2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 2:10
   

2011 10 17 - PROFESINIŲ SĄJUNGŲ JUDĖJIME – ISTORINIS ĮVYKIS (PAPILDYTA)

»
1
2011-11-30 18:03:51PRAKTIKAS
Nuostabu....nuostabu.
Apie kokia vienybę pragydo centrai ir kaip ją mano padaryti. Gal pirmiau tegul pasako, ar buvo apie tai kalbėta apačiose. Jeigu ne, tai tegul ir įvardija, kad vienijasi "centrų" trupiniai, o ne profesinės sąjungos. Kaip teigia kai kurie komentatoriai, kad tai priekabiavimas(žinomas demagoginis triukas, kai reikia atsakyti į pagrįstą kritiką), bet padėtis yra bloga ir todėl reikia pradėti rimtai kalbėtis kaip ją taisyti.
Manau, kad pirmiausia reikia baigti mosuoti nuvalkiotu lozungu apie profsąjungų vienybę. reikėtų pradėti galvoti kaip organizuoti jų darbą ir sudaryti sąlygas vieningumui ir organizuotumui. Dauguma vienijimąsi supranta kaip visų suvarymą po vienu stogu ir po to diktuoti savo sąlygas. Deja, tai turėjome sovietmečiu. Dabar reikėtų kalbėti kas bus daroma, kad profsąjungos būtų organizuotesnės.
Tam siūlyčiau:
1. Centrai(nors taip vadinti jų visai nesinori, o ir jie patys labai jau nenoriai taip save vadina) turėtų persitvarkyti ir paruošti naujus savo veiklos įstatus, kuriuose orientuotųsi į organizacijų(įstojusių į centrą) atstovavimą, pagalbos teikimą ir jų teisių gynimą.
2. Savo veiklą vykdyti pagal narių priimtus sprendimus, o ne sedėti ir nario mokestį "pravalgyti". dvidešimt metų plepama, o vežimas vis vietoje. Labai patogu prieš valdžią mosuoti narių gausa, bet realiai jų nesant, tai atrodo mažių mažiausiai juokingai.
3. Turėtų būti organizuojami plataus rato susitikimai su profsąjungomis vietose, o tik po to aiškinama apie istorinius įvykius. p šalikauskas žinomas paukštis ir jau vien jo dalyvavimas šiame "istoriniame" įvykyje verčia labai ir labai abejoti teigiamais rezultatais.
Kol bus tik kalbos vargu ar jos padės profsąjungų stiprėjimui, o prie darbų mūsų "profsąjungų bosai" matyt nelabai linkę.
2011-11-03 19:05:15medikė (nijolyte13@one.lt)
Manau, kad negalima pasitikėti LPS ,,Solidarumas" ir Medicinos darbuotojų profesinės sąjungos lyderiais, nes jie aktyviai gina Medicinos įstaigų vadovų interesus. Kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą ir atsirado globalioje erdvėje LPS ,,Solidarumas" (iki 2002 m.Lietuvos Darbininkų Sąjunga) įvairiai manipuliavo, kol pasiekė, kad iš savivaldybės tarybos narių būtų pašalinta medikė, LPS ,,Solidarumas" ilgametė koordinacinės tarybos narė, aktyviai dirbanti Savivaldybės socialinių reikalų ir kontrolės komitete, o į jos vietą patektų kitas ,,Solidarumo" profsąjungietis V.Vižinis.
2011-10-31 21:57:24Stebuklui
Pastaba teisinga - trūksta Osipavičiūtės. Tik tiek, kad jai reikia ruoštis į Seimą, Jurgelevičius nusiplovė gėdą, kad buvo Bružo dešinioji ranka, dabar jau perėmė visas vadžias, tai mergaitei nėra čia kas veikt.
2011-10-31 11:57:55stebuklas
Aleksas Bružas irgi tarp vienytojų??? Kažkaip jo LŠDPS vyksta atvirkštiniai procesai, kuriuos ji kartu su savo parankiniu Vižiniu kursto jau ketvirti metai. Matyt Bružas tarp "vienytojų" atsirado irgi Vižinio patartas
2011-10-26 17:13:36Stagnacija
Idomu dar Dziautas kam atstovauja nestatutiniams ugniagesiams, tai po tokio atstovavimo 40 punktu uzdaroma, tikras profsajungu isikunijimas, moka pinigelius rinkti, moka kvailinti ir degtinaite uz ju pinigus girditi ir sekti pasakas, generolas Baniulis ji vertina puikiai, tad ***kompanija su Baku priesakyje ir toliau iesko lengvatikiu savo keslams igyvendinti, bet Kubilius duos pinigeliu ir jiems, bet nepavyksta perspjiauti kito ***Cerniausko , nes tas iskalbingesnis labiau plonintu lieziuveliu dirba. Vienu zodziu Didziuju aferistu susirinkimass ivyko, pereinama prie antros dalies kvailinimo.Klausimas ar dar yra kvailiu tikinciais jais.....
2011-10-21 18:12:34Stebėtojas
LPSK nėščia ttarybiniu palikimu, neegzistuojančių šakų gausa, ir , labai švelniai tariant, pirmininkų kuriems pensija yra kelrodė žvaigždė gausa.
Solidarume skerdynės viduj visiškai nustekeno , dar šiokią tokią iš Balsienės laikų paveldėtą struktūrą. Manau ten pavadinimų daugiau nei yra narių.
LDF gręsia visiškas bankrotas.
Taigi visumoje nuotaka prašosi imama profsąjunginių struktūrų, kurios, nors ir mažos, tačiau įrodė savo gyvybingumą, dirbdamos ir nepriklausydamos nei vienam centrui. Taigi jaunikis pas mus -Bakai,Dambrauskai,Jukniai ir t.t. Išeičių turi daugaiu nei vesti arba nevesti. Jaunikis atsargus ir žino, kad nuotaka bando spręsti savo problemas jo sąskaita. Prognozuoju jungtuves tik skudurus į krūvą sumetus ir tai ..nereikalingus.
2011-10-21 14:21:45Makliovija
Ir kuri iš trijų nėščia ir kuo tas nėštumas pasireiškia? kas per mada bet kokią gerą iniciatyvą apdrabstyti purvais dar pačioje pradžioje?
2011-10-21 13:37:39Stebiuosi
kai vedybos vyksta tik tam, kad nėščia jaunoji to prašo, nieko gero iš tokios sąjungos nebūna
2011-10-21 13:33:00Nėra ko
stebėtis. Bendri reikalai ir suvienys. Kol matuosi partnerystės gylį, laikas nelauks. O reikia veikti.
2011-10-21 13:03:47Žinantis
Bako žmogaus nėra, nes jie atstovą į tą grupę dar tik ketina rinkti savo posėdyje, o kad Bružas užsiėmęs nesibaigiančiais teismais ir nerado laiko ateiti į susitikimą, tai tegu džiaugiasi, kad jį apskritai ten kas nors prisiminė...
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai