2021 m. kovo 5 d. penktadienis - 22:35
   

NESITRAUKS TOL, KOL NESULAUKS PREZIDENTĖS VETO

«
2016 06 23
Protestuojantieji prie Vyriausybės dėl darbuotojų socialines garantijas ir teises apkarpančio Darbo kodekso choru perskaitę manifestą išsiskirstė, tačiau grįš birželio 27 d., 12 val. Jie kviečia visus burtis ir parodyti, „kad mums ne vis vien, kokius sprendimus priima politikai“.

Vyriausybės prieigų „okupacija“, prasidėjusi birželio 22, tęsėsi ir kitą dieną. Prie palapinėse nakvojusiųjų prisijungė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos, LPS „Solidarumas“, Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai, kurie žadėjo gausiai prisijungti prie akcijos. Pirmadienį su palapinėmis įsikūrę prie Vyriausybės žmonės ten ketina likti iki bus atšauktos darbuotojams žalingos Darbo kodekso nuostatos.

Protestuotojai džiaugėsi žmonių palaikymu, kurie atnešė maisto, gėrimų, kai kurie palaikymą išreiškė duodami šiek tiek pinigų.

MANIFESTAS

Mes esame čia, kadangi naujai priimtas darbo kodeksas kenkia Lietuvos žmonėms. Politikai visiškai neatsižvelgė į dirbančiųjų, profesinių sąjungų ir Lietuvoje gyvenančių žmonių teises. Visi darbuotojams naudingi pasiūlymai buvo atmesti ir nesvarstomi.

Kreipiamės į visus žmones: burkimės ir parodykim, kad mums ne vis vien, kokius sprendimus priima politikai. Naujai priimtas darbo kodeksas parodė, kad politikai neatstovauja žmonėms, todėl kovojam už savo teises patys!

Kviečiame pirmadienį nuo 12 val. rinktis prie mūsų Vyriausybės su palapinėmis ir taikiai užimti Kudirkos aikštę. Kviečiame atsiimti politiką ir mūsų viešąsias erdves. Atsiimkim teisę spręsti dėl mūsų gyvenimų kiekvieną dieną, o ne tik kartą per metus.

LAUKIAM PREZIDENTĖS VETO!

MES NIEKUR NESITRAUKSIME!

Video


Socialiniame tinkle Fasbook ieškokite paskyros Gyvenimas Perbrangus


Nuotrauka socialiniame tinkle Facbook pasidalino Kasparas Pocius
PN inf.


NAUJAUSI KOMENTARAI
2016-06-25 13:10:04Edmundas Jaminas karys pacifistas (facebook) (Karyspacifistas@gmail.com)
Kaip teko isitikinti ir disponuoju tais dokumentais, kaip dirba darbo santykius priziurincios institucijos, pvz. Darbo inspekcija. Nuo kreipimosi dienos, darbo inspekcijos atstovai teikesi atvaziuoti tik po dvieju savaiciu. Paklausus kada atvaziuos, sakesi nezinantys..pasiteteiravus, kaip dirbti imoneje, gyvybei nesaugiomis darbo salygomis, arogantiskai atsauta, -vadovaukis imones direktoriaus nuoziura. Atvykus darbo inspekcijos specialistams, pastebetas nenoras kontaktuoti su darbuotojais, o imones vadovas net pageidavo, kad is vis ta diena nebuciau darbe... Teko kreiptis i socialiniu reikalu ir darbo ministerija, mane patikino, kad bent jau isgirde mano pavarde, nusius darbo inspekcijos specialista ta pacia diena, nuo pranesimo... Zinoma abipusiu susitarimu teko atsisveikinti su sia darbo vieta, su visom geriausiom rekomendacijom...dar imones vadovas pridure, -geriau kad cia nekeltum sarsalo, esi per daug protingas, mums vergu reikia...
2016-06-24 17:38:44sigla
STUDENTŲ PUIKUS PAVYZDYS-KO TURĖTŲ IMTIS PROFSĄJUNGOS. SĖKMĖS GINANT ŽMONIŠKUMĄ NUO ABSURDO TEATRO AKTORIŲ PRARADUSIŲ NUOVOKĄ
2016-06-23 19:26:53Pastebejimas
Kazkaip pirmininkas ryztu nedega vel.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai