2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 2:54
   

2018 05 11 - LPSK VADOVAUTI IŠRINKTA INGA RUGINIENĖ

»
1
2018-06-13 23:36:01Juozas Steponas
Eidamas miegoti prisiminiau LPSK Auksinius ženklelius. Kiek Artūras (ko gero, pats juos sumanęs ir pagaminęs) per 13 savo ženklios veiklos metų jų įteikė kitiems!.. Girdėjau, kad jie jau baigėsi, bet vis dar kas nors iš labai labai vertų juos gaudavo. Drįstu spėlioti, kad bent vienas ar du turėjo dar likti atsargoje, buhalterės Svetlanos seife (auksas!)Todėl susimąsčiau: kodėl niekur neskaičiau, kad po to lemtingo LPSK suvažiavimo Artūrui būtų įteiktas LPSK Auksinis ženklelis, kurio jis tikrai nusipelnė.
2018-05-25 18:58:36Neapykantai
Dirbame ne profsajungų įvaizdžiui,bet darbuotojų garantijoms ir saugumui.
2018-05-25 12:34:27Neapykanta žudo
Komentaru daug. Bet kokia ju paskirtis, reiksme. Kaip tai pades profesinems sajungoms. Kada pradesime galvoti apie profesiniu sajungu ivaizdi, ju reiksme darbuotoju atzvilgiu. Kada suprasite, kad kenkite ir sau ir profesinei sajungai. Kada ismoksime gerbti vieni kitus. Beda yra ne pirmininkas, beda yra musu pasyvume kuriant ir kontroliuojant profesines sajungos veikla. Renkami organai turi ne rinktis kavai, o rinktis dirbti. Demokratiniuose rinkimuose laimi lyderiai, LPSK rinkimuose laimejo protesto balsai. Ar Turime Nauja lyderi? Vargu. Bet klausimas yra kitas, ar gebesime dirbti komandoje, padeti primininkui. Ar lauksime kol suklys ir kaposime kaip Artura? Neapykanta zudo, organizacija, pacius mus ir profesiniu sajungu ateiti. Bet manau kad esame gylioje moralineje ir kompetenciju krizeje, pamirsdami del ko mes susirinkime ir kam dirbam, eiliniam darbuotojui Kuris laukia geresnio rytojaus. aciu
2018-05-25 11:36:25Dudele
Prognoze : Buves pirmininkas senais rysiais dar pakeliaus po Lenkija ir paatstovaus TDO sesijojeZzenevoje darbuotojus, nors igaliojimu nebeturi. Po to dar paatostogaus(kokius 2 men.garantuotai "susitaupe" per projektinius seminarus dirbdamas net po 16 val.uz dviguba (tiketina) ir ant skraidancio kilimo" (lyg tai gauto dovanu is suvaziavimo sveciu) isskris dirbti arba i VSI "Teise veikti" ar padirbes dar su kokia Uzbekija bandydamas per TDO draugus ten itvirtinti demokratija ir socialini dialoga.
2018-05-24 13:41:51Įdomu
Tai gal kas žinote ką veikia Eks Pirmininkas?
2018-05-21 14:13:55Santarve
Viskas turi pradzia ir pabaiga. Zinia netiketa.
2018-05-16 13:56:34Buvęs
Tik tegul bėga šiaudinės profsąjungos, mokančios fiktyvios narystės mokesčius iš kabinetų nuomos ar versliukų. Na, o Ekspertei - jei jau nepavyks peržengti per save - galima jungtis su broliška profsąjunga, kurią kaip tik dabar reikia sustiprinti, nes ten akivaizdi krizė... Ne pasaulio pabaiga. Be to, po ketverių metų Artūras galės vėl grįžti, kaip tai padarė žinomas pasaulinis blogietis... Gal tik tiek, kad kai kurie Artūro draugai per ketvertą metų, belaukdami Artūro grįžimo, galų gale pervargs ir panorės poilsio savo daržuose...
2018-05-16 07:12:36Dudele
Vyksta organizacijos apsivalymas ir veiklos skaidrinimas. Tai sukelia stresa gyvenimui is senu resursu ar nuomos, neveikimo. Tikiu, kad prasides siuolaikinis darbas, bus atnaujintas sekretoriatas,pritraukta savanoriu, mokslo atstovu. Svarbu, kad butu operatyvi reakcija i ivykius, atgaivinias svietimo fondas ir kt.
2018-05-15 17:42:38Nuomonė
Nauja pirmininkė dirbs pagal Gražinos dūdelę, to ji ir siekė. Pilkasis kardinolas, o jei nepasiseks, viską ant LPSK nurašys. Tipo ne aš čia pirmininkė. Ir dėl vienybės LPSK, abejonės. Po tokio suvažiavimo, kai vietoj rimties ir pagarbos, vyravo anarchistinė aplinka (kai rėkia visi, net dūdas kaip į Žalgirio areną atsinešė), jaučiu užsienio svečiai pakraupo, o ir nuomonės jau girdisi, kad reikia iš tokio bardako išstoti, išeiti iš LPSK sudėties, nes tokia betvarkė tik didės. Taip kad, perversmas lyg ir pavyko Gražinai, bet pergalės pagirios Ingai gali būti sunkios.
2018-05-14 09:47:15Sigutė Valiulienė
Nuotraukos komentaras fb:
Tikra amazonė:), o "skeltas"smakras byloja apie atkaklumą.Sėkmės jai.
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai