2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 21:11
   

PAREIGŪNŲ SUSIVIENIJIMAS RINKS PIRMININKĄ (atnaujinta)

«
2017 06 09
Birželio 9 d. Vilniuje įvyks Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) suvažiavimas, kuriame bus renkamas organizacijos pirmininkas (-ė). Dar vienai ketverių metų kadencijai siekia būti išrinktas dabartinis NPPSS vadovas Vladimir Banel, kiti kandidatai – Policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė ir Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos valdybos narys Valentinas Kuročkinas.

Kandidatai į pirmininko postą savo galimybes išbandyti jau galėjo tiesioginiuose debatuose, kuriuos moderavo žurnalistas Aurimas Perednis. 

Suvažiavime taip pat bus renkami organizacijos tarybos nariai. Dešimt kandidatų į tarybą taip pat pristatyti viešai. 

Į suvažiavimą, anot NPPSS informacijos, kviečiami premjeras Saulius Skvernelis, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Teisingumo ministerijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Kalėjimų departamento, Viešojo saugumo tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovai, Seimo, Vyriausybės atstovai.

Suvažiavime pranešimą apie tai, kaip veiksmingai vykdyti reformas valstybės tarnyboje, planuoja skaityti Vilniaus universiteto Filosofijos katedros profesorius dr. Boguslavas Gruževskis.

Atnaujinta birželio 9 d.: NPPSS pirmininku perrinktas V. Banel.

lprofsajungos.lt


NAUJAUSI KOMENTARAI
2017-06-12 14:24:44Klausimas
Tai bent trumpai atsakykit apie pagrindinius organizacijų skirtumus ir kodėl veikia tiek paralelinių organizacijų.
2017-06-09 19:30:43Atsakymas
Skiriasi. O kuom, - sunku čia trumpai aprašyt. Išsityrinėkit patys, susitikit su vienu ir kitu pirmininkais, apžiūrėkit biurą ir pan. :)
2017-06-09 14:40:28Klausimas
O kuom tos dvi skiriasi gal parasytumete? Nezinia i kuria stoti.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai