2020 m. rugpjūčio 14 d. penktadienis - 3:23
   

2012 03 06 - „ČIA JUK LIETUVA...“

»
2012-03-12 11:05:12liepa
Manau gerb.Gražinai,Vilhelmui,Raimondui,o ir visiems nacionaliniams centrams sutelkus jėgas pavyks įrodyti,kad Lietuva Europos sąjungos šalis ir ne teismams spręsti,ar gali Lietuvoje darbimimkai streikuoti,tik taip jie gali išsikovoti didesnį atlyginimą ir geresnį gyvenimą.
2012-03-09 21:16:05to kalnui
Tau tinka posakis - pabandyk jį suprasti: JEI KOVOJI - GALI PRALAIMĖTI, BET JEI NEKOVOJI - TU JAU PRALAIMĖJAI. Taip ir gaunasi, kad tuos dvidešimt metų mes tik pralaimime. Tad palaikykime tuos kurie tą nelemtą pralaimėjimų mazgą bando atrišti. Tik pirmyn. Juk ateitis kaip tik kolektyvinėse derybose, nes mažai kur vadovaujamasi Darbo kodeksu. Jei nepadėsime dabar pamatų- be kodekso, su tokia praktika bus ne derybos, ne socialinis dialogas, bet kaip ir dabar žaidimas į vienus vartus ( monologas).
2012-03-08 18:39:11kalnas
G A L A T Ė J O L A I K A S A T S I S A K Y T I
K O L Ė K T Y V I N I Ų S U T A R Č I Ų ! ! !
2012-03-08 18:35:03kalnas
Kas pinigus moka, tas muzika užsako. Europa arba padės arba paskandins. Paskutiniai streikai ne Lietuvoje daug ką pasako. Kur arsižvelgė į Europos profsąjungų reikalavimus: Graikija, Prancuzija, Vokietija, kur kas gali atsakyti.Kapitalistai, kaip niekados vieningi , tai jau daug ką reiškia. Jų organizacijos jau vieninga politika veda. Pasakų šalyje gyvename, kuo toliau tuo baisiau, o pabaigos mes galime nesulaukti ,,pasakos".
2012-03-08 12:04:09Makliovija
Tai jau pasakė - NEGALI. Legaliai negali. Nesankcionuotą streiką - visada prašom :) Daugiau, tiesą sakant, nieko ir neliko...
2012-03-08 11:48:19streikuotojai
Gerbiamieji,
ką reiškia darbdavys sąžinigai dalyvavo derybose dėl atlyginimų kėlimo,tai kodėl nepakėlė?
Tai po galais kas pasakys,ar gali Utenos-Švyturio alus darbininkai streikuoti?
2012-03-08 08:33:15Raimondas
Ištraukoas iš sprendimo. Manau komentarai čia nereikalingi.
"Tokiomis aplinkybėmis kasacinio teismo teisėjų kolegija konstatuoja, kad nėra pagrindo išvadai, jog buvo nevykdomos šalių sudarytos kolektyvinės sutarties nuostatos, nes darbdavys nepažeidė prisiimto įsipareigojimo kiekvienais metais peržiūrėti darbuotojų atlyginimus ir sąžiningai dalyvauti derybose šiuo klausimu....
Pažymėtina, kad kasatoriai nepagrįstai nurodo, kad tokioje situacijoje, kai nepasiektas derybų rezultatas, streikas yra vienintelis profesinių sąjungų teisinis svertas. DK yra nustatyti ir kiti darbuotojų kolektyvinių teisių gynimo būdai – kolektyvinių darbo ginčų nagrinėjimas darbo arbitraže, trečiųjų teisme arba, vienos iš kolektyvinio darbo ginčo šalių reikalavimu, pasitelkiant tarpininką (DK 71 straipsnis)."
2012-03-07 15:52:34erbe
Lietuvoje nėra teisingumo.Čia viską gali pinigai labai dideli pinigai.
teisėtas streikas praktiškai neįmanomas.
2012-03-07 10:40:06nariai
,Nevykęs streikas paskelbtas neteisėtu,,Ar galima Lietuvoje streikuoti.Visi rėkia taip galima.Deja..
Geriau Danų kapitalistams atiduodami milijonai negu pakeliamas atlyginimas darbininkui už sukurtrą produktą.Gėda mieli ponai.Jokio teisingumo Lietuvoje nėra. Kur kišasi teismai?Streikuoti ar ne,nurodo teismai?
Šaunuoliai VILHELMAI IR RAIMONDAI,jūs sąžiningai viską atlikote.Ir toliau taip. Juk dar yra Strazbūras.
O ,kad negarbingai elgiasi Švyturys-Utenos alus,toli žiūrėti nereikia-ar pamenate konferenciją kurią pati administracija suorganizavo,pasirašant bet kam,juk teismas paneigė,kad tai buvo teisėta .Jūs laimėjote. Ir taip po žingsnelį-PIRMYN
Šaunuoliai -mes su jumis.
2012-03-07 08:45:18RB
Gerb. profsajungieciai, kolektyvinė sutartis - tai taikos susitarimas su darbdaviu. Jos galiojimo metu draudžiama streikuoti, išskyrus jei ji nevykdoma. Todėl kolektyvines sutartis sudarinėkite ne ilgesniam kaip 2 metų laikotarpiui ir nustatykite konkretų darbo užmokesčio didinimo procentą KS, tokiu atveju nekils tokių problemų. Reikalavimus reikia kelti KS sudarymo metu, o ne tada kai pasirašyta KS. Kaip sakoma, po pietų niekas šaukštais nebarškina.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai