2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 12:48
   

BALTIJOS ŠALIŲ PROFSĄJUNGOS TELKIA JĖGAS

«
2017 12 20
Gruodžio 19 d. Rygoje įsteigta Baltijos šalių profesines sąjungas vienijanti organizacija „Baltic organising alliance“ (Baltijos organizavimo aljansas, BOA), kurios tikslas – pėsti narystę Baltijos šalyse bendradarbiaujant su skandinavų profsąjungomis.Šios organizacijos prezidente išrinkta Lietuvos miško ir miško pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Inga Ruginienė nuotr. pirma iš kairės), viceprezidentu – Martins Dunskis iš Latvijos statybininkų federacijos.

Steigiamajame posėdyje Lietuvai be I. Ruginienės taip pat atstovavo Maistininkų profesinės sąjungos pirmininkė Gražina Gruzdienė, Metalistų profesinės sąjungos pirmininkė Marija Varasimavičienė ir Ryšių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Regina Dvaržeckytė.

Posėdyje buvo priimti organizacijos įstatai ir sutartas tolimesnis darbo planas. „Šis įvykis svarbus žingsnis profesinių sąjungų judėjime. Tai rodo profesinių sąjungų susitelkimą ir judėjimą link bendro tikslo. Sėkmės visiems ir solidarumo!“, - informuodama apie įvykį sakė BOA prezidentė Inga Ruginienė.

Organizaciją įsteigusios profsąjungos mano, jog bent viena silpna ir mažą narystę turinti profesinė sąjunga bet kurioje šalyje silpnina visų likusių šalių profesinių sąjungų judėjimą bei apsunkina bendradarbiavimą.

lprofsajungos.lt inf.


NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai