2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 6:12
   

2016 06 22 - I.ŠIAULIENĖS IR K. DAUKŠIO TANDEMAS SUVEIKĖ IR NEDARBO FRONTE

»
2016-06-25 13:27:23Edmundas Jagminas Karys pacifistas (facebok) (Karyspacifistas@gmail.com)
Gana logiska taktika, sumazinti bedarbiu ismoku laikotarpi ir zmogus nebeturedamas kur detis, t.y. pasirinkimo, sutiks su visomis darbdavio darbo santykiu salygomis...belieka tai iteisinti istatymu, kad zmogus pilnai priklausytu nuo darbdavio...neturetu galimybes dometis savisvieta, politiniu gyvenimu, galu gale patenkinti butiniausius savo poreikius...
2016-06-24 19:52:51JS
Vidutinių gabumų tarybinė studentė lengvai prasmuko į mokslą TSKP istorijos tema. Iš tokios specializacijos šaipėsi net studentai komjaunuoliai (komjaunimas 1940-1941 m. -ką jis suspėjo?) Tačiau jos mokslinė (tiksliau "mokslinė") pozicija radikaliai pasikeitė, kai įvyko kapitalistinis perversmas. Ji uoliausiai išduoda 1940 metų smetonmečio piemenukus ir bernus, kuriuos (kartu su poetu V.Montvila) baltaraiščiai nuvarė į Fortą ir sušaudė kartu su žydais. Šiandien p. Šiaulienė žydi. Jai dėkingas kapitalas.
2016-06-22 18:04:02Prancūzai
„Po įtemptų derybų su vidaus reikalų ministru profesinė sąjunga ir studentų organizacijos gavo leidimą surengti demonstraciją maršrutu, kurį pasiūlė Vidaus reikalų ministerija“, – sakė Philippe`as Martinezas iš didžiausios radikalios profesinės sąjungos CGT per spaudos konferenciją.
Anksčiau buvo pranešta, kad Prancūzijos vidaus reikalų ministerija uždraudė ketvirtadienį profsąjungų rengiamą protesto akciją, nes ankstesnės demonstracijos baigėsi riaušėmis.
Per paskutinę profsąjungų akciją 40 žmonių buvo sužeista, dešimtys suimta, kai protestuotojai įsivėlė į gatvių muštynes su policija.
Per neramumus pietiniame sostinės rajone pareigūnai naudojo vandens patranką, malšindami riaušes, kai „keli šimtai“ kaukėtų protestuotojų svaidė įvairius daiktus į policininkus.
Šalies darbo rinką siekiama pertvarkyti, norint užtikrinti jos didesnį lankstumą ir sumažinti didelį nedarbą, bet kritikai tuos pokyčius laiko pernelyg palankiu verslui.
2016-06-22 13:36:17BNS
Dar balsuokite už Socialdemokratus , kurie už darbo liaudį :) :) :)
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai