2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 13:22
   

2017 01 18 - KAUNE PLINTA NAUJAS DARBDAVIŲ SPAUDIMO BŪDAS

»
2017-01-27 12:33:21Inga (ingasas4@gmail.com)
Visi jog žino kad nuskriaustas lieka darbininkas.Su juo elgesi kaip su vergu. Darbdavio atstovai net nevertina nei kaip źmogaus nei kaip darbuotojo.Atlyginimas mažas pagal darbą ,darbo laikas dokumentuose nurodomas 10 val ,kaip dirbdamas nuo 6 iki 18 val(.12).prastomis darbo sąlygomis tokios kaip +5 +6 patalpos temperatūra.Naktinis darbas yra neapmokamas 1,5 karto kaipnD.k numato.darbo ir kolektyvine sutartys visiškai neatitinka realio s tiesos.
Dirbu pati gamyboje jauntreti metai,bet nesikeičia niekasn,kad darbininkui būtų geriau.Kap darbinausi darbo ir kolektyvinė sutartys buvo standartinės.Atlyginimą po bandomojo laikotarpio žadėjo dideli tuo metu buvo litais t.y 1800Lt
Kol buvo litais tiek panašiai ir gaudavome .Pasikeitė euras gaunam 450 Eur. į rankas dirbdami šaltyje ir diena naktį sutartyje nebuvo nurodyti įkainiai ir ,kad darbas bus vygdomas pagal planą produkcijos įkainiai yra labai maži pagal darbą.Moterys kelia dėžes nuo 10 kg iki 20 kg mokamas atlyginimas nu tonažo darbo ir kolektyvineje sutartyje taip nėra.Dirbam pagal suminį darbo laiką po 12 val rašomos tik10 val .Darbo laiko apskaita yra netiksli nes dirbam sudėtingomis darbo sąlygomis.Bandem kalbėtis kad pakeltu įkainius bet nepakėlėmotyvuodami kad turim eiti papildomai dirbti ,kad užsidirbtumėm ir išdirbtumėm iki 45 val per savaitę .Darbas 4 dirbu 4 laisvos .Kodėl netikrina niekas privačiù įmonių pagal programą.VDI aš nenoriu pasakoti ,del to kad veliau pati galiu nukentėti. Bet tylėti taip pat negalima,kaip išspręsti šita problmà ,ką daryti ,kad darbovieteje jaustumes saugus ir reikalingas ,kad dirbtum ne vien tik už pavalgymą ir mokesčių mokėjimą ir nesijaustum vergu. Čia klausimas būtu ,kas teikia siùlimus DK priimti ar atmesti įstatymo pataisas ,ar istatymo siūlymus.
2017-01-18 12:04:33JS
Tai efektyvus metodas, kurį galėtų taikyti ir profsąjungos. Žinoma, tos, kurių gretose yra jaunimo. Beje, buvo laikai, kai į maximas ir kitur bandė vaikščioti, bent jau lapelius dalinti, LPSK jaunimas. Tačiau paskui kai kurie iš jų "subrendo", kai kurie padarė dideles karjeras, o nedideli jaunųjų likučiai, matyt, nepajėgūs tokiems žygiams. Gaila, belieka tik nostalgiškai dūsauti ir sveikinti šauniuosius jaunus "neformalus", - ar tai tuos, kurie rėmė profsąjungas (beje, kažkodėl vengė su jomis susitapatinti) anąkart Vinco Kudirkos aikštėje, ar Laisvės gimnazijos dvyliktokus, kurie parodė pavyzdį, kaip galima apginti nuo surupūžėjusių biurokratų neteisėtai atleistą gerą mokytoją...
2017-01-18 10:53:50SOS
Bosė grasino, kad jei kas išeis, tai bus pasirūpinta, kad kito darbo panašaus pobūdžio vietose susirasti nepavyktų. Tai jau nebe pirmas grasinimas profsąjungininkams.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai