2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 0:45
   

2011 02 01 - PROFSĄJUNGŲ PARTIJA ŠTURMUOJA RINKIMUS

»
1
2011-02-18 14:36:35giedre (giedre7070@gmail.com)
Šaunuoliai profsajungiečiai,jei nebūtų jūsų profsajungos tai eiliniai darbininkai, aplamai būtų stumdomi kaip šuneliai. Laikykitės kaip iki šiol, savo pozicijos ir viskas bus liuks.Šaunuoliai!
2011-02-07 17:03:04Ats:Į Istoriją
Tamstai tikriausiai nepavyko savęs išsikelti - nes ne visi sugebėjo surinkti gyventojų parašus. O jei dar teistumą turi, tai tave iš vis nervas ima. Nesiimsiu įrodinėti, kad Palanga prie jūros, nes kiek matau ir dėl to pradėsi ginčytis. Pasiskaityk atidžiai konstituciją, pabaik nors vieną kursą ir išmoksi teisės normos apibrėžimą. Tavo išprusimui paaiškinsiu, kad žodis mafija reiškia motinos+tėvo sąjunga. Nesinervink, nuo tavę šiuo atveju mažai kas priklauso, bet norėdamas kritikuoti su savimi išsiaškink, nes kol kas tu tik vienas esi genijus atradęs, kad šie rinkimai antikonstituciniai :)
2011-02-06 21:41:17į ISTORIJĄ
Tad va kur šuo pakastas? Reikėjo žmogui įeiti į istoriją. Ir įėjo. O juk partiniai rinkimai - tai antikonstituciniai. Na nurodykite konstitucijoje nors vieną straipsnį kur kalbama apie partinius rinkimus - duodu savo kepurę priš***i. Tai goš cena tas Riomerio universitetas ir t.t. jei teisininkas nemoka konstitucijos skaityti. Tad antikonstituciniais veiksmais steigiame konstitucinę valstybę? Keista. O juk partija rašoma su lygybės ženklu -mafija. Visas organizacinė ir veiklos struktūra vienas prie vieno ir tikslai tie patys. Tad kurkime pilietišką o ne partinę- mafijinę Lietuvą. Tik tiek.
2011-02-05 22:24:14To kauniečiui
Tai apsigink nuo kubiliaus, socdemonų vagių - Lietuvos didvyriu tave paskelbsim. Pasiskaityk vadovėlį 5- klasės, gal suprasi, kad partijos ir tik partijos demokratiškam pasaulyje valdo valstybes. Na jei nori pabandyk Lukašenkos modelį populiarinti - bandyk laimę, malkų kai gausi nuo kokio politkalinio, tai nebereikės savo ,,išprusimo" demonstruoti.
2011-02-05 22:13:55Roma: kauniečiui ir kt.
Jums iki jo dar tikrai toli. Kai pavydas graužia sunku išlikti objektyviam ir tiksliam. Baigęs LVA, Romerio teisės univesiteta, teisės kolegiją, darbo teisės specialistas, vienos iš stambiausių nepriklausančių ( be vyriausybės subsidijų) efektingai gyvuojančios profsąjungos vadovų. Ir čia varykit, kad viską nusipirko ir kt.!!! Tai žmogus kuris sugeba kovoti išlikti teisingu ir drąsiu nežiūrėdamas kas ir kaip putosis. Be abejo jis turi ir priešų, kurių neišvengia nei vienas lyderis. Jis jau suaktyvino profsąjungų veiklą ir įėjo į istoriją, kaip pirmos Lietuvoje Profesinių sąjungų centro politinės partijos įkūrėjas, kuri profsąjungoms tikrai bus reikalinga ateityje.
2011-02-05 04:09:13Kaunietis
Apsaugok viešpatie nuo tokių Juknių ir nuo jų partijų, o nuo kitų ir patys apsiginsim!!!
2011-02-05 04:04:09To daug žinančiam
Turbūt žinai, kad juknis darė karjierą Tautininkų, Jaunalietuvių, buvo dar keliose partijose. Buvo galop pas socdemus papuolęs ir net karjierą padarė - buvo rajono vicemeras bet jį ne tik iš merųbet ir iš partijos išmetė. Kai buvo vicemeras ir kolegos profsąjungiečiai norėjo su juo susitikti tas jiems liepė užsirąašyti į eilę....
Sandrauga skamba per visą lietyvą, kaip iš darželių jis pinigus "reketavo", kaip prie moterų priekabiavo, beje kaip dirbo arklininku ***
Neviskas auksas kas auksu žiba!!!
2011-02-03 19:10:40 Vilmorus ats: - nepartiniui
O šventas naivume, kad nesupranti(arba apsimeti, kad nesupranti) ,kam galima daryti įtaką. Man nuoširdžiai gaila, kad apie Juknį arba ,,sandraugą" ir profesinių sąjungų centrą tiek mažai žinai, bet plepi ale plepėtum. Koks tikslas esant tokiai situacijai kovoti už narių interesus sunkiai surenkamais mitingais, išsekinančiais protestais, bado akcijomis, teismuose ir t.t. jei įtaką priimamiems sprendimams taryboje gali daryti profsąjungų deleguoti žmonės pakeliant ranką ir balsuojant. Kur tu asmeniškai padarei tą įtaką, apie kurią kalbi, kiek laimėjai kovodamas su jau priimtais sprendimais ? Kiek profsąjungiečių yra savivaldoje, seime ? Nieko neveikiant, bet balbatuojant dar 20 metų galvok, mastyk, kol paskutinis dirbantysis emigruos, va tada gal subręsi kokiai minčiai tik vargu ar kas tavęs klausys.
2011-02-03 17:35:16Nuomonė
Mūsų bėdų priežastis, kad nesielgiame, kaip vokiečiai:
„Vokiškame, atsiradus problemai, sėda trys šalys ir tariasi."
Manau, kad mes šiai dienai neturime organizuotos trečiosios šalies, kuri būtų lygiavertė prie derybų stalo, neturime lyderių, kurie suburtų žmones. O žmonės, kurie ėjo į mitingus prieš dvidešimt metų dar gyvi.
Gaunasi, kad mūsų visuomenė dar nesubrendusi protesto kultūrai.
O apie šia akcija ir šios centrus net gvildenti nesinori...
2011-02-03 07:43:25Narys
Lupkim vieni kitus, nereiks tijūno...
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai