2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 18:44
   

2016 08 13 - Į KAMPĄ ĮVARYTAS PREMJERAS DISKUTUOJA SU PROFSĄJUNGOMIS (PAPILDYTA)

»
2016-08-23 18:45:09Adele
Kada konkrečiai bus nurodyti slaugytoju kruviai poliklinikoje,nes gyd dirba kad priimtu kuo daugiau žmoniu nes nuo to priklauso ju alga o slaugytojos už pagrindini atlyginima 380 euru jos turi pamatuoti spaudima išrašyti vaistus receptu knyguteje suvesti i kompiuteri duomenis ir surašyti ant lapuko kokius tyrimus ir kadapasidaryti o jai yra reikal;as ir užregistruoti pas konsultantus
2016-08-17 14:00:10Kęstutis Juknis
Džiaugiuos, kad galu gale pradeda profsąjungiečiai suprast, kad tikėtis atsakomybės iš esančių valdžioje - praeities atgyvena. Belgijoje, Danijoje, toj pačioj Vengrijoje profsąjungos arba pačios iškelia kandidatus arba stipriai remia atskirų partijų kandidatus. Mūsų, gi profsąjungiečiai visaip kaip stengėsi tik patys įtakoti politikus, kai jie jau išrinkti ir pastovia atsiribodavo nuo aktyvaus dalyvavymo dėl rinkimų rezultatų. To rezultate, po 25 metų, net socialdemokratai nusispjovė į profsąjungas, užkalė ir rinkimuose dalyvaus be LPSK kandidatų. Manau gerai, kad į seimo rinkimus eina ir ,,Švyturio" pirmininkas Tamašauskas ir Irina Judina ir daugelis profsąjungiečių, nes seime profsąjungas atstovaujančių žmonių išskyrus Puteikį, Dagį, ir dar keletą kaip ir nebeliko.
Neik Gražina su Velniu obuoliaut, nes viskas prasideda nuo nekaltų pasisidėjimų.
Dievo tema nediskutuosiu, nes tiek Sysas tiek Jūs paskutiniu laiku tik ir kalbat apie dievo kelius į Šventovę.....
2016-08-16 17:01:13BNS
Jasinskio centro Pirmininkas labai gudrus apgaus savo maistininkus.....
Bus kodeksas naujas nes jau variantas derinamas dvieju centru pirminku pasirasymui
2016-08-16 14:07:41Grazina
Susitikimas nera derybos, Kestuti. Nepanikuok.Gi ruosies pats rinkimams, sarase berods pirmam desimtuke. . Niekas pasiduoti nesiruosia. Dirbk ir dievas pades atsirasti "pre dangaus vartu".
2016-08-16 10:44:40Kęstutis Juknis
Sveiki,
Tiek Artūras, tiek Gražina dėl Butkevičiaus ,,burimo" neturėtų pradėti tartis, juo labiau ką nors rašytis, nes tam tikrai neturi profsąjungų pritarimo. Yra visiems žmonėms grėsmė, kad už tam tikrą mokestį, kaip buvo su ,,Nacionaliniu susitarimu" eilinį kartą gali būti parduoti visų dirbančiųjų interesai. Tai pamokanti praeitis. Neabejoju, kad judėjimas ,,Gyvenimas per brangus" ir jį palaikančios organizacijos tame tarpe ir ,,Sandrauga" atitinkamai pasiruoš galimiems scenarijams be ilgų Gražinos išvedžiojimų. Neturėtų būti jokių derybų su žuliku....pakentėt liko tik iki spalio 9 -osios.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai