2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 13:12
   

PRIEŠ REFORMĄ, PARENGTĄ IGNORUOJANT PROFESINES SĄJUNGAS

«
2018 06 21
Lietuvos profesinės sąjungos šią savaitę rengė protesto akcijas prie Seimo prieš dideliu greičiu Seime bandomas įteisinti mokesčių bei pensijų sistemų reformą. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) piketavo trečiadienį, „Solidarumas“ - ketvirtadienį.

„Žinoma, kad mokesčių ir pensijų sistemas reikia reformuoti, profesinės sąjungos to visiškai nekvestionuoja. Tačiau dėl tokių absoliučiai visiems šalies žmonėms įtakos turinčių sričių neturi būti apsisprendžiama vos per kelis mėnesius“, – pranešime spaudai cituojama LPSK pirmininkė Inga Ruginienė.
„Solidarumas“ informuoja, jog reforma su profesinėmis sąjungomis nebuvo aptarta, tačiau, net apie tai joms nepranešus, buvo nuolatos derinama su darbdavių organizacijų atstovais. Trišalėje taryboje ši reforma, kuri paveiks kiekvieno Lietuvos darbuotojo pajamas, buvo pristatyta tik 15 minučių trukmės pranešime.

Tuo tarpu Seime reformą įstatymų projektai „apaugo“ pasiūlymais, o kaip pastebi LPSK vadovė I. Ruginienė, Seimo komitetuose vystančiuose įstatymų projektų svarstymuose vyravo visiškas chaosas, kuris, tikėtina, persikels ir į Seimo plenarinius posėdžius. Jie kitą savaitę numatyti net keturias dienas: antradienį, ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį.

LPSK nuotr.

lprofsajungos.lt inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2018-07-01 11:25:43Dnb.com
Balsuokime uz algirda markeviciu, ruginienei nereikes atsistatidinti
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai