2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 1:04
   

2011 12 10 - PROTESTO AKCIJA BUVO ĮSPŪDINGA (FOTOGALERIJA)

»
1
2011-12-20 14:08:08
Lietuvai jau nebeskolinga - man, dirbančiai pensininkei, per pusantrų metų valstybė nurėžė (neišmokėjo) 12.000 litų pensijos. Kiekvieną mėnesį nusavino po 700 litų. Taip, kad aš jau nieko ir niekam nebeskolinga. Tegul iš milijonierių, tų, kurie išgrobė Lietuvą, atsiima turtus Valstybė ir viskas bus gerai ant Lietuvos. Gera sutikti naujus metus be skolų. Su artėjančiom šventėm visus.
2011-12-15 18:44:05Mitingas
Is tikruju buvo mazas, zmogeliukai suvesti is rajonu praskaidrino sau savaitgali, pastovejo prie udirkos paminklo, realiai tai buvo priesrinkimine A.Cerniausko vizija, tiems liko nedaug, nes eileje stovi Cerniauskas patekti i Seima, penktadieni pries mitinga Cernius buvo *** zmogus pateks i Seima visai sveikata susigadins,*** Realiai LT profsajungu tai nera, juokias konservatoriai o socdemai tikisi balsu, be naudos nieks kitam nugaros nekaso. Mazeja dirbanciuju mazeja palankanciu, klausimas ar tikslinga islaikyti darmajedu LPSK institucija su prezidentu ir su favorite *** kad prezidentas Arturas linksmas butu.
Lietuvos Respublikos valstybės skola
Valstybės skola: 42.033.239.025 Lt
TAU, Lietuvos pilieti, tenkanti skolos dalis: 13.917 Lt
Kasmet sumoki palūkanų: 635 Lt
2011-12-14 19:26:13to Pelėnas
Ar tik čia ne ta apipešiota Panevėžio vištelė užgiedojo? Po erelio sparnu, matai, atkuto, naujom plunksnelėm apsikaišė, pirmąją gyvulėlių kiemo ledi vaizduoja. Palauksim ...juk ir gudri višta vienasyk užpakaliuką išsidilgina...
2011-12-13 10:14:47Ir vėl
Kaltinat profesinių sąjungų lyderius, kad jie neieško sau pamainos. Ieškau, ieškau, ir dar kaip, bet kad nėra norinčių. Niekas nenori būtū susipriešinęs su darbdaviu, niekas. Buvau atradus jauną, energingą, simpatišką žmogeliuką, bet tik pristačiau valdžiai kaip būsimą lyderį, iš karto valdžia ir "apdorojo" mano atrastą žmogeliuką, bet apdorojo taip, kad tas žmogeliukas išstojo iš profesinės sąjungos visai...Štai taip ir gyvename...Visi viską nori gauti, bet aukotis niekas nenori, o ypač jaunimas. Jiems visko reikia daug ir greitai - šiandien, čia ir dabar. Jei jie negauna to, kraunasi lagaminus ir "varo" iš Lietuvos...
2011-12-12 22:10:29p. Ausrai
Mieloji, sutikti su jūsų komentaru galima. Bet ką gi daryti, kad profsąjungose nera tokios kompetencijos žmonių, jų neįperka tiesiog, o savanoriškai jie nesisiūlo arba vadai jų neieško. Tiesiog gudrūs patys. Pabandykit suderinti visų pasirašiusių , berods, devynių genijų nuomones, pamatysit kaip bus.
2011-12-12 19:11:06Pagiežingas
Na,bent jau šį kartą Murzos ir jo vėliavų nesimatė.Ale bolševikuojančių dar buvo,nors gerokai mažiau...Taigi,net profsąjungose pasimatė pažangos.Sėkmės.
2011-12-12 15:34:58Mindaugas ps anonimui
Tai kad buvau, kalbejausi, deja, bet tai, ka bandziau issakyti niekam nebuvo idomu, nors protingi zmones mane buvo ispeje, kad tai bereikalingas laiko svaistymas. Juk zymiai idomiau kalbetis apie svilpukus, plakatus, ryskias ispudingas kalbas, juk daugumai tai patinka, tai zymiai efektyviau piaro atzvilgiu, nei ka nors realaus daryti. Juk arteja seimo rinkimai, o ten reikalingas elektoratas.
2011-12-12 15:18:49Pelėnas
Ponas Mindaugas tikrai žino, ką turi profsąjungos daryti, žino, ale tikras lietuvis, NEPASIDALINA su mumis, durnais pelėnais. Ateikit pas mus, kaip šviesulys, kaip mesijas visų profsąjungų ir išveskit mus į pažadėtąją žemę. Ir nebūsit jūs pelių generolas koks, mes jums maršalo laipsnį suteiksim. ateisit, a?
2011-12-12 13:00:19Mindaugas ps anonimui
Kalbant apie mitinga, tai mitingas kam, del ko?
Istiktuju - Kam ? profsajungoms, nariu gerovei ar Keliems „peliu generolams“?
Mitingas del Mitingo.
A‘lia pateikti reikalavimai, o kiek ju jau buvo pateikta - kas konkreciai juos igyvendins itikines politikus vyriausybe (rytoj, poryt, penktadieni ir t.t.). Mitinge pasakytos graudzios kalbos uz sirdies griebia..., bet apie tai kalba ir spauda ir TV ir apie ta pati informacijos pilnas internetas, visur tos pacios strasilkos, tas blogai, anas blogai, migracija, bedarbyste, atimamos pensijos, algos, pasalpos, kad ta saldi laisve mus greit padarys benamiais, bezemiais, beteisiais.
Kaip PS lyderiai, taip ir politikai kalbejo graziai bet tai tik kalbos - KUR DARBAI?
Klausimas - Kas Toliau?
Atsakymas – nieko, vel tie patys ir tas pats per ta pati :)
Juk zmones masto, supranta ir nesiruosia nei buti pelemis, nei tarnauti pelems ir ju generolams.
2011-12-12 12:14:03Mindaugui
Tu, Mindaugai, Tamstele, pats pabandyk bent jau išeiti į mitingą, pamatysi, kaip "lengva" tą mitingą organizuoti, kai visi, tokie, kaip Tamsta, tik žiūri iš už kampo, kaip pasiseks. Jei pasiseks, tada sakys - bravo, jei nepasiseks, tada sakys - kaip visada, tos prosąjungos, nieko vertos. Gera kritikuoti, net nebūnant prodesinės sąjungos nariu ir nė piršto krustelėjimu neprisidedant prie to, kad visiems Lietuvoje būtų geriau. Kodėl jūs nepateikiat Vyriausybei jokių geresnio gyvenimo alternatyvų, tik mandrūs čia, internetinėje erdvėje, parašyti komentarą - ak, kaip viskas blogai... Eikit jūs šieno ravėti, nerašinėję kvailų komentarų.
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai