2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 0:59
   

2011 10 04 - NETIKĖTAS BUVUSIŲ PRIEŠININKŲ SUSITARIMAS

»
1
2020-05-24 17:11:40Camille Joel (stanlookman@gmail.com)
Man reikia internetinio rašybos ratuko, kuris galėtų sugrąžinti mano buvusį vaikiną, kuris paliko mane pas kitą merginą. Susisiekite su šiuo galingu rašybos ratoju Dr.Ilehojie dabar: „WhatsApp“: +2348147400259 El. Paštas: gethelp05@gmail.com yra geriausias geriausias rašybos ratukas internete, o jo rezultatas yra 100% garantija.
Mano buvęs draugas paliko mane prieš 7 savaites, aš bandžiau beveik viską atkurti savo santykius ir buvau nusivylęs. Nė vienas neveikė, po savaitės pamačiau gydytojo Ilekhojie svetainę ir, kai kreipiausi į gydytoją Ilelhojie, viskas automatiškai pasikeitė, mano liūdesys tapo džiaugsmu, šypsena buvo mano veide, viskas įvyko labai greitai ir rezultatas buvo efektyvus. Dr Ilekhojie yra TIK rašybos žinovas, su kuriuo man sekėsi, mano draugas man paskambino ir pasakė, kad nori, kad mes sugrįžtume, taip pat norime su manimi susituokti. jis grįžo pas mane maldaudamas priimti jį atgal, ir tai atsitiko Dėl dr. Ilekhojie pagalbos aš esu tokia laiminga, kad turiu savo vaikiną. Kreipkitės į dr. Ilekhojie dabar, kad galėtumėte skubiai ir greitai įsimylėti meilę, kad sugrąžintumėte jūsų santykius. Čia yra jo kontaktinis skambutis / „WhatsApp“: +2348147400259 El. Paštas: gethelp05@gmail.com
2011-10-18 19:52:45Supermene a-u
Supermene praėjo para daug neprašau tik vieną darbą.
2011-10-17 07:55:21Rakiškis supermenui
Visa ši rašliava tik dar sykį įrodo, kad jūs intrigantų šutvė ir teisingai buvo padaryta 2007. Dar sykį primenu tiek 2000, tiek 2008 Rokiškis dalyvavo mokytojų interesų gynyme ne žodžiais, o darbais. Taigi supermene pasakyk nors vieną savo darbą padarytą Lietuvos mokytojų labui. Įrodyk, kad nesi tik komentarėlį sugebantis parašyti intrigantas, o tikras supermenas.
2011-10-14 17:53:41Dėl Gaigalo
tas žmogus nesugebėjo tinkamai dirbti kai dar buvo gyvas Aukšatitijos suivienijimas (tiesa dirbtinai, paskubėta, nes Jasmontienė labai norėjo suvienyti Aukštaitijos organizacijas. Bružas nesnaudė ir lapę snapę Jasmontienę paliko ant ledo, sukūręs sistemą Gaigalui). Ne laiku, ne vietoj atsiradęs Gaigalas sistemą užšaldė, o vėliau, skilimo metu poziciją užleido A. Jurgelevičiui. Gaigals, normals veikėjs tik Rakiškiky, da i tai .. po skaldymosi įvykių autoritets nebe tas, oi neb tas
2011-10-14 11:55:34Turoniui
Turoniui, perėjusiam į gynybą
Na, dabar prispirtas faktų (publikacijų nuorašų) neneigi, kad skelbei Rugsėjininkų tinklalapyje sakaliukų pareiškimą prieš Jesino streiką.
Kaip tokį elgesį vertinti - tesprendžia skaitytojai. Informacijos apie šią seną istoriją norintys lengvai ras, surinkę google "sakaliukai" ir "streikas" taip pat lprofsajungos. lt ieškiklyje "sakaliukai", "rugsėjininkai", "turonis" ir pan.
Dėl sūnaus ir tavo grasinimų: bylinėkis. Atsiras keli liudininkai, kuriems tu išsiplepėjai, jog sakaliukų pareiškimą surašėte su sūnumi abudu (žinant tavo polinkį blefuoti, gali būti, kad sūnus čia nieko dėtas. Jei tai paaiškėtų - jo atsiprašyčiau: bet turonis taip sakė girdint ne tik man, ir liudijančių teisme atsiras NE VIENAS).
Trečia, neatsiprašei melu apkaltintos Ramunės (kurią apskritai sunku įvelti į inrtigas) , nors ji - būdama reto sąžiningumo bei atvira ir tiesi - pateikė visą informaciją dėl tavo ir kandidatės į LR Seimo narės Ospavičiūtės kaltinimus laikraščiui ir naiviai manė, kad su turonio tipo veikėjais galima ginčytis faktais, o ne riksmu ir gėbelsinio tipo demagogija.
Ketvirta, jei mūsų bendriems pažįstamiems, į kuriuos tau užteko cinizmo apeliuoti (pvz., Vilijai) pasirodys, kad aš be reikalo veliuosi į tokią š... diną diskusiją su abejotino padorumo žmonėmis, atsakysiu: iš krikščioniškojo auklėjimo (nukentėk, nesiginčyk, atsuk antrą skruostą) vis dėlto išmetu tretįjį reikalavimą: ir manau, kad KARTAIS, KAI PERŽIANGIAMOS RIBOS, REIKIA KIRSTI ATGAL IR NE NUTYLĖTI, O ŠLYKŠTUKUS PARODYTI VISIEMS.
Penkta, taikos vėliavnešy, tiesos ieškotaijau Erikai Gaigalai iš Rakiškio, aūūū! Juk tamsta apkaltinai "Lietuvos profsąjungas", kad esą jos taikė terminą "geltoniosios" Jurgelevičiaus - Osipavičiūtės veikėjų atžvilgiu, o ne Jesino komanda. To LP niekada nedarė.
Paskutinis Eriko (Aukštaičio) komentaras buvo sumišusio žmogaus bambėjimas: jie (kas tie jie) išdūrė pusę mokytojų... Tiesą sakant, ilgą laiką maniau, kad Erikas tiktų į lyderius, tinkančius suvienyti skylančią švietimo publiką. Deja...
2011-10-13 18:55:24Romas T
Paskutinį kartą sakau: apie mane meluokite kiek norite, man nusispjauti. Bet jei dar kartą bus parašytas melas apie mano sūnų, tai teks kreiptis į teismą dėl šmeižto.
2011-10-12 08:11:00Turoniui ir Gaigalui
Turoni, tai pajungei savo sūnelį agituot prieš Jesino straiką ar ne? Faktai rodo, kad taip.
Apkaltinai Ramunę melu, prisimelavai pats - atsiprašyk. Jeigu tikrai esi vyras.
2011-10-10 18:59:05Makliovija
Gaila, kad per tiek metų nepraėjo užsiciklinimas nei vieniem, nei kitiem. Tiesa, daliai praėjo, bet tik dėl to, kad susipyko su savo buvusiu bendražygiu.
2011-10-09 21:26:59Rokiškiui
"Ot moralė ir solidarumas išdurti pusės Lietuvos mokytojų interesus".
Tai, Erikai, kas vis dėlto išdūrė tuo mokytojus - Jesinas ar Osipavičiūtė? Jei sakai - sakyk iki galo.
2011-10-08 16:24:29Atspėjusiam
Ot maladec.
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai