2021 m. sausio 26 d. antradienis - 17:11
   

Į SEIMĄ PATEKO IR PROFESINIŲ SĄJUNGŲ ATSTOVŲ

«
2016 10 24
Spalio 23 d. baigėsi rinkimai į Seimą, juos laimėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, turėsianti parlamente 54 vietas. Šiame sąraše kandidatavusius profesinių sąjungų atstovus taip pat lydėjo sėkmė.

Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, daugiamandatėje apygardoje į Seimą pateko Žemės ūkio ministerijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Vingrienė, o didžiausiu laimėjimu, turbūt, reiktų laikyti Lietuvos švietimo profesinės sąjungos atstovės Aušros Papirtienės pergalę antrame ture aplenkus buvusį Kauno merą konservatorių Andrių Kupčinską.

Kauno Kalniečių apygardoje A. Papirtienė surinko 64 proc. rinkėjų balsų.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai Seime atstovaus ir daugiamandatėje pirmame ture išrinktas buvęs Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas, šiuo metu - garbės narys Vytautas Bakas. Suskaičiavus antrojo turo rezultatus paaiškėjo, jog į Seimą pagal sąrašą pakliuvo ir Tomas Tomilinas, profsąjunginio judėjimo propaguotojas, kurį laiką dirbęs su Samdomų darbuotojų profesine sąjunga.

Primename, kad Seimo rinkimuose dalyvavo 16 su profesinėmis sąjungomis susijusių asmenų.

PN inf. 

NAUJAUSI KOMENTARAI
2016-10-25 09:39:16Gražina
Super Andriaus komentaras. Tiksliai įvardijantis situaciją. Ar nemanote, kad laikas pačioms profsąjungoms "įsivertinti" kas yra kas ?
2016-10-25 09:28:25Andrius Švarplys
BUM!
Juozas Olekas 24,36% – Kęstutis Mažeika 71.48%
Mantas Adomėnas 35,19% – Laimutė Matkevičienė 62,24%
Jurgis Razma 40,97% – Jonas Varkalys 54,92%
Rasa Juknevičienė 35,11% – Guoda Burokienė 62,38%
Julius Sabatauskas 34,6% – Robertas Šarknickas 60,99%
Stasys Šedbaras 31,2% - Remigijus Žemaitaitis 66,25%
Algirdas Butkevičius 47.42% - Kęstutis Smirnovas 49,44%
Petras Gražulis 41,63 – Bronius Markauskas 55,39
Arvydas Anušauskas 26,51 – Povilas Urbšys 70,58
Andrius Kupčinskas 32,83 – Aušra Papirtienė 64,34
Visiems elitistams pirdyloms: prieš tai, kai jūs vėl imsitės mums rodytis per visus kanalus, radijus, eterius ir spaudas, ir vėl įrodinėsite, kad reikia mažinti socialinę atskirtį, prieš tai, kai jūs vėl pasislėpsite už partinių sąrašų, jūs tiesiog imkite ir pasižiūrėkit į šiuos skaičius. Žiūrėkite dar kartą ir dar kartą. Jie jums sako: „ačiū, viso gero, nereikia!”.
Šį video klipą skiriu visiems elitistams, visiems, kurie nemato toliau Seimo ir Gedimino prospekto, kurie nežino ir morališkai atsisako žinoti kaip gyvena ta likusi (prasigėrusi ir degradavusi, kaip jūs sakote, ta jums nevertoji gyventi) Lietuva. Visi kurie į Lietuvą žiūrite per eurofondus, viešuosius pirkimus, Seimos nario kanceliarines išlaidas ir najujus lizinguotus džipus, pirktus per Latviją. Visiems mačiuliams, nausėdoms, mauricams, maximoms, vasiliauskams - visiems tiems, kurie toliau vienpusiškais skaičiais meluos apie pasaulines sausras vien tik tam, kad pagrįsti savo putlujį bankinį egzistavimą per aukštas kainas. Visoms dviračio žynioms, a.greitiems ir lėtesniems pasityčioti iš paprastų žmonių. Visoms miliūtėms, pumprickaitėms, jakilaičiams ir valatkoms. Žodžiu, visiems tiems, kurie tyčiojasi iš paprasto žmogaus poreikių ir kančių: jums šiandien parėjo
Bum-bum-bum-bum – BUM BUM BUM !
Citata iš Facebook'o
2016-10-25 08:29:57V.Plečkaitis
Ne skandalai lėmė, kad partija taip pralaimėjo. Lėmė tai, kad partija palaipsniui visiškai prarado ryšį su savo ideologija ir socialdemokratinėmis vertybėmis, kurios būdingos yra visoms Vakarų socialdemokratinėms partijoms. LSDP dar A. Brazauskui valdant virto paprasta buržuazine partija, kuri menkai arba visai niekuo nesiskiria nuo konservatorių ar liberalų partijų.
Ji neatsigrežė į paprastą, nuskurdusį Lietuvos žmogų vargais negalais suduriantį galą su galu, nėjo išvien su profsąjungomis, kad ir menkomis ir silpnomis,nestiprino jų, o padarė jas savo priešais. Partija pamažu apsnūdo ant valdžios laurų, menkai juto žmonių nuotaikas ir dar menkiau įsiklausė į jų poreikius, manydama, kad užteks šiek tiek pakelti minimalią algą ir keliais eurais padidinant pensijas.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai