2021 m. sausio 17 d. sekmadienis - 18:55
   

V. BANEL PATARINĖS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRUI

«
2018 01 02
Sausio 2 d. Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel pradeda eiti socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio patarėjo pareigas. Jis ministrui patarinės socialinės partnerystės, socialinio dialogo vystymo, darbuotojų atstovavimo, jų derybinių galių stiprinimo klausimais.

V. Banel ir toliau vadovaus NPPSS.

„Jau daugiau nei penkerius metus vadovauju didžiausiai statutinių pareigūnų profesinei sąjungai –Nacionaliniam pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimui. Be to, kartu su mokytojų, viešojo transporto darbuotojų, aktyvių mamų sambūriu, muitinės profesinėmis sąjungomis aktyviai dalyvavome diskusijose dėl Darbo kodekso nuostatų ir teikėme labai konkrečius pasiūlymus Vyriausybei, Seimui. Man gerai žinomos šios srities problemos ir galimi jų sprendimo būdai. Turiu minčių, ką būtina padaryti, kad darbuotojų interesus ginančios organizacijos Lietuvoje būtų gerokai skaitlingesnės, stipresnės, o jų santykis su valstybe ir darbdaviais taptų panašesnis į skandinaviškąjį“, – portale pareigunai.lt cituojamas V. Banel.

Anot jo, apie socialinę partnerystę, efektyvesnį socialinį dialogą ir darbuotojų atstovavimą daug kalbama šios Vyriausybės programoje. „Pasistengsiu padaryti viską, kad šios programinės nuostatos kuo greičiau virstų realiais sprendimais: įstatymais, programomis ar susitarimais“, – sako V. Banel.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, jog V. Banel yra įgijęs teisės ir valstybės sienos apsaugos bakalauro bei teisės ir valdymo magistro laipsnius.

SADM nuotr.

lprofsajungos.lt inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2018-01-10 19:12:06.
LPSK pirmininkui "geras spyris į užpakalį" , nes nepaskyrė artimos bendražygės iš pareigūnų
2018-01-09 12:11:13To ĮS
Esi visiškai teisus, pritariu
2018-01-02 21:08:58JS
Gerbiu Banelį kaip simpatišką asmenybę, bet ... Ar jo profesinė
patirtis, pati jėgos struktūrų atstovo profesija - optimaliausia versija humanitarinėms bei socialinėms idėjoms ("idėjoms Lietuvai") generuoti? Toks paskyrimas ar pasirinkimas kvepia ta pačia protekcija, pagal kurią NPPSS ankstesnis vadovas daugiau flirtavo su valdžia, nei vedė susivienijimą bendru profsąjungoms keliu, o dabar tapo vyriausiu inkvizitoriumi "neteisingai" besielgiančiųjų galvoms kapoti.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai