2021 m. sausio 25 d. pirmadienis - 2:52
   

2016 06 21 - SEIME PRIIMTAS LIBERALIZUOTAS DARBO KODEKSAS

»
2016-06-28 21:46:10Love
Profesinės sąjungos neatsaukė savo atstovės tai Premjeras išmetė kaip musę iš barščių.
2016-06-22 15:24:37Love
Seimo pirmininkės citata: "Pristaikys...."
https://www.facebook.com/ziniuradijas/?fref=nf
2016-06-22 12:23:26Love
Įvyko kas įvyko o seka tokia:
1. Prieš kelis metus buvo prie Trišalės tarybos komisija, Darbo kodeksui tobulinti. Kaip buvo pasiūlymas vieno Centro vadovų pareiškė, kad iš komisijos pasitraukia ir nereikia nieko.
2. Žinoma Socminas surado kitą būda ir pasamdė ekspertus;
3. Laimėjusi konkursą ir buvęs vieno centro teisininkas tapo pirmininkas ir sudarė ekspertų grupę. Į šią grupę buvo paskirta ir Profesinių sąjungų atstovė (šiuo metu vaiko priežiūros atostogose) ir plius gavo už darbą pinigus;
4. Derybose Trišalėje taryboje vieno centro pirmininkas labai labai laviravo " minkšta politika" buvo.
5. Tuo metu kai buvo derybos Trišalėje komisijoje pirmininkavo vieno profesinio sąjungos centro atstovė, bet mažai tuo pasinaudota;
6. Centrų atstovai prie visų darbdavių ir Vyriausybės atstovų aiškinosi santykius kas daugiau nusipelnę LT dirbantiesiems (daugiau dirba);
7. Profesinių sąjungų centrai turi pasirašę bendradarbiavimo susitarimus su partijoms. Ar nors viena nutraukė?
8. Vieno profesinio sąjungų vadovų prie 'butelio" gyrėsi, kad jau šį rudenį Premjeras skirs centras pinigėlių socialiniam dialogui užtikrinti.
9. Labai didelis užimtumas Profesinių sąjungų centrų vadovų vidaus intrigų ir santykių aiškinimuose.
Surašiau teiginius ir patys priimkite sprendimą, dėl ko taip atsitiko. Ar neatėjo laikas "nušluoti" profesinių sąjungų vadovybę ir atsinaujinti, dėl neveiklumo ar veiklumo imitacijos?
Yra kitas būdas ir labai pamėgtas Lietuvių - ai nieko nedarom, pergyvensime viską ......
Mokėkite savo nario pinigėlius toliau profesinių sąjungų centrams, Jų vadovybė teisiškai suruoš išvykas, pasisėdėjimus prie "butelio" ar profsajunginį turizmą padarys su meilužėmis ir meilužiais....
2016-06-22 12:13:03Info
Gal ponia Grybauskaitė bent kartą REALIAI pasitarnaus darbuotojams. Ž. pranešimą:
"Anot prezidentės spaudos tarnybos, gavusi galutinį Seime naujai priimto Darbo kodekso variantą D. Grybauskaitė labai atidžiai jį vertins, išklausys ir darbdavius, ir profesines sąjungas ir tik tuomet priims sprendimą.
„Jau dabar matyti, kad taisytinų nuostatų naujajame Darbo kodekse yra“, – rašoma prezidentės spaudos tarnybos pranešime.
Seimas po pusmečio svarstymų naująjį Darbo kodeksą priėmė antradienį. Jei jam pritars prezidentė, jis įsigalios nuo 2017 metų pradžios".
2016-06-21 22:03:58Info
Tokio sustabdymu tik džiaugtųsi valdantieji. Ar galvojat taip sau keičia trišales sudarymo taisykles naujame DK ? Čia irgi reikia nuolankiųjų kuo daugiau arba laukiančių projektinių išmaldų.
Realių jokių atstovų nei Vyr. nei Seime nėra. Tik butaforinė teisė. Prabuskit
2016-06-21 15:19:31BNS
Kentėkime , kentėkime dar?
Ko Profesines sąjungos nariai nestabdo savo dalyvavimo Trišalėje taryboje, neatšaukia savo atstovų iš Seimo ir vyriausybės?
O dabar nuolankiai kaip avelės einam padejoujam o kaip valosi į mus kojas taip ir valosi .... :)
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai