2020 m. rugsėjo 22 d. antradienis - 15:03
   

„SKUBOS NAUDĄ VELNIAS GAUDO”

«
2018 06 28
Birželio 28 d., 8.30 val., prie Seimo Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) kartu su profesine sąjunga "Solidarumas" surengė antrą piketą (pirmasis įvyko birželio 20 d.) protestuodamos prieš su darbuotojų atstovais nederintą ir su visuomene apskritai nediskutuotą mokesčių ir pensijų reformą.

Įstatymas stumiamas buldozeriniu principu, nesitariant net su Trišale taryba, teigė piketo dalyvė LPSK valdybos narė Maistininkų profesinės sąjungos vadovė Gražina Gruzdienė duodama interviu Nacionalinio transliuotojo žurnalistams. Mus laiko bandomaisiais triušiais, - ironizavo profsąjungininkė.(vaizdo įrašas).


„Klausimų daug, o atsakymų nėra. Ar valstybės ir „Sodros“ biudžeto švaistymas neprives mūsų prie visų viešųjų paslaugų apmokestinimo? Ar nebus taip, kad padidėjęs atlyginimas dabar reikš mokamą mokslą ir gydymą ateityje? Ar gausime pakankamą atlyginimą susimokėti už viską? Kaip bus ištraukti pinigai iš „šešėlio“ – ar yra konkretus planas? Kam naudinga reklamuoti ir proteguoti privačius pensijų fondus? Susidaro toks įspūdis, kad pirma padarysime, o vėliau žiūrėsime, kaip bus. Svarbu šiandien, o apie rytojų pagalvosim rytoj“, – komentavo situaciją LPSK pirmininkė Inga Ruginienė.

Piketuotojai savo poziciją reiškė plakatais "Tauta turi žinoti savo didvyrius!", "Skubos naudą velniai gaudo!", "Mažinkite mokesčius skurdžiams, o ne turčiams!". Vaizdo įrašas: bendra piketo dalyvių nuotaika.


Profesinių sąjungų nuomone, mokesčių ir pensijų sistemas keičiančių įstatymų projektų svarstymai Seime būtų sustabdyti ir priimti tik tada, kai dėl tokių svarbių reformų įvyks plačios diskusijos.


Piketą aplankė ir su piketuotojais pabendravo Seimo nariai Algirdas Sysas, Rasa Budbergytė, Julius Sabatauskas, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintaras Paluckas.

Po piketo dalis jo dalyvio išėjo į Seimo plenarinių posėdžių salę stebėti įstatymo svarstymo bei priėmimo eigos.
lprofsajungos.lt inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2018-07-15 21:33:57Taiklei
Gerbiama Gražina Gruzdienė labai taiklei pasakė. Aplamai tai jai reikėtų kalbėt profsajungų vardu dauk kur, nes ji turi patirties. Budama tikrų socialdemokratų politikos pasiekėja ji žino kas gerai darbo žmonėms. Pirmininkei ją paimt generaline reikia ar pavaduotoja
2018-07-01 11:22:38Magnolija
Balsuokime uz algirda markevicius jis sutvarkys, tai nereiskia, kad ruginienei reikia aatsistatidinti
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai