2021 m. sausio 26 d. antradienis - 17:44
   

KVIEČIA Į EITYNES IR MITINGĄ PRIEŠ SKURDĄ

«
2017 10 12
Pastaruoju metu, net ir solidžiose ekonomikos konferencijose, nemažai kalbama apie katastrofiškai didelę atskirtį Lietuvoje bei akis badantį skurdą. Spalio 17 d. minima Tarptautinė kovos su skurdu diena, o Lietuvos profesinės sąjunga „Sandrauga“, matydama šią problemą aštrėjant, Kaune rengia eitynes ir mitingą.

Renginio pradžia – 14 val. prie Laisvės al. 46 namo, kuriame įsikūrusi „Sandraugos“ būstinė, o einama bus link Kauno miesto savivaldybės, kur numatytas mitingas.

Pasak profsąjungos pirmininko Kęstučio Juknio, į protesto akciją kviečiamos visos profsąjungos, organizacijos, judėjimai, kurie mano, jog skurdo tema Lietuvoje aktuali ir ją reikia spręsti nedelsiant. Tačiau jo teigimu, atskirų pakvietimų „kaip į balių“ nebus.

„Sandraugos“ vadovas neslepia, jog pilietiškumo, solidarumo stoka gali pakišti koją, ir dalyvių nesusirinks labai daug, tačiau to nedramatizuoja: „Visi kalba, skundžiasi, kaip blogai gyvena, bet kai reikia ateiti į mitingą, atsiranda kokių nors priežasčių to nedaryti. Kiek ateis – tiek, jeigu žmonių bus nedaug, užskaitysim, kad gyvenam gerai“, - portalui lprofsajungos.lt kalbėjo K. Juknis.

Anot jo, viena iš akcijos temų – naujasis Darbo kodeksas: „Paklausim valdžios, kur žadėti 85 tūkst. naujų darbo vietų, kur kiti pažangos rodikliai“. Taip pat bus kalbama apie priemones kovai su skurdu, mitingo tribūną, pasak pašnekovo, gaus kiekvienas norintis. Tiesa, politikams bus leista kalbėti tik tokiu atveju, jei bus siūlomos konkrečios priemonės, kaip padėt skurstantiesiems.

sandrauga.lt nuotr.


lprofsajungos.lt inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai