2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 5:17
   

2016 09 14 - DARBUOTOJAMS NEPALANKUS DARBO KODEKSAS „PRASTUMTAS“

»
2016-09-15 10:41:07Alfonso kodeksas
Priima DK ir jau kitą rytą jį keičia, čia normalu? Taip gali elgtis tik nestabilios būsenos politikai. Dabar žiūrėkite, mat aš vėl jį keisiu...tipo balsuokite už mane....aš geras jau net 2 kartus per 10 metų susitikau su profesinėm sąjungom....o Prezidentė pati mat kalta, kad nesusodino neklaužadų berniukų... prieš Veto.
2016-09-15 09:47:58dekabristas
BNS, Vadai nieko nepadarys kai už nugaros neturi tų dėl kurių reikia daryti. T.y., kai iš visų dirbančiųjų tik ketvirtadalis yra profsąjungų nariai. Ką čia lyginti su Europos šalimis kur kai kuriose profsąjungiečių yra 60%. Kalti esame patys, tautos vergiškas mentalitetas, "mažo žmogaus" sindromas. Akivaizdus pavyzdys kurį matome - prie vyriausybės ir seimo vykstančių mitingų metu žiopsančių per langus ir besišaipančių gatvėje daugiau negu mitingo dalyvių. Mitingo kur didžąją masę sudaro atvykę iš rajonų, pradedant nuo pajūrio ir Žemaitijos. Mitingo kurio metu galėtų vien iš Vilniaus susirinkti nesuskaičiuojama jūra žmonių nepaisant jokio valdžiažmogių leidžiamo žmonių skaičiaus. Net norintys dirbti vadai nieko nepadarys. Todėl ir atsranda tokių, mano nuomone, į savo postus įsiskibusių pseudolyderių, imituojančių darbą, kaip Černiauskas ar, dar blogiau, kaip dešine jo ranka tapęs, mano nuomone, parsidavęs vergvaldžiams A. Posochovas. Kas skaitė Maximos Kolektyvinę sutartį, tas nei trupučio tuo nesuabejos. Nes ta Maximos KS yra tiesiog generalinė naujojo DK repeticija. Tad man nei kike nenuostabu, kad po pernykščio mitingo peticiją vyriausybei buvo įpareigotas nešti A. Posochovas. Ir klausimas pačiam BNS. Ar pačiam neatrodo profsąjungiečius žeminantis pasakymas kurį pats pavartojai "Gerbiamas Premjeras" ? Ar tai neparodo paties vergiškum, nuolankumo ar net parsidvėliškumo ? Ir nereikia dangstytis tariamu mandagumu, nes, mano nuomone negalima vadinti "gerbiamu" žmogaus kuris visom keturiom už bauržiavinį DK. Ir dar, paties komentare aš įžvelgiu norą skaldyti, nes, mano nuomone, savo parsidavėliškumą išsidavei sakydamas "gerbiamas Premjeras"
2016-09-14 20:55:48BNS
Reikia pirmiausiai ivertinti musu Vadu darbo broka. Kam reikejo susitikti su Premjeru? Gerb. Premjeras visiens seimo nariams pranese kad su profsajungomis suderinta. Isdure Premjeras musu Vadus
Tai klausimas ar ne laikas atsistatydinti nes uz musu nario moketi nieko nepadaret.
Tai Premjero aplinka kalba kad skubiai skirs profsajugoms pinigu socialkniam dialogui ir taip bus pyktis panaikintas
2016-09-14 16:55:13pole
kiek kentesim viena karta suvienikim jegas uzteks melo ir patycu zmones praregekit
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai