2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 21:26
   

2016 08 31 - KAD VALDŽIA NEUŽMIRŠTŲ, JOG JI TEBĖRA STEBIMA

»
2016-09-05 08:12:49Regina (profsajunga@audimas.lt)
Susipazinti
2016-09-02 14:57:39Algirdas Markevičius
Dėl judėjimo "gyvenimasperbrangus" dalinai sutinku, tik koks jo yra derybinis statusas? Darbuotojams atstovauja profesinės sąjungos. Iš kitos pusės galiu padėkoti jiems už ryžtingus ir savalaikius sprendimus, jie padarė tai, ko nesugebėjome mes. Žvelgiant iš moralinės pusės, mažų mažiausiai juos reikėjo informuoti ir konsultuotis dėl susitikimo. Mes gi nežinome visų susitikimo organizavimo detalių ir sąlygų. Ačiū judėjimui "gyvenimasperbrangus" už gyvenimo pamoką.
2016-09-02 10:07:44Kęstutis Juknis
Manau klaidinga mintis pritarti, kad visiškai susikompromitavęs seimas ir dar labiau vyriausybė be atsakomybės numestų kitiems įgyvendinti absurdą vadinamąjį darbo kodeksą. Apie kokius nors kompensacinius fondus, kuriems net nenumatytas finansavimas nėra net ką šnekėti, nes visą eilę klausimų turės spręsti naujais seimas. Kai nežinai tikrosios nuomonės Artūrai niekad garsiai nekalbėk viešai. Mes juk patys kalti - jokios diskusijos su profsąjungomis plačiai po mitingo nedarėme.
Judėjimas *gyvenimasperbrangus* apskritai po kelių profsąjungiečių susitikimo su premjeru jaučiasi išduoti, nes jie net nebuvo pakviesti dalyvauti kartu susitikimuose su valdžia. Čia elgiamasi neatsakingai, taip neturėtų daryti save gerbiantys žmonės.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai