2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 6:06
   

Černiauskas reaguos atitinkamai

«
Autorius: Eltas - Viso pranešimų: 2 - Tema sukurta: 2010-07-03 09:38:25
2010-07-03 21:36Atitinkamai
Atitinkamai džiaugiamės vasara, nafig!
2010-07-03 09:38Eltas
Vyriausybė trečiadienį svarstys nutarimo projektą, kuriuo siūloma daugybės įstaigų teisininkus skirti valstybės atstovais teismuose, kuriuose žmonės skundžia valstybę dėl sumažintų pensijų, išmokų, algų ir kt.
Kaip rašo „Kauno diena", premjero Andriaus Kubiliaus pasirašytame dokumente aiškiai nurodoma, kad teisininkai neturės teisės nei sudaryti su gyventojais taikos sutarčių, nei pripažinti, kad ieškiniai pagrįsti. Taip Vyriausybė ruošiasi teismų lavinai. Mat Konstitucinis Teismas (KT) balandį išaiškino, kad algos ir socialinės išmokos gali būti mažinamos tik laikinai, o pagerėjus ekonomikai turi būti grąžintos į buvusį lygį.
Taip pat nustatyta, kad pensijos sumažintos neproporcingai. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininko Artūro Černiausko teigimu, profesinės sąjungos į Vyriausybės skelbiamą karą reaguos „atitinkamai".
Pasak Prezidentės D. Grybauskaitės vyriausiosios patarėjos Solveigos Cirtautienės, Vyriausybė turi vykdyti KT sprendimą, o ne ginkluotis teisminiam karui su savo šalies gyventoja
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai