2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 12:49
   

PROFSĄJUNGOS – PIRMĄ KARTĄ PARODOJE „STUDIJOS 2017“

«
2017 02 03
Vasario 2 d. parodų centre LITEXPO prasidėjusioje tradicinėje studijų ir karjeros parodoje „Studijos 2017“ pirmą kartą dalyvauja ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) jaunimo komanda.

Apie tai informuodama Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija (LPPSF) praneša, jog asociacijos „LPSK Jaunimas“ ir LPPSF jaunimo sektoriaus pirmininkas Tomas Jakutavičius džiaugiasi, jog tarp į parodą plūstančių moksleivių ir studentų yra nemažai besidominčių ir profesinėmis sąjungomis.

Pageidaujantiems patikrinti savo žinias apie darbo rinką duodami spręsti specialūs testai, pasakojama apie profesinių sąjungų veiklą, darbuotojų teises ir garantijas, dalinami informaciniai lankstinukai, profesinių sąjungų atributika, kalendoriai.

Pasak T. Jakutavičiaus, profesinių sąjungų veikla domisi ir mokytojai, dėstytojai - klausia aktualios informacijos, prašo lankstinukų mokykloms ir pan. „Nors dalyvaujame pirmą kartą ir mūsų stendas, lyginant su daugeliu parodos dalyvių, atrodo gana kuklus, tačiau jau dabar matome, kad dalyvauti tokioje parodoje yra prasminga ir tikslinga, nes čia ateina daug būsimų (o gal jau ir esamų) darbuotojų, potencialių darbo rinkos dalyvių. Manau, kad panašiose parodose dalyvausime ir ateityje, nes tai yra viena iš efektyvesnių priemonių komunikuoti su jaunimu ir skleisti žinią apie profesines sąjungas“, - įspūdžiais dalinasi Pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus pirmininkas.

Paroda „Studijos 2017“ veiks iki vasario 4 dienos.

Pramprof.lt nuotr.

lprofsajungos.lt inf.


NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai