2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 11:37
   

KĄ VEIKIA ŠALIES PROFSĄJUNGOS (NAUJAUSI PRANEŠIMAI INTERNETE)

«
2017 02 23


Ką vakar veikė ar šiomis dienomis veikia šalies profsąjungos?

Visų veiklų, "nematomo" kasdieninio profsąjungininkų darbo neaprašysi, nes visų operatyviai ir neapklausi. Redakcija eina lengviausiu keliu glaustai apžvelgdama tik internete paskelbtas darbuotojų atstovių veiklos naujienas.
Ažvalgoje pirmiausia nurodomas informacijos šaltinis, paskui glaustai pateikiama informacija.
(Atsiprašome tų profesinių sąjungų, kurios čia nepaminėtos).


Vasario 22 d., LR Seimo archyvas (vaizdo įrašas):


Vasario 21 d. LR Seime įvyko spaudos konferencija „Dėl valstybinių miškų valdymo reformos“. Joje pristatytas ankstesnių kadencijų Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkų kreipimasis į Seimo Pirmininką, Ministrą Pirmininką ir Seimo narius dėl valstybinių miškų reformos pavojų.

Spaudos konferencijoje dalyvavo: Nepriklausomybės Akto signataras Jonas Šimėnas; Raimondas Juzikis, Lietuvos miškininkų sąjungos prezidiumo narys, Raseinių miškų urėdijos Viduklės girininkijos girininkas; Inga Ruginienė, Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkė.

Vasario 22 d., Maistininkų profesinė sąjunga:

Vasario 22 d. Kaune įvyko profesinės sąjungos susitikimas su UAB "Mondelez Lietuva Production" vadovu Olav Nyloekken. Buvo diskutuojama dėl įmonės tolesnės plėtros, darbo apmokėjimo, darbuotojų krūvių, darbo laiko ir kitų darbuotojams aktualių klausimų.

Kitas susitikimas - šį kartą dėl kolektyvinių derybų - numatomas kovo 1 d.

Vasario 22 d., Alytaus rajono savivaldybė:

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas ir mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas susitiko su Pietų Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininku Arūnu Lekavičiumi ir Alytaus regiono profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininke Jolanta Miliauske. Buvo apsikeista informacija apie darbo santykių bei darbuotojų socialinės saugos situacija, problemomis, tartasi dėl tolesnio bendradarbiavimo.

"Solidarumo" atstovai pakvietė savivaldybės vadovus dalyvauti konferencijoje „Socialinis dialogas Pietų Lietuvos regione“, kuri vyks kovo 10 dieną Druskininkuose.
Vasario 22 d., PS „Sandrauga”:

Vasario 21 d. įvykusiame švietimo profesinių sąjungų atstovų susitikime su Švietimo ir mokslo ministerija iš esmės susikirto ministerijos ir profesinių sąjungų pozicijos, tad nutarta tolesnes derybas perduoti darbo grupei.

Deramasis dėl pedagogų darbo apmokėjimo modelio.
Vasario 20 d., Sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga:

Vasario 20-21 d. Jerevane (Armėnija) įvyko EPSU Šiaurės rytų Europos regioninis susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Aldona Baublytė.
Vasario 22 d., valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinė sąjunga:

Vasario 17 d. Vilniuje įvyko profesinės sąjungos surengtas seminaras-diskusija, kurios dėmesio centre buvo Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymas. Įstatymą pristatė viena iš įstatymo kūrėjų Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo departamento Darbo teisės skyriaus vyriausioji specialistė Vanda Dudienė.
Vasario 22 d., Prokurorų profesinė sąjunga:

Vasario10 d. įvyko visuotinis Prokurorų profesinės sąjungos susirinkimas. Susirinkimo dalyviai išklausė darbo teisės specialisto Viliaus Mačiulaičio seminarą tema „Profesinių sąjungų vaidmuo užtikrinant darbuotojų teises pagal naująjį socialinį modelį“.

Susirinkime buvo pristatyta bei patvirtinta PPS Tarybos veiklos ataskaita, patvirtintas naujas stojamojo nario mokesčio dydis – 30 eurų bei aptartos PPS Tarybos veiklos gairės prokurorų darbo sąlygų, darbo užmokesčio ir socialinių garantijų srityse.
Parengta pagal pranešimus interenete

NAUJAUSI KOMENTARAI
2017-03-05 16:42:03Tiomnij les
Afigieni profsajungu pasiekimai. Ar jus patys suprantat, kad nieko konkretaus nepadarot? Gal lpsk kazkiek pakruta, bet solidarumas tai tiomnij les.
2017-02-24 09:46:14Makliovija
Jau 25 metai, kai LT profsąjungos gauna patarimus, mokosi, išleisti milijonai nesuskaičiuojamiems seminarus. Deja, bet rezultatas apgailėtinas...
2017-02-23 23:13:12Ps
Truksta sios dienos NFS konferencijos. Gavome vertingu payarimi is ekspertu del DK atitikimo TDO konvencijoms
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai