2020 m. rugsėjo 26 d. šeštadienis - 2:33
   

REORGANIZUOJAMA MIŠKININKŲ FEDERACIJA

«
2018 06 14
Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijai (LMPF) laikinai, iki suvažiavimo, vadovaus pirmininko pavaduotojas Juozas Ūsas. Taip nuspręsta LMPF taryboje, nes ankstesnė vadovė Inga Ruginienė gegužės 11 d. išrinkta Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininke.

Organizacijos tarybos posėdyje taip pat apsispręsta ir dėl jos reorganizavimo. Kadangi stambinama Valstybinė miškų urėdija (VMU), nutarta steigti vieną VMU profesinę sąjungą su skyriais ar filialais padaliniuose, neturinčiais juridinio vieneto statuso. Tikimasi, kad viena stipri darbdavio lygmens profesinė sąjunga turės didesnes derybines ir atstovavimo galias.

Tarybos nariai informuoti, kad birželio 25 d. įvyks pirmas darbo grupių susitikimas dėl VMU kolektyvinės sutarties. LMPF taryba taip pat nutarė patenkinti Aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos prašymą ir įtraukti ją į VMU veikiančių profesinių sąjungų jungtinę atstovybę.

Nutarta, kad darbuotojų deleguotos atstovės į VMU valdybą prieš posėdžius supažindins Profesinių sąjungų jungtinę atstovybę su posėdžio darbotvarke ir konsultuosis su ja dėl balsavimo darbuotojams aktualiais klausimais.

Pagal LMPF inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai