2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 4:11
   

2017 05 31 - SIŪLYMUS STIPRINTI PROFESINES SĄJUNGAS VADINA „MASALU“

»
2017-06-02 11:27:28Bėda
Bėda, kad kol kas pirmu smuiku groja profsąjungos perėmusios TSKP laikų nekilnojamą turtą ir įsipareigojimus. Ant plyno lauko ilgokai išeina raumenis auginti.... Nafik tos sutartys bus reikalingos, jei nebus jėgų....
2017-06-01 12:29:30Funtikas
Tai gal profsąjungos, pripažinkit savo pralaimėjimą, jeigu jau taip viskas blogai, - praš***t visas derybas dėl DK... Užuot sriūbavus, gal reiktų auginti raumenis ir rengtis ateities kovoms dėl tarifinių sutarčių?
2017-06-01 11:34:16Luna
Oi kokie svarbūs įstatymo projektai :)))Kuriai profsąjungai reikia darbo inspekcijos isikišimo, pagalbos ir konsultacijų kaip jos turi kurtis ar veikti, kas neskaitė profsąjungų įstatymo ? Vietoj vadinamų kompetencijos centrų profsąjungoms, kuriuos administruos valstybės įgaliota institucija leisdama pinigus, reikia palikti bent dabartines teises,o ne dalį jų atėmus makiaveliškai aiškinti apie pagalbą profsąjungoms . Darbo isnspekcija naujame darbo kodekse jau reguliuos profsąjungų sutikimo ir nesutikimo teisėtumą, dalinai paeriims Teismo funkcijas. jau čia, šioje situacijoje nuvertinamos profsąjungos, nes jos bus priverstos lankstytis dar vienai institucijai. Kur tas profsąjungų savarankiškumas ir nepriklausomumas. Skiriamas papildomas 1% procentas profsąjungoms tik pagalbos imitacija, kai įstatyme susiaurinamos, apribojamos suveliamos profsąjungų galios. Valdantiesiems jokiu būdu nereikia stiprių profsąjungų. Tik naivuolis, nesusipratėlis galėtų teigti, kad milijonieriams, kapitalo magnatams reikia stiprių profsąjungų ir socialinio dialogo. Tomilinas ( skvernelio ruporas, save prisistatantis profsąjungų ekspertu vidurio europai :) bakas- kartu su skverneliu įkūręs uniją- bankelį ir besirūpinantis tik kapitalo didinimu, milijonierius karbauskis- bailys gudrutis , besislapstantis už kitų nugarų neikada nebus profsąjungų patriotais. Tai parodė ir darbo kodekso svarstymas trišalėje taryboje, bei seime. Visi matome ir girdime tuos tomilino- skvernelio grupuotės piurpalistines deklaracijas, atitraukiant dėmesį nuo pagrindinių profsąjungų funkcijų.
Kiti pasiūlymai, kad išrinktiems profsąjungų nariams bus suteikiamos nemokamos atostogos ir tipo išsaugojama darbo vieta yra tik eilinė kosmetika, eilinis komufliažas. Mums būtina rengti bendrus susirinkimus, seminarus, kad naivuolia pagaliau suprastų kas yra kas....
2017-05-31 17:49:10Kas belieka
O kas belieka "nacionaliniems" profsąjungų centrams? LPSK dar dirba, dalyvauja ir komitetuose ir Seimo posedžiuose. Solidarumas - nulis, todėl ir verkšlena. Bobuličių turgelis projektų pinigėlių plovymui ir kelionių dalybai. Gal ir gerai, kad DK priims. Apsivalys profesinės sąjungos, išnyks popierinės ir muilinės profesinės sąjungos, o nariai pajutę realų pavojų pradės vienytis. Kitos išeities tiesiog neliks. Kitaip vadukai laikysis turto ir garbės, nariai jiems dzin, muilo operas stumdo.
2017-05-31 17:36:39Funtikas
Tai jums vis negerai: bloga valdžia, blogas DK, blogi darbdaviai, blogi tie, kurie siūlo pastiprinti profsąjungas... Aš suprantu, kad tokia profsąjungų lyg ir funkcija - oponuoti visada, bet kiek gi galima verkšlent?
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai