2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 5:53
   

2016 06 17 - „MES GYVENSIM IR DAR BALSUOSIM!”

»
2016-06-18 11:36:21evaldas
černiauskas, kas čia anam atsitiko ar nebepriėmė dirbančiųjų teises už nacionalinį susitarimą parduoti, o gal trišalėj kavos nebeduoda? Kai tokie "draugai" tai nė priešų nereikia
2016-06-17 11:53:45BNS
Vakar vyko Nacionalinių centrų organizuotas mitingas. Per spaudos konferencijas ir kitas priemonės VADAI gyrėsi bus mitingo dalyvių apie 2000.
Tai dalyvauju ir skaičiuoju, skaičiuoju kažkaip iki 200 suskaičiuoju dalyvių. Galvoju ir kaip čia yra gal VADAI pasigyrė ar žurnalistai vienu nuliu per daug prirašė. Nu bet bala matė AČIŪ kad organizavo.
Vakare teko dalyvauti Socialdemokratų renginyje ir vienas aukštas partijos vadovas pareiškė, kad čia vieno Nacionalinio profesinių sajungu centro VADO ambicijos, už negautą vietą partijos sąraše.
Paskui dar kita replika tai kad patys nariai nepaliko savo VADŲ.
Nemiga kaip nekankina, ir lyg ne pilnatis bet vistiek galvoju o kodėl taip nesiseka MŪSŲ VADAMS. Prie butelio tai tokie viski KIETI vienas už kotą - padarys tą padarys aną ir t.t.
O gal čia viskas surežisuota? Nes vieno Nacionalinio centro atstovas net Premjero patarėja? Ir kaip neatsistatydino o gal bus numesta parama centrams pravalgyti.
O apie vienybę tai nekalbu :)
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai