2020 m. rugsėjo 22 d. antradienis - 14:53
   

STREIKAS TĘSIASI, SPAUDIMĄ MINISTERIJA DARO IR TĖVAI

«
2018 11 16
Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) rengiamas mokytojų streikas greit persiris į antrą savaitę.

„Nors Švietimo ir mokslo ministerija pripažino, kad padaryta klaidų ir pradėjo kalbėtis, bet jokių sprendimų, kaip išeiti iš dabartinės situacijos dar nėra“, - teigiama LŠDPS pranešime spaudai. Tuo tarpu prie streiko jungiasi vis daugiau ugdymo įstaigų. Jų šiuo metu jau yra per 105 (sąrašas).

LŠDPS lapkričio 22 d., 15.30 val., visus streikuojančius mokytojus ir norinčiuosius prisijungti prie streiko kviečia į susitikimą Vilniaus mokytojų namų  Didžiojoje salėje (Vilniaus g. 39), į kurį pakviesta  ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Mokytojus palaiko ir tėvai. Savo pritarimą streikui išreiškė Vakarų Lietuvos tėvų forumas. O nuo pirmadienio streikuojančios Vilniaus Žemynos progimnazijos mokinių tėvai nusprendė palaikyti mokytojus simboline akcija „ŠMM, išgirsk mokytojus“. Lapkričio 17 d., 11 val. jie rinksis prie Vilniaus Žemynos progimnazijos palaikyti mokytojų ir drauge neš simbolinį mokinių ir tėvų laišką, skirtą Švietimo ir mokslo ministerijai.
Primename, kad streike dalyvauja ne tik bendrojo ugdymo, bet ir ikimokyklinio bei neformalaus ugdymo įstaigų darbuotojai.

lprofsajungos.lt inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2018-11-29 13:33:43JS privati nuomonė
Džiugina lyderio Navicko sėkmė. Pirmą kartą Lietuvoje panaudotas okupacinio streiko modelis. Konformistų ir LSDPS skaltytojų fiasko. Jaunajam lyderiui Navickui atsivėrė antrasis kvėavimas jo PS vos ne dvigubai išaugo. Skvernelis praranda daugybę balsų prezidento rinkimuose. Nors... negi rinksime Šmonytę?
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai