2020 m. rugpjūčio 14 d. penktadienis - 3:46
   

„LPSK JAUNIMAS” PRISIJUNGĖ PRIE LiJOT

«
2018 04 23
Balandžio 21-22 d. Druskininkuose vykusioje 44-ojoje Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) asamblėjoje asociacija „LPSK jaunimas“ prisijungė prie didžiausios skėtinės jaunimo organizacijos šalyje ir tapo nariais stebėtojais, - informuoja Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK).

„Labai džiaugiamės prisijungdami prie darnios ir stiprios LiJOT šeimos bei atsiveriančiomis bendradarbiavimo galimybėmis. Žinoma, suprantame ir tenkančią naują atsakomybę, prisidedant prie LiJOT stiprinimo ir jaunimo politikos gerinimo. Dėkojame už parodytą palaikymą ir pasitikėjimą“, – pranešime spaudai cituojamas asociacijos „LPSK jaunimas“ pirmininkas Tomas Jakutavičius.

Šis įvykis itin svarbus LPSK jaunimui, nes suteikia kur kas daugiau galimybių gerinant jaunų darbuotojų padėtį, socialinę apsaugą ir užtikrinant geresnį atstovavimą jauniems žmonėms įvairiais lygmenimis.

Pagal LiJOT įstatus nariai stebėtojai turi teisę dalyvauti LiJOT organizuojamuose renginiuose, projektuose ir programose; dalyvauti svarstant su LiJOT veikla susijusius klausimus; naudotis LiJOT pagalba ginant savo teisėtus interesus ir jiems atstovaujant; susipažinti su LiJOT dokumentais ir gauti LiJOT turimą informaciją apie jos veiklą.

LiJOT nare organizacija turi teisę tapti ne mažiau kaip vienus metus turėjusi stebėtojos statusą.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba yra didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje, vienijanti nacionalines jaunimo organizacijas ir regionines jaunimo organizacijų sąjungas. Jų gretose šiuo metu yra 68 nacionalinės ir regioninės jaunimo organizacijos.

Anot LiJOT tinklalapio, LiJOT 2011–2018 metais savo veiklą orientuoja į žiniomis grįstą jaunimo ir jaunimo organizacijų atstovavimą, narių stiprinimą ir telkimą jaunimui ir valstybei aktualiems tikslams įgyvendinti, jaunimo veiklos žinomumo didinimą ir jaunimo informavimą bei LiJOT vystymą.

LiJOT pernai minėjo sukūrimo 25-metį, šiuo metu tinklui vadovauja Antanas Mikalauskas, prezidentu išrinktas 2017 m. spalį.

Nuotr. iš Lijot Feisbuko paskyros: LPSK jaunimo pirmininkas Tomas Jakutavičius ir LPSK
komunikacijos koordinatorė Vaiva Sapetkaitė.

lprofsajungos.lt inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai