2020 m. birželio 1 d. pirmadienis - 23:42
   

Kasgi įvyko Solidarumo suvažiavime?

«
Autorius: Komentarai - Viso pranešimų: 33 - Tema sukurta: 2010-06-06 13:01:43
1
2010-09-20 18:19Danuta
Jašinskienė, padedama Dekaminavičiaus ir Petraškos (beje už 800 tūk.gautus iš Solidarumo) UAB "Vilniaus troleibusai" kuria JAU 3-ą profsąjunga...
Kaip tai daroma? Atsiuskyte emailus, gausite informaciją ir nuotraukų.
danuta.iljina@troleibusai.lt
2010-09-16 20:08to magnilijai
išmok skaityti įstatus ten parašyta kad turi dalyvauti 2/3 suvažiavime dalyvavusių delegatų . Kieno dūdele groji magnolija.
2010-09-16 16:18
Žmonės kalba, kad FNTT ruošiasi ,,kratyti" ir autobuso parko profesine sajunga del neskaidraus sandorio su LPS ,,Solidarumu".
2010-09-16 15:35to magnolijai
ar gerai skaitete savo priimtus istatus ten parasyta kad pirmininkas yra renkamas o ne perleidziamas vadovavimas isrinkto bet kazkodel atsisakiusio pirminiko taigi nei pirmininke nei jusu pavaduotojas yra neteisetai isrinkti .
2010-09-15 10:08magnolija (magnolija@takas.lt)
Autobusu ir buldozeriu parkai valdo-valio draugai....
2010-09-15 05:07magnolija (magnolija@.takas.lt)
Solidarumui vadovauja stiprūs ir vieningi turintys narių pasitikėjimą išrinkti vadovai: Jašinskienė, J., Zaranka, Krupavičienė, Kvedaraitė. Druskininkuose, Molėtuose, Birštone, Klaipėdoje, Vilniuje, Joniškyje, Kaišiadoryse ir kt. registruojamos naujos Solidarumoorganizacijos. D.Iljina finansavo Grigalionį sugriauti Solidarumą, bet troleibusų vairuotojų nario mokestį savinosi sau ir vaikams, advokatui Cegeliui ji išmetė kaip į balą, nes suvažiavimo paskutinuose balsavimuose dalyvavo daugiau kaip pusė delegatų. Štai tokia yra tiesa
2010-08-29 21:57to as
Stabilizuoti padėti - tai įvykdyti ne konstitucinį perversmą, ar ne. O kaltinimai VG primena tas pat, kas kritikuot Putino diktatūrą, kad Lietuvos demokratija atrodytų gražiau. Sovietmečiu buvo anekdotas: amerikonas kaltina rusų diplomatą, kad sovetų sajungoje persekiojami kitaip galvojantys, o diplomatas atsako: o pas jus negrus karia. Kai Jašinskienė apsikakoja, tai jos padchalimas atsako: tas VG, kur kelia į šviesą sufabrikuotus rinkimus "Solidarume", neturi narių, nemoka mokesčio, o gal dar ir savo žmoną mušą. Bet jei tai ir tiesa, nuo Jašinskienės sklindantis kvapas nepasidarys malonesnis.
2010-08-29 17:20geras
O sekta-tai kolektyvinis narys ,ar pirminė organizacija,kaip manote....
Pagal "Solidarumo"įstatus,manau ir jai vieta atsirastų,tik kokiu būdu šios sektos vadovas pirmininko pavaduotoju "Visuomeniniais pagrindais"galėtų tapti-reiktų paklausti visažinių"Solidarumo" teisininkų reiktų paklausti...
2010-08-29 14:16Pašalietis
Faktas, kad ji per antruosius rinkimus neteisėtai užgrobė valdžią. Tuo ir viskas pasakyta. Nuo to, kaip baigsis ši istorija, ty ar bus sukviestas ių naujo suvažiavimas, priklauso organizacijos likimas. Tai testas: ar Solidarumas - tik 4000 avinų banda, ar piliečiai. Tiesa, avinų bandą primena ir kiti du centra - kas buvo jų suvažiavimuose, tai gali patvirtinti. Visi kelia ranjeles už, nors užkulisiuose jkalba kitaip... Deja, deja...
2010-08-29 10:25as
Stebiu diskusija ir galvoju. Kodel tokie protingi zmones kaip V.G. ir kiti minimi neikure savo judejimo ir jam nevadovauja, o tik visais budais bando destabilizuoti padeti. Taigi mieli ponai, iseikit garbingai is organizacijos ikurkite savo judejima ir pirmyn. gal ir as prisijungsiu prie Jusu. O dabar noreciau paklausti V.G. ka jis gero nuveike "Solidarumo" labui, kiek sumokejo nario mokescio ir kiek turi nariu, kurie juo pasitiki. Galejo pats laimeti rinimus ir laimingai sau vadovauti. Deja taip neivyko. Taigi p. V.G. seskite ant dugno ir apmastykite, ka ne taip darote. O protingi nariai, kuriuos Jus juodinate, turetu kelti klausima del Jusu elgesio ar gal net pasalinimo is organizacijos.
2010-08-29 10:10Kalba
Vieša paslaptis kad A.Jašinskienė priklauso kaškokiai sektai.Idomu ar sekta istos i profsajunga ar profsajunga taps sekta?
2010-08-28 21:43admin
Pastebėjome, kad solidarumininkų diskusijoje atsiranda ne tik kritikos, bet ir vulgariai asmenį įžeidinėjančių komentarų. Prašome diskutuoti korekteiškai, vengti nešvankybių. Replikos, peržengiančios kultūringos kritikos ribas, bus šalinamos.
2010-08-28 18:45Viską žinantis
Nemokė Jašinskienė V. Ji labai bijojo, kad tik kas nors neateitų į jos vietą. bet išmokė vieno dalyko - prie lovio pinigėlių pasidaryti. Apie jokius mokslus neina kalba. Jeigu, ponia vadovė nors truptėlį būtų mokslų ragavusi - padoriau ,kaip pridera vadovui, elgtusi su savo nariais, nežemintų, nejuodintų visų kas jai nepatinka. Ji tik viena teisi, o kiti durneliai. Labai nekenčia V.G. ir Danutos. Kodėl - todėl, kad šie žmonės protu pranoksta Jašinskienę toli, toli...Tokių žmonių , kaip V.G. ir Danuta reikia paieškoti. Jiems visi nariai yra lygus, su visais bendrauja normaliai, jaučia pagarba savo likimo broliams, turi gerų minčių kaip suyvarkyti pašlijusius Solidarumo reikalus. Bet deja...... Jašinskienė juos žemina, kuo daugiau žemina tuo daugiau visi jais pasitiki. Apie finansų skaidrumą kalbėti negalima - tai pats neskaidriausiasi finansų tvrkymas per visą Solidarumo gyvavimo laikotarpį, kai kur pranoksta net Balsienę, pas tą nors dar tvarka buvo ir nerėkdavo ant žmonių kaip ant gyvulių Geras gaspadoriu myli savo gyvulėlius, nes žino, kad rėkimu ir sektantišku bliovimu nieko nepakeisi tik pienas gali sumažėti. Darosi gėda būti tokije organizacijoje. Daug narių papildytų mūsų gretas, tačiau laukia, kada Jašinskienė susipras ir išgaruos.
2010-08-28 17:34Klaus.
KvedaraiTE (TURETUM SENIAI BUTI -ENE :)))) ), VISAI NUSIPEJZEJI!
Tai pagal tave, Elsoniene, Neveriene, Iljina.... ir kt. daunai??? Pati daune. Seniai ja tapai, todel ir esi K-V-E-D-A-R-A-I-TEEEEEEEEEEEEEEE :) Vyrisko demesio tamstai reikia, akys prasvesietu.
2010-08-28 17:27To: svecias
Man atrodo, ne svecias o senbuve solidarume - DAIVA KVEDARAITE?!
2010-08-27 16:51Bliamba
nejaugi akli ar durni tie Solidarumo nariai? Juk akyvaizdu, kad tai yra psichiskai nenormali moteris. Nuseno, nupezo, varo demagogija tiems, kas nieko nesusigaudo. Nei giedos nei sazines:(
Autobusu parko ir troleibusu kiseneje sedejo 10 metu - dabar aps... Autobusai bent naudos turi, o Iljina dergiama is visu pusiu. Bet nuo Danutos, kaip nuo zasies H2O:) Ji kopia sau karjeros laiptais ir spjaudo. Vat ir reikejo kelti sia atsidavusia zmonems vadove. Buvau ir as darbininku sajungoje, po to solidarume.Bet kai pamaciau, kad cia atejo furija baisesne uz Balsiene, pasitraukiau. Man geda:(((
2010-08-26 19:03Daunas
Svečias - daunas esi Tu, nes tik toks daunas gali galvoti, kad viskas gerai. Gal tamsta gerai gavai, kad taip gini Jašinskienę. Kai atsiranda tokių daunų nieko nemąstančių, prisiplaka tik neseniai atėję ir varo savo juodą griaunamąjį darbą. Gal tamsta,daunai, esi iš tų, kurių panšūs poelgiai nejaudina. Kitų narių likimai irgi nejaudina, Tau tas pats jei po tavęs nors it tvanas. Gėda. Geriau būti geru pučistu negu kvailu daunu.
2010-08-26 18:52Viską žinantis
Užjausti reikia ne Jašinskienę, o likusius narius, nes kaip tik JI ir suskaldė organizaciją, o ne suvienijo. Taip J. buvo nupirktas ir gana pigiai tik už 1000lt. Kas žino gal gavo anksčiau ir daugiau, nes ne viskas apiforminta. Doras ir sąžiningas žmogus taip nesielgia. Va šitie du balandėliai ir suskaldė profsąjungą. Ne gailėti tokių reiki, o vyti, kad net užpakalys dundėtų.
2010-08-25 21:26)))
Jasinskiene gavo po Balsienes 22 mln. Po 4 metu liko ... 6! Palangoje, nepriduotame poilsio namelyje ilsisi vades parankiniai ir artymieji... pinygai uz poilsi nepajamuojami. Profsajungos narys, kuris 20 metu mokejo nario mokesti turi sumoketi 50 arba 60 litu uz kambariuka. Ar gi jis neuzsitarnavo pailseti bent jau uz savikaina? Sunelis pasisylde rankeles is renovacijos to namelio 10 tukstanciu litu. Uz ka? Uz tai, kad Jasinskienes sunus??? reikejo matyti ja rugpjucio 21 d. koordinacineje taryboje! Sveikam zmogui iskarto aisku, kad jos vieta Vasaros arba Parko gatveje. LAIKAS PARODYS - KAS YRA KAS!!!
2010-08-24 16:22svecias
Keli daunai bando padaryti perversma. Juokas ima. Pirmiausia tegul pasiziuriu pucistai, kaip patys elgesi. Nera nei takto, nei kulturos. Kuo greiciau LPS atsikratys nariu Kaip V.G. tuo visiems bus geriau. Stiprybes pirmininkei.
2010-06-25 08:46i klausima
Kuo greiciau reikia versti ta Jasinskiene,nes ten jau susidare savas ratelis.Aciu dievui, kad parasytas ieskinys ir kuo greiciau reikalingas teismas.
2010-06-24 17:24Klausimas
Ir kas bus po to teismo ? usipjudys jau pradejusi stipreti organizacija, ateinantys pribaigs esancius pinigus ir ve happy end ? Galvokit, ka darot ? O kieno ausys is tos revoliucijos balsyja ?
2010-06-13 09:56Delegatas
Jau parašytas ieškinys
2010-06-13 06:15Delegatas
Jau parašytas ieškinys
2010-06-12 15:09Vidas Grigalionis
DĖL LIETUVOS PROFESINĖS SĄJUNGOS “SOLIDARUMAS” XII SUVAŽIAVIMO SPRENDIMŲ TEISĖTUMO
Informuojame, kad 2010 m. birželio 5 d. vykęs Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ XII suvažiavimas buvo organizuotas ir pravestas pažeidžiant Įstatuose nustatytą suvažiavimų pravedimo tvarką, todėl jo priimti sprendimai pripažintini niekiniais.
Suvažiavimo delegatams renkant Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininką vienas iš pretendentų į pirmininkus, V.J., už kurį balsavo daugiausia suvažiavimo delegatų, nepagrįstai ir neteisėtai, jau pasibaigus balsavimui ir paaiškėjus balsavimo rezultatams, atsiėmė savo kandidatūrą kitos pretendentės - buvusios Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės Aldonos Jašinskienės naudai.
Nesutikdami su tokiu neteisėtu vieno iš pretendentų į pirmininkus savo kandidatūros atsiėmimu kito pretendento naudai, šį pretendentą palaikę ir rėmę suvažiavimo delegatai atsisakė dalyvauti suvažiavime ir pasišalino iš salės. Dėl to suvažiavime likę delegatai nesudarė reikiamo suvažiavimo pravedimui ir sprendimų priėmimui kvorumo.
Salėje likę suvažiavimo delegatai, neatsižvelgdami į tai, kad nėra kvorumo, priėmė sprendimą pakeisti balsavimo rezultatus, patvirtinant pirmininke Aldoną Jašinskienę, bei pavaduotoju skiriant V.J.
Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ įstatų 5.2.2 str.1p. nustato, kad LPS suvažiavimas yra teisėtas, jei dalyvauja ne mažiau kaip 2/3 į jį išrinktų delegatų. Jei LPS suvažiavime dalyvauja mažiau kaip 2/3 delegatų, po 4 savaičių, bet ne vėliau kaip po 2 mėnesių šaukiamas pakartotinis suvažiavimas.
Pasitraukus iš suvažiavimo didžiajai daliai delegatų ir neesant būtino kvorumo, likusių suvažiavimo delegatų priimti sprendimai yra neteisėti ir niekiniai, nesukuriantys juridinių pasekmių.
Mes, grupė Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ suvažiavimo delegatų, laikydami 2010 m. birželio 5 d. suvažiavime vykusius pirmininko ir pavaduotojo rinkimus laikome neįvykusiais, neesant delegatų kvorumui, jo anksčiau priimtus sprendimus laikome neteisėtais ir niekiniais, reikalaujame Įstatų numatyta tvarka ir terminais sušaukti pakartotinį suvažiavimą, priimti teisėtus sprendimus pagal suvažiavimo delegatų patvirtintą darbotvarkę.
LR civilinio kodekso 2.82 str. 4 dalis nustato, kad juridinių organų sprendimai gali būti teismo tvarka pripažinti negaliojančiais, jeigu jie prieštarauja imperatyviosios teisės normoms, juridinio asmens steigimo dokumentams arba protingumo ar sąžiningumo principams.
Nesušaukus pakartotinio suvažiavimo ir neatšaukus neteisėtų 2010 m. birželio 5 d. vykusio Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ suvažiavimo sprendimų, remdamiesi LR civilinio kodekso 2.82 norma, mes pasiliekame teisę kreiptis į teismą su ieškiniu dėl suvažiavimo neteisėtų sprendimo panaikinimo.
Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“
suvažiavimo delegatų grupės atstovas
Vidas Grigalionis
Tel. +370 672 95845
2010-06-09 06:32Sakoma:
...nėra tokios kliūties, kurios negalėtum peršokti, iššūkio, kurio negalėtum įveikti, baimės, kurios nepajėgtum nugalėti, kad ir kaip neįmanoma tai kartais atrodo.
Po dvidešimties metų labiau gailėsitės dėl to, ko nepadarėte, negu dėl to, ką padarėte. Taigi, atsišvartuokite nuo kranto. Išplaukite iš saugaus uosto. Sugaukite burėmis palankų vėją. Tyrinėkite. Svajokite. Atraskite.
Jūs turite galių, apie kurias net nesapnavote. Galite nuveikti tai, apie ką net negalvojote. Nėra jokių ribų tam, ko galite tikėtis, išskyrus tas ribas, kurias nubrėžia jūsų mintys. Negalvokite, jog negalite. Galvokite, kad galite. Tad imkite ir padarikite tvarką.
2010-06-07 16:23ra
Ne parama reikalinga o atrama, nes sekanti veiksmų seka neprognozuojama. Šveicarijos saulė nukaitins, Lietuviškas lietus apšlakstys. Kitaip sakant pasiskyrė žirnis pupą į ir abudu dabar supa supa.
2010-06-07 13:04jo
Sunku komentuoti tiems kas nematė šio suvažiavimo, bet dar sunkiau kai tokiam jovale dalyvavai ir dabar vaidenasi naktimis centro darbuotojų veidai, ir noras bet kokia kaina laimėti ir dar įsitvirtinti kitai kadencijai o tada jau po manęs nors tvanas. Nes nebus nei narių nei turto nei pinigų. O juk mes rinkti ne komercinei veiklai vykdyti , bet atstovauti žmones o ypač tuos, kurie patys negali pasirūpinti pagalba. Labai labai gaila, kad materialinės vertybės užima pirmą vietą o tik vėliau dvasinė ramybė ir kito pagarba bei tolerancija vienas kitam.
2010-06-07 12:33Parama
Sveikinu Aldona ir labai uzjauciu. Tik jos deka Solidarumas igavo padoru veida, atsirado skaidrumas, saziningai buvo tvarkomi finansai. Bet visada atsiranda jegu suinteresuotu skaldymu ir esanciu turtu. Organizacija sugebejo issaugoti turta, sekmingai investavo (paziurekit i kitus du centrus), tai dabar nagai daug kam niezti ir nieztes. Laikykis Aldona ir kiti maytantys organizacija ateityje, o ne kaip vienadieni drugeli.
2010-06-06 16:41Komentaras
Taip
Rinkimai buvo tragiski, daugiau kaip puse delegatu atsistojo ir isejo is sales o ***Kristina Krupaviciene ir toliau kaip niekur nieko vede suvaziavima ir padejo pasidalinti postus. Apie A. Jasisnkienes neteiseta perinkima pirmininke butinai rastu bus informuotos tarptautines organizacijos ETUC ir ITUC, bet LR Trislale taryba.
1
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai