ir liko nepatvirtinti ir neužregistruoti registrų centre. LPS „Solidarumas“suvažiavimo Protokolas taip pat nepasirašytas ,nepatvirtintas ir neįregistruotas registrų centre.Bet jo niekada ir nepatvirtins kadangi buvo išrinktas V.Jarmantovičius,o ne A. Jašinskienė , bet jis atsisakė vadovauti organizacijai.
Mūsų įstatuose aiškiai parašyta , kaip renkamas pirmininkas ir jokio atsisakymo ar perdavimo negali būti. Toliau visi matėme cirką, kaip buvo skaičiuojami balsai pavaduotojo rinkime.
Dabar mes matome tos diktatūros tęsinį , kuris prasidėjo suvažiavime ir kaskart vis stipriau pasireiškia.Prasidėjo dalinimasis į savus ir svetimus, o tai dažniausiai veda prie organizacijos skilimo. Mes norime pranešti visiems koordinacinės tarybos ir valdybos nariams , kad ne A.Jašinskienė valdo mūsų turtą , o mes visi. Ne ji turi sakyti kam duosiu pinigėlių, o kam ne .Tik atsiklausus mūsų visų ji turi teisę leisti mūsų pinigus . Ir tiems, kuriems dabar buvo kažkas tai pažadėta, turi suprasti , kad po kai kurio laiko Pirmininkės malonė gali pasikeisti , kaip ne vieną kartą jau buvo kitų atžvilgiu.
Pirmininkės kadencija baigėsi po paskutinio LPS,,Solidarumas‘‘ Suvažiavimo kadangi A. Jašinskienė ir V.Jarmantovičius ,nebuvo išrinkti taip kaip reikalauja mūsų įstatai visi veiksmai ,kuriuos dabar daro Pirmininkė ir Pavaduotojas : įsakymų pasirašymas,atleidimas ir priėmimas į darbą ,garantiniai įsipareigojimai kitoms įmonėms ir įstaigoms yra neteisėti .
Pirmininkės ir Pavaduotojo užmojai yra pasididinti sau atlyginimus už labai sunkų darbą .Siūlome nekeisti Pirmininkės ir Pavaduotojo atlyginimo dydį , kurį patvirtino praeita Koordinacinė taryba ,kadangi visus neteisėtai gautus pinigus Pirmininkė ir Pavaduotojas turės sugrąžinti mūsų organizacijai. Vadovai turi pristatyti KT kiek ir iš kokių projektų gaunami papildomai pinigai.
Tai mūsų faktų išdėstymas Koordinacinės Tarybos nariai gali vertinti ir daryti savo išvadas.
Profsąjungiečiai
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai