2020 m. vasario 21 d. penktadienis - 14:05
   

2006 04 19 - KAS TRUKDO PROFSĄJUNGŲ JUDĖJIMUI LIETUVOJE?

»
2010-03-23 21:09:17taigi
Profsąjungų centrai iš tikrųjų neatlieka tos veiklos, kurią turėtu atlikti. Daug tuščiažodžiavimo ir daugiau nieko. Tiesa, kad LPS "Solidarumas" - sergantis,yra daug vidinių konfliktų. Atrodo, kad jų vadovas ne savo kėdėje sėdį. Tikėkimės, kad po suvažiavimo gal apsivalys.
2006-10-01 14:37:40Linas
Na jo, puikiai matosi, LPSK silpnos vietos viešėji ryšiai ir informacinės technologijos, manau LPSK turi turėti ne viena viešųjų ryšių specialistą, o kelis, vienas dirbtu su centru, kiras su šakinėm profsąjungom, be to trūksta ir informacinių technologijų specialistu, kūrė sugebėtu visa informacijos srautą susisteminti, sutvarkyti ir tinkamai prižiūrėti internetines svetaines, bei pirminiu ar šakiniu organizacijų atstovus apmokytu jas prižiūrėti ir atnaujinti informacija, nes kai kurias svetaines baisu kam rodyti. Reikalinga programa, kad šakinių organizacijų vadovus apmokyti lobistinio darbo, bent duoti jiems pradmenis, išmokyti organizuoti viešųjų ryšių kompanijas.
Čia manau nemažai ko galima išmokti iš Vidaus reikalų sistemos profsąjungos, Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos, bei kitu. Turim išmokti operatyviai reaguoti į dezinformacija ir mums nepalankius straipsnius, turim išmokti sudaryti spaudimą politikams “Mūsų žodis turi būti pirmas ir paskutinis, kaip sakoma baigiamasis“ reikia išmokti dirbti su masinės informacijos priemonėmis, tik nuolat išlaikant žiniasklaidos dėmesį savo darbui ir visuomenėje susikuria įvaizdis, o tai vienas iš būdų sudaryti spaudimą politikams ir darbdaviams.
Šakose turi dirbti profesionaliai pasirengia ir sugebantis vadovauti toms šakoms pirmininkai, kūrė už ta darbą turi gauti atitinkamus atliginimus, o ne pašalpas, ar kaip kai kur dirba vienas – pirmininkas visuomeniniais pagrindais. Gal būt tokiu vegetuojančių šakų pirmininkus reiktu pakeisti į veiklius ir tam įtakoti manau pilna teise turi LPSK. Be to, kas trukdo plėtoti verslą, atsirastu papildomi pinigai.
2006-04-28 19:52:45Myliu
Myliu Bruza (daugiau profsajungose neliko ka bemyleti). Ne gejus
2006-03-06 16:14:13tapas
Bruzas visada pasizymejo zemaitishkai tiksliu ir pragmatishku situacijos vertinimu.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai